СПЕШНА НУЖДА ОТ ПОМОЩ - към кого да се обърна???

  • 8 610
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Толкова са за съжаление, един приятел работи в Токуда-кардиологията, той го потвърди.  Rolling Eyes

Е тогава как си обясняваш нашата ситуация? Виж клиничната пътека какво покрива.

# 46
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Толкова са за съжаление, един приятел работи в Токуда-кардиологията, той го потвърди.  Rolling Eyes

Е тогава как си обясняваш нашата ситуация? Виж клиничната пътека какво покрива.

Аз ще ти я обясня. Преди година и половина и свекър ми беше на операционната маса със същия проблем. Преди това обаче подробно изчете къде що има из интернет информация и на руски и на английски. Най-добрите стендове са тези, които изпускат лекарство. Те не се покриват от здравната каса. При свекър ми стендовете са 2 и за това се знаеше още след изследването с контрастно вещество. Snuki, много е странно, че не са казали точно колко стенда ще слагат. 6 месеца след поставяне на стендовете се прави контролен преглед, като се вкарва микрокамера, за да се провери състоянието. При свекър ми всичко е наред, стендовете си вършат работата идеално, няма никакви нови наслагвания. Нямали са същия късмет обаче други двама мъже, с които е бил в стая и са им сложили от евтините стендове - и при двамата е имало нови наслагвания, при единия над 30%. За мен е показателно.
Snuki, непременно изясни колко са стендовете и тогава търси пари! И не се доверявай на думи, поискай изследването с контрастното вещество и виж какъв е резултата. Късмет!

# 47
  • Мнения: 3 634
Sneji, ще изпратя свекър ми след 6м на консултация, дано не е както казваш за евтините. Ние го закарахме защото се оплакваше целия ден от болки в гърдите и той получи инфаркт докато в болницата му мереха кръвното. Нямаше време за инфо или мислене.

# 48
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Sneji, ще изпратя свекър ми след 6м на консултация, дано не е както казваш за евтините. Ние го закарахме защото се оплакваше целия ден от болки в гърдите и той получи инфаркт докато в болницата му мереха кръвното. Нямаше време за инфо или мислене.
Данте, надявам се при свекър ти натрупването да е нищожно и много, много бавно. Важното е, че са го хванали навреме и сега си е жив и здрав. За прегледа на 6 месеца, те лекарите си знаят и ще го следят, за това не се притеснявай.

# 49
  • Мнения: 444
Благодаря отново, момичета  Hug
Вчера са и правили коронарографията, според тях има възможна стеноза на артериалния байпас, но не са 100% сигурни, защото можело да е и припокриване на 2 съда ... Ще я пращат на сцинтография с която ще се разбере по-подробно... след това ще преценят дали ще се слагат стентове.
Лошото е че преди 4 месеца и правиха 2 байпаса и ако стенозата е при тях, не се наемат да я пипат. Било рисковано... Tired

# 50
  • София
  • Мнения: 7 191
Стскам палци!

# 51
  • Мнения: 3 634
Дръж ни в течение, че се оказахме много със сходните истории, за съжаление!  Praynig Praynig Praynig

# 52
  • DE
  • Мнения: 967
Във Военомедицинска на първия етаж ли правят операцията.
Кой е докторът?
Да не е полякът?
Кой ти каза 5000?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 248
Снуки, миличка...пожелавам ти от сърце всичко да мине благополучно и да завърши добре... Друго просто незная какво да ти кажа. Hug
А за парите, може би има начин да откриеш и благотворителна сметка (за да може всеки да помогне с колкото има възможност), но това сигурно ще отнеме доста време...
Моля се Господ да подреди нещата по най-добрия начин!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз стискам палци да не се окаже от байпасите и
да продължите с лечението успешно!  bouquet Praynig

# 55
  • Мнения: 17 546
Snuki, на шефа ми сложиха 3 броя, и на още няколко познати... никой не ги е плащал!? Изненадана съм!  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 444
Балу, за байпас или стент става дума? Байпасовете, не сме ги плащали.

# 57
  • DE
  • Мнения: 967
Snuki, какво стана? Как е положението?
Кажи ми, моля те, от къде трябва да вземете стендовете и изобщо ще има ли нужда?

# 58
  • Мнения: 444
За стендовете ще се разбере след провеждането на сцинтиграфия, от нея по-ясно ще се види дали има стеноза, дали има нужда от стендове... Иначе в Военна болница искат пак да я приемат след 20.05 за да и слагат стент. Аз от вътрешен човек разбрах че в Токуда един стент от хубавите /които изпускат лекарство/ ще е около 3-4 000лв, така че аз лично предпочитам там да и ги сложат, а и има по-добър специалист там... Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 17 546
Балу, за байпас или стент става дума? Байпасовете, не сме ги плащали.
Стент, не байпас!  На шефа ми му правиха ангиопластика и поставиха 3 броя стентове... не знам точно в коя болница беше, но знам, че не е плащал самите стентове. Но в нашата държава всичко е възможно!
Пожелавам благоприятен изход за всички вас! Hug

Общи условия

Активация на акаунт