Инструкции за шиене и ползване на слинг тип MayaWrap

  • 62 771
  • 331
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 244
Саллис - ти къде си в момента - в Полша или в Англия
Щото знам че Полша има Ибей и ако искаш можеш да си купиш от немския или аз да ти купя оттук

# 61
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ей, момичета, много ме зарадвахте!  Hug Много искам такъв слинг, но тук са доста скъпи  60-70 евро и не ми се дават толкова пари Sad Сте се опитам да си го ушия по схемата дадена тук, но дано да намеря подходящи гривни!  Praynig Смятам да търся дървени - дано да намеря! Още веднъж благодаря за идеята! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 3 550
Видях метални халки, здрави и овални в магазинчето за копчета на пазара Римската стена, но диаметърът им също е 4 см. Малък ли е?

# 63
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Малък е - трябва поне 7см Sad

# 64
  • Мнения: 1 327
hedra  smile3525 smile3525 newsm51 newsm51
много съм ти благодарна, че си пуснала тази тема!!! преди месец прочетох за слинга и тъкмо днес смятах да потърся как се шие или да тормозя Абаджиева за повече инфо и ти спести на жената мъките  Wink смятайте ме в групата на носещите слингове. още утре смятам да се "уредя" с такъв ако намеря халките!

сега остава да пуснеш тема и за памучните пелени (cloth diapers) Embarassed

Последна редакция: чт, 09 юни 2005, 00:31 от еlito

# 65
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Цитат
сега остава да пуснеш тема и за памучните пелени (cloth diapers)

Ами не съм забелязала интерес към темата Mr. GreenИначе аз и от тях много се интересувах,но понеже не мога да шия аз самата,не ми излиза особено изгодно и се отказах Sad Пък и нямам сушилня на пералнята,а те си искат време за съхнене.
Радвам се,че се присъединяваш към слинг-мамите Grinning

# 66
  • Мнения: 1 327
плат дочен хубав 100% памук има на ул Екзарх Йосиф - магазина се намира от страната на синагогата, между Самуил и Борис. Имаше много хубаво жълто, оранжево, червено, синьо. Цената на метър е 5.80лв, широчина 1.60
Халки има в магазин "от игла до конец" който се намира на пиротска срещу колоните, цената им е 70 стотинки на бр. магазина е на няколко метра от светофара на ботев и пиротска. ако решите да го шиете веднага може също да отидете на спирката на трамвая на ботев и пиротска посока централна гара. там има едно малко ателие, има една възрастна жена с очила, която много добре шие... предполагам, че ако и се помолите ще го направи за 30 минути.
довечера ще изпера плата и ако се свие ще ви пиша!
поздрави на всички!

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Док и американ, както и хасе се свиват средно с по 5 см в двете посоки, което е незначително Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 550
Елито, благодаря за подробната информация! Ще се възползвам. Аз нося от другия тип, ама май ще ушием един и за таткото.  Grinning Grinning Grinning
Хедра, а приемате ли слинг-татковци в отбора? Той май е по-ентусиазиран и от мен.

# 69
  • Мнения: 1 327
а какво преставлява този "друг тип"?

# 70
  • Мнения: 4 244
а какво преставлява този "друг тип"?
Виж по горе коментара за Абаджиева

# 71
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Татковците са още по-добре дошли Laughing Нашия се пробва само веднъж - но се изпоти три пъти,докато го пристегне и се отказа накрая - каза,че тая сложна техника не е за него Laughing
Ели,другия тип е ето това - повече плат е,няма халки,а се усуква и кръстосва окло тялото и накрая се връзва със специални възли.Според мен е по-трудно - но в края на краищата,човек като му хване веднъж цаката и ги научи всичките врътки,сигурно също е удобно.

# 72
  • Мнения: 4 244
.Според мен е по-трудно - но в края на краищата,човек като му хване веднъж цаката и ги научи всичките врътки,сигурно също е удобно.
Изобщо не е трудно - само така изглежда
Особено кръстачката е толкова елементарна, а е страшно удобна Laughing

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Има и трети вид (имам такъв, удобен за по-голямо бебе/дете) - пауч. Toже удобно нещо Simple Smile и се сгъва много компактно. Изглежда така:

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Я, удобно изглежда!
А плата еластичен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт