Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Синът ми е на 10 години.Съсипва по 1 чифт маратонки"Булдозер" на сезон.Обувките след този срок са не приличат на нищо и купуваме други.

# 31
  • Мнения: 1 413
Леле, обувките от снимката от февруари тази година ли са? Wink Laughing Наистина им взима душата! Синът ми също ги жули, всяка вечер ги чистя и поправям Crazy но изкарват по един сезон, има отделни за игра, спокойна съм, че и да ги унищожи няма да се ядосвам, евтини са, хвърлям ги. По-голям проблем при него ми е лявото коляно, което е вечно дупка-4чифта панталони за една седмица му е личният рекорд!
Да се върна на обувките - каката повече ги пази, но така бързо ги израства, че и нейните се ползват по един сезон и това е. Това ми е май най-скъпото перо от детския бюджет.

# 32
  • Мнения: 13 512
Синът ми има по 2-3 чифта обувки на сезон и им взима здравето за 3-4 месеца максимум. Голямата ми дъщеря общо взето си ги пази и ги носи повече от един сезон. А малката, не знам как ходи, но направо не им личи, че са обувани. Стават и малки, а са абсолютно нови.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 999
Естествено има значение маниера на ходене, но също както и при възрастните е абсолютно противопоказно един чифт обувки да се носи всеки ден. След всяко обуване обувката следва да се остави поне 24 часа на спокойствие...

Купувам на дъщеря си много и основно скъпи обувки - защото ми е малко нещо мания  Crazy  Има някои, които ги носи по близо година, рядко ги съсипва. Принципът ми на купуване е следния: В момента носи 25 номер, които са й абсолютно точни - износва тях и 26, но  купувам 26 номер само. В момента, в който 26 й станат точни - 25 се изхвърлят, започвам да купувам 27...

Общи условия

Активация на акаунт