АВГУСТска дружина и пролет и лято и есен и зима

  • 27 753
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 878
Хайдеее, заформихме вече и третата годинка  Crazy ЧЕСТИТО НА ПЪРВЕНЦИТЕ НИ ПО СПИСЪК Да са живи и здрави за радост на мама и татко  Hug

Ние се върнахме за кратко по софийските прашности и другата седмица се надявам пак да зачезнем, че тука жегите се понасят труднооо  Close

Ето малко запечатани моменти от един хубав ден от ранното ни мор … тази година  Hug Апропо много удачно се оказа за спокойна семейна почивка, догодина ще се пробваме и зад граница с деца ...може би  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 190

Ето малко запечатани моменти от един хубав ден от ранното ни мор … тази година  Hug Апропо много удачно се оказа за спокойна семейна почивка, догодина ще се пробваме и зад граница с деца ...може би  Mr. Green

На мен не ми се отваря нищо!

# 47
  • София
  • Мнения: 3 679

Ето малко запечатани моменти от един хубав ден от ранното ни мор … тази година  Hug Апропо много удачно се оказа за спокойна семейна почивка, догодина ще се пробваме и зад граница с деца ...може би  Mr. Green

На мен не ми се отваря нищо!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258821&view=1&photo=1   - така става ли?

# 48
  • София
  • Мнения: 9 977
Да почерпя днес, имаме 4-та годишнина с любимия ми мъж!

# 49
  • Мнения: 1 808
Честито Лана, да сте живи и здрави и още дълги, дълги години да празнувате този хубав ден  Heart Eyes

# 50
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А ние днес навършихме 10 години от сватбата!  Peace  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 124
t_ilieva ,Lana, бъдете винаги влюбени в своите мъже и нека те да ви обичат нежно и красиво!!!  bouquet

Sunnily, къде е това приятно местенце? И кога ще е късното ви море тогава?Включваш ли се към работещите ил има време?

# 52
  • София
  • Мнения: 9 977
Благодаря и честито и на t_ilieva!

# 53
  • Мнения: 1 878
Честити ви годишнини Ланич и Тилева, мнооооого да ви оибчат мъжете и да се чуствате все по-щастливи и все по-обичани с всяка следваща годишнина    Hug ....абе нещо като геометрична прогресия от топли чуства  Wink

Ох!!! Нинко, остават ми още 20тина дена "безгрижен" мамински живот и се връщам в лоното на "щастливите" кариеристки  Mr. Green което разбира се ме кара да се чуствам ощастливена и да гледам всяка свободна минута да я утрепвам нейде извън софийско  Crazy , по принцип гледам и да не се гърми много наоколо  ooooh! Та обикновено понеделник и вторник съм си тук после се пооглеждам и нанякъде .... Party Иначе ранното ни море (второ за тази година, та късно море....) мина през Созопол, готино ама неоправдано скъпо според мен, но пък търсехме разнообразие и изглед от скалите та там беше подходящо  Crazy Ако ми се отвори парашута за септември/октомври бих пробвала и извън БГто.  Ти как съчетаваш сега работенето с отглеждането на потомството  Crazy




# 54
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря на всички за пожеланията!  Hug
Петър вече си е в къщи, яслата "излиза в ремонт" и познайте каква веселба е! С двамата е..... цирк як!
Хайде, бягам......че и двамата изнасят концерт в детската......  Tired

# 55
  • Мнения: 1 808
t_ilieva, Честита Годишнина и на вас! Много, Много Любов и Разбирателство  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 00:39 от Gigi

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честит рожден ден на Стефанаки! Много здраве, радост и щастливо детство!  bouquet
Голям е сладур на морето, надявам се и ние скоро да направим такива хубави снимчици.

Черпя ви и аз по случай моето одъртяване.  tooth

# 57
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честит рожден ден на Стефанаки! Желаем здраве, палави игри и още много рождени дни!

  А за мама Gigi:

# 58
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден на Стефанаки!
Честит Рожден Ден на Маймунка хапва шунка!     bouquet   bouquet   bouquet

# 59
  • Мнения: 1 808
Благодаря ви за пожеланията  Hug Heart Eyes
Маймунка хапва шунка, да си жива и здрава, много късмет и любов ти желая   bouquet

Черпя ви виртуарно

А по нататък и снимки ще кача  Simple Smile
Изкарахме чудесен празник вкъщи.
Украса, балони, гости, подаръци...
Нашия пощръкля от радост и щастие.
На обед почти не спа и в момента в който стана викаше "Къде са децата?". Голяма радост. Вечерта беше толкова превъзбуден че до 00ч. не заспа и само повтаряше как пак ще дойдат децата да си играят.

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 10:58 от Gigi

Общи условия

Активация на акаунт