За съчетанието при летните дрешки - въпрос ?

  • 1 966
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

и аз гледам да го спазвам,за да не изглеждам прекалено вулгарно ,особено с децата  Laughing

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като каза с децата... Ами много ми е грозно разсъблечена (идваха ми думи като "разгологъзена" и "разпищолена"  Joy) майка с дете/деца. По принцип трябва да има мярка, ама с деца пък съвсем.
П.П. Трябва да се остави нещо и на въображението.  Peace

# 32
  • Мнения: 880
Имаше един период в който не го спазвах(точно когато откривах полите и роклите,тогава се бях развихрила,иначе като ученичка въобще не носех).Къси-да,ултра къси-все по-рядко и като не съм сама,защото ми е некомфортно Wink А иначе един тоалет може да е адски секси и без да е оскъден.По принцип не се лишавам от нищо,което ми харесва,а и все още съм на възраст и положение,които ми позволяват да бъда по-дръзка и екстравагантна на моменти,без това да се счита за проява на лош стил.Но дори и да се счита,за мен е по-важно,че не изневерявам на вкуса и предпочитанията си,за да бъда харесвана или одобрявана. Wink

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 22:01 от LaPerla

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966

И аз така.

# 34
  • Мнения: 3 695
Сега чувам за това правило. Старая се да не изглеждам кичозна и с виждащо се дупе. Но пък и лятото всичко е позволено. Поразголвам се Mr. Green
и аз не съм чувала, но лятото си позволявам по разголени дрешки  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 7 800
Сега чувам за това правило. Старая се да не изглеждам кичозна и с виждащо се дупе. Но пък и лятото всичко е позволено. Поразголвам се Mr. Green
и аз не съм чувала, но лятото си позволявам по разголени дрешки  Peace

И аз не съм чувала за това правило, лятото ходя с много къси поли и рокли, изрязани потничета..

# 36
  • Мнения: 5 877
Да. Минимален бон тон. Пък и да не се разконцентрират хората Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 424
Благодаря ви за отговорите   bouquet
Иначе и аз почти винаги спазвам това правило, по-красиво ми е  Wink

# 38
  • Мнения: 2 386
Цитирам Лилита по памет ''Да, че иначе кич''. 100% съгласна.
Давам пример: не бих сложила ултракъса поличка с изрязано деколте и две тъъънки презрамки топ с открит пъп. Или гол пъп, или голямо деколте с прилична дължина пола, или затворен топ с минипола.
Късите рокли, когато не са съчетани с 10см токове са ок. Иначе стоят пошло понякога.

# 39
  • Мнения: 4 435
Цитирам Лилита по памет ''Да, че иначе кич''. 100% съгласна.
Давам пример: не бих сложила ултракъса поличка с изрязано деколте и две тъъънки презрамки топ с открит пъп. Или гол пъп, или голямо деколте с прилична дължина пола, или затворен топ с минипола.
Късите рокли, когато не са съчетани с 10см токове са ок. Иначе стоят пошло понякога.

Подкрепям изцяло.И на мен лично всяко момиче,което видя с много къса пола и цици навън,дори и дрехите да са хубави ми евтинеят.Изключвам морето,където през деня се ходи нон-стоп с пола и горнище на бански и подобни.

# 40
  • Мнения: 6 164
Хубаво правило е, спазвам го, но не защото е правило. На мен  чисто естетически не ми харесва отвсякъде всичко да се вижда. Обичам акцентът да пада на една част - било то крака, бюст, гръб, корем... По-силно е.

Общи условия

Активация на акаунт