Отговори
# 300
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Емма, възможно е да е така, защото са му големи. Стягай ги повече, лепенките дори може да се припокриват отпред върху животното!  Peace

# 301
  • Мнения: 2 531
много ме е яд и държа да се оплача-от днес сме с 2 номер на Памперс и от тогава сменям гащи и памперси през час-пропускат от всякъде-може ли такова нещо  #Cussing out  #2gunfire  #Cussing out  #2gunfire ? възможно ли е да са му големи и заради това да е така???
Аз мисля да зарязвам ПАМПЕРС ! Едва ли са му голем! Като гледам сме на една и съща възраст, а на нас 2-ката / изобщо не купих 1/ са ни малки и сме от 1 седмица с 3-ка! И въпреки че са големи и обхващат добре , вчера и днес след акото беше омазано цялото гръбче! То ние акаме веднъж, ама здраво , но все пак.... е поне пишо-то не изпуска!А иначе взех няколко бройки ЕВИ БЕБЕ  и съм мноогоо по доволна!
Ясмина, благодаря Simple Smile Всичко написано е чудесно...най-ми хареса обаче това :  "Момчетата са по-малко зрели при раждането си (а и през целия си живот) от момичетата". Joy Не че не го знам от личния си опит Wink
Абсолютно съм съгласна!

# 302
  • Мнения: 1 080
Ох, момичета мнпго се притеснявам - тоз колаж глупавия - много зле         #Cussing out #Cussing out #Cussing out
буквите са размазани, аабе     ooooh! ooooh! ooooh!
Сега ще го пусна така понеже малкия звяр надува гайдат цял ден и нямам време, а пък за другата тема ще гледам да го оправя - моля да ме извините!!!    Embarassed Embarassed Embarassed
НОВА ТЕМА

# 303
  • Мнения: 534
Добро утро от нас айде по едно кафенце  .Ние сега тъкмо се накърмихме и заспахме  Grinning Simple Smileнадявам се повечко да спинка ,че и аз сега малко да полегна.Момичета кога се избистрят очите на на бебчетата до окончателния им цвят ?
Днес отивам да подавам документите за тази еднократна помощ за новородено бебче ,че ми казаха трябвало до месец от когато си родила да ги подадеш,някоя от вас вече взелали е сумата и колко парички дават ?

# 304
  • Мнения: 319
Маги имаме Нова тема!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт