бременост с HPV

  • 2 048
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честито

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
момичета гинеколожката вчера ми каза,че всичко ще е наред  Simple Smileединствено май ще трябва да родя секцио...и трябва да си намеря акушер гинеколог защото тя не се занимава с бременни...моля помогнете с добър специялист Praynig
Честито Цвети! Кажи от къде си, за да може да те посъветваме за конкретен лекар, който да следи бременността ти или пък се огедай в белите и черни списъци, ако твоят град е включен в тях Peace

# 32
  • Мнения: 161
cveti__petkova
поздравявам те и много се радвам за теб
от къде си а защо не погледнеш и белите списъци
за градовете, аз например всеки път си пътувам до Пловдив на лекар
просто там си намерих доктора на който имам пълно доверие

# 33
  • София
  • Мнения: 553
аз съм от видин ,но живея и работя в софия  newsm78нещо не мога да се организирам.....имам чуство,че нещата много бързо се развиват #Crazy

# 34
  • Мнения: 59
Обсъди с доктор.

# 35
  • Мнения: X
Слях двете теми, защото видях, че има отговори и в двете.

Желая ти успех, според мен няма да има проблем, но се консултирай с повече от един специалист.

# 36
  • Мнения: 1 733
Радвам се, че вече си по-спокойна! Лека и щастлива бременност ти пожелавам!

# 37
  • София
  • Мнения: 6 269
И аз съм с HPV, 2 типа, имах безпроблемна бременност и нормално раждане (вагинално). Не се притеснявай, всичко ще е наред. Лека бременност.

А и наче не знам как така ти е казала, че си носител на този вирус без да ти е направено специално изследване. От цитонамазка само може да има съмнения за такъв, но без изследване и типизация не може да се каже със сигурност.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Цвети честито  bouquet
Стискам палци и занапред всичко да е наред Peace

# 39
  • Мнения: 1 674
Честито  Цвети!Леко бременеене ти желая!

# 40
  • София
  • Мнения: 553
момичета един много тъп въпрос,но вече бокирах  #Crazyот личният ли лекар трябва да започна ....за някакво направление или не Praynigако да ще е проблем защото моят е във видин

# 41
  • ЕН
  • Мнения: 543
честито и от мен
всичко започва от личния доктор и завършва при него   Grinning той/тя ще ти даде направление и с този документ отиваш при който искаш акушер гинеколог да ти води консултацията а защо не и самото раждане
леко и безпроблемно бременеене  bouquet

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Тити го е написала много точно.
Направи консултация с няколко лекара, но всичко ще е наред.
Лека и безпроблемна бременност!

# 43
  • Мнения: 4 753
Направи консултация с няколко лекаря, но всичко ще е наред.
Лека и безпроблемна бременност!

 Peace

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито и лека бременност и от мен! Дано всичко да е наред  Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт