как да го откажа от....чата?

  • 4 592
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 754
Е няма как да го откажеш ако той сам не се откаже.Това е голяма краста.Може пък в един момент да му омръзне.Моя зет е същия , само,че той играе онлайн игри по цяла нощ.И сестра ми беснее,но нищо не може да направи.Аз пък се запалих по тия форуми.Всеки си има някакво хоби.

# 61
  • Мнения: 843
  Не го отказвай.   Явно има нужда от това.
   Може да ходи на лов, риболов /  скъпи занимания за разбирач!/
 - може да катери скали / опасно/ ,
 -може да се хвърли в рафтинг/  и скъпо и опасно/,
- може да ходи в нелегални публични домове, стриптийз барове  / и скъпо и опасно, все още/,
 - може да хвърля карти цяла нощ и да  осъмнеш на улицата. / нездравословно/
-  може.. може.. може..

    Остави го да прави това, което иска. Ако отношението му към теб е непроменено/ добро, имам предвид/  нямай опасения.   Някои хора имат нужда да са харесвани и обичани... или просто забелязани   / НЯКОИ ли казах?!/  Не винаги има общо с човека до тях.. по- скоро няма.
      Стига да имаш сили...,мила,  не е лесно да се гърчиш така,  ама никак!!

# 62
казали са го. ангажирай го в общи дейности....

Общите дейности не са проблем-почти всеки ден имаме само за нас двамата по2-3 часа и правим каквото искаме.По-вече време не може да се намери-той работи цяла нощ,а аз от 8 до 15ч.-и така си разпределяме и задачите по детето.Събота и неделя сме си тримата-правим каквото си решим.Както и преди писах -помага ми и в домакинството, ако се наложи пазарува и с детето се справя.В това отношение не искам нищо по-вече.Когато съм в къщи той не чати.Но когато съм на работа си наваксва.

.
...... пробвала ли си да го оставиш за известно време да чати на воля? може пък да му писне...


ох,вече не помня.Този чат продължава вече 4 години.Поне аз тогава разбрах,но предполагам ,само предполагам ,че е започнал доста по-рано.Та в тоя ред на мисли вече не трябваше ли да му е писнало?

Не знам какво да мисля,май няма оправия.Кажете аз как да се променя.

# 63
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Приеми го като хоби, щом всичко останало между вас е повече от прекрасно. И си намери ти някакво.

# 64
Опасявам се, че само ти може да се променяш, него не може по никакъв начин да го промениш. Опитай се да го накараш да те ревнува, почни и ти да чатиш в негово присъствие /но ти трябват много здрави нерви/. Може и да даде резултат, но само едно ще ти кажа - каквото и да правиш ти си си ти. Той търси нещо различно, това което е близо и достъпно писва. Опитай се да си различна! Не е лесно, това си е висш пилотаж. Но при всички положения ти желая успех!  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 350
Не знам дали трябва и не знам дали ще можеш  да се промениш, в смисъла да се примириш с положението, което ти се натриса.Това,че те дебне да те няма в къщи или най- малкото,че му е добре дошло, и че старателни се трие хисторито,са факти,които не бива да се пренебрегват никак,нищо че помага в домакинството, което не е повод за успокоение.Не знам до каква степен в скалата на себеунижението трябва да стигне човек, за да приеме подобни забежки виртуални, реални, любовница,за която не знае със сигурност,но подозира до бивша любовница,за която научаваш след доста време.Би ли останала с него след всичко това?Ако да, значи нямаш проблем.Ако мъжът ти те цени и обича не би те подложил на това.Повредата не е в теб и няма нужда да се променяш точно ти!С малко повече воля го игнорирай,както той теб.Ако не се чукне,то е ясно.Но не се оставяй да бъдат приспани сетивата ти- става дума за теб  и качеството на живота ти,не само в материален план.Лично аз споделям мнението на Birdy.

Общи условия

Активация на акаунт