Ходите ли с мерак на работа?

  • 3 626
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 814
Понякога работата ми доставя огромно удоволствие, друг път въобще не искам и да стъпя там.
Но в момента, в които най-много се кефех на предишната си работата, се ядосах и напуснах.
Е, не че сега на новото място няма нерви.

# 61
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Чак с мерак - не може да се каже, но е поносимо.

# 62
  • Мнения: 3 929
С огромен мерак ходя на работа. Не съм чела отговорите преди мен, но сигурно съм една от малкото кукундрели, които предпочитат да са на работа, вместо да си останат вкъщи.

# 63
  • Мнения: 66
Харесвам работата си и ходя с желание, работя на смени и по този начин избягвам безумния трафик. Работата изисква концентрация и съм в самостоятелна стая, далеч от основния офис на фирмата и далеч от колегите. Единствено не мога да си взимам болничен когато малкия е болен, но той пък си има татко и баби и винаги се комбинираме.

# 64
  • Под липата
  • Мнения: 620
.... в самостоятелна стая, далеч от основния офис на фирмата и далеч от колегите.....
Peace Tака бих работила 100 години! Е, не искам да съм изолирана от колегите, но малко отдалечаване няма да ми е излишно. Сега работим г*з до г*з и ... вече ми идва да крещя  smile3514. Когато говоря по личният си телефон и не мога да се отдалеча от работното място , просто физически усещам как всички наострят уши и слухтят като свраки  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт