Шкаф за повиване. Да купувам ли?

  • 13 058
  • 67
  •   2
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
По добре с тези пари купи нещо по полезно,шкафа няма дълго да ти върши работа. Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 978
Шкафа за преповиване е удобен само заради чекмеджетата, но ти имаш къде да държиш дрехите на детето си, така че не ти трябва. Ние имаме такъв, но никога не съм го ползвала за смяна на пелените

# 47
  • София
  • Мнения: 2 806
По добре с тези пари купи нещо по полезно,шкафа няма дълго да ти върши работа. Peace
И аз съм на това мнение  Hug

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз си купих скрин към кошарата и дъска за повиване която се слага на самата кошара.Плота на скрина ползвам да държа памперсите, мокри кърпи, кремове и всичко необходимо.Кошарата и скрина ми са долепени и ми е много удобно, всичко ми е под ръка включително и дрехите.Мъжа ми закова една дъска на дъното на повивалника (дъската е с размерите на повивалника) защото, когато Велизар натежа започна да се огъва.И така още си го ползвам.

# 49
  • Мнения: 105
Аз си купих само ПОВИВАЛНИК, които се слага на кошарата и ми върши страхотна работа! Peaceотдолу е твърд и има специални ограничители, които се монтират според ширината на леглото.
По празниците бяхме при майка ми и тогава с пълна сила усетих липсата му - останах без кръст от преобличане на леглото!

# 50
  • Мнения: 121
не сам купувала в/у скрина си бях направила място за повиване за да не се навеждам но вече него ползвам много шава и не смея

# 51
  • Мнения: 2 498
Аз ползвах плот за преобличането, който се закрепя върху кошарата-много е удобен за малки бебета....ползвах го 6-я мес, т.к. момата ми беше много подвижна и при 2 опита да падне от него го махнах....

# 52
  • Мнения: 5 940
Безсмислено е според мен.

# 53
  • Мнения: 4 784
На кошарата ни си има място за повиване, която ползвам от началото и все още, когато му чистя нааканото дупе.

# 54
  • Мнения: 4 335
Шкафа ми е кьм кошарата,а дьската за преповиване е отгоре.Ведньж като се пробва и разбираш колко е удобно,не бих се отказала от него в никькьв слу4ей Peace

# 55
  • Мнения: 2 825
Щом имаш шкаф, купи отделно само дъска за преповиване, такава която да сложиш на шкафа или да закрепиш на креватчето. Моята е на креватчето. Не бих се лишила от нея, невероятно удобно нещо е.

# 56
  • Мнения: 1 479
След като се роди малкият ми син му купихме креват,който отпред е с решетка,а цялата част/за спане/е на 3 нива.Пьрвоначално използвах 1-во ниво:много удобно за преобличане и не се навеждах.В последствие свалихме на 2-ро ниво,пак удобно за спане и преобличане.Сега сме на 3-то вече.Този креват ми замени шкаф или дьска за преповиване.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Щом имаш шкаф, купи отделно само дъска за преповиване, такава която да сложиш на шкафа Не бих се лишила от нея, невероятно удобно нещо е.
напълно подкрепям  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 39 777
Шкаф не съм купувала, нямам, няма и да купя. Но бебешкото легло е дървено и има два шкафа отдолу, които на 1во време ще са ми достатъчни. Мисля само повивалник да взема.

# 59
  • Мнения: 1 477
Ползвам само плот за преповиване.Щом нямаш нужда от шкафа това е по-добрия вариант.Ще спестиш пари и място.

Общи условия

Активация на акаунт