С трепет чакаме вече, да ни ритне НОЕМВРИЙСКО човече!

  • 8 917
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7
Yanoren ,все още не ти виждам лентичката...... Sad

# 286
  • Мнения: 3
С теб сме розичке Hug и спокойно всичко ще бъде наред.

# 287
  • Мнения: 1 031
Розичка стискаме палци - всичко ще е наред  Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 167
 Hug добрутру

тонеса, от къде все ги намираш тия вкусотии ... Аз гриза тука зелени ябулки и премлясквам жадно като ги гледам тия кроасанчета .... мммм...  hahaha А кафето от вчера насам ми е адски горчиво, слагавм му все същото количество захар, което хич не е малко, и пак ми горчи  Crossing Arms Може би господинчото започва от сега с капризите ...  Whistling

София радвам се, че вече си си у дома и страшното е минало. Сега само спокойствие и силна храна и двамата с бебока пак ще сте във форма за нула време  hug А резултатите кога?

Рози  Peace Да помахаш не бебочето и от нас  thumbsup

Руми продължаваме значи със стиснатите палци за тебе  Heart Eyes Освен БХС какво друго ще ти правят?

И последно, но не на последно място, мила в коя седмица си?  newsm78 Толкова голямо ми изглежда това бебоче ... толкова  оформено. На нашето само една голяма глава и един заоблен шкембак се виждаше. Мога само да кажа ...  baaa


Ох, 100 въпроса във минута! Докато ги изпиша и хоп - 5 нови отговора! Напред към новата темичка  smile3540


# 289
  • Мнения: 347
Yanoren ,все още не ти виждам лентичката...... Sad

ами имам обаче линийки ком не работи нещо и не ми излиза
а твойта лентичка нещо не ми е ясна с тези инчове, в които мери
ще трябва да си потърся друга
но тази в линиики ком ми харесваше много, защото отдолу имаше описание на състоянието на бебето към момента-т.е. колко е порастнал, какво му се е развило на етапа, на който се намира и е такива неща
много готини бяха защо ги спряха не зная
сега ще видя някоя друга

# 290
  • Мнения: 347
Ей Софи страхотно мила,през цялото време бяхме с теб !!! Почивай си и бъди пълна с надежда!
Добро утро на всички,Тонеска прекрасна закуска!
Днес съм при доц.Балев стискайте палци,милички! Снощи от напрежение си легнах в 21 ч  Blush

за колко ч. имаш запазен час
с теб сме  Heart Eyes

# 291
  • София
  • Мнения: 167
sophiepp, всичко ще е наред, само си почивай.
Розичка, стискам палци и при теб вдичко да е наред!!!!

Добре дошли в отбора, на новите!!!! Laughing

Аз не мога да смогна да пиша, надявам се другата седмица като се преместя в новия офис да имам повече време, че в един момент ми прикипя и подхванах всичките змийчета около мен Simple Smile Много добре се почувствах.

целувки  на всички!!!

# 292
  • Мнения: 611
Добрутро мацки  Heart Eyes
Софиииии радвам се , че всичко е минало добре , сега и резултатите ще са перфектни ще видиш Hug
Розичка , с теб сме бе мило , не се притеснявай ( ти всъщност на ФМ ли ще ходиш  Rolling Eyes )

Тонеска , мерсаж за кайфето и закуската , много добре изглеждат , аз сега дъфча едни бисквити тука ,ч е с тези закуски не знам до къде ще я докаръм ooooh! Whistling

# 293
  • Мнения: 1 031
Айде вече заповядайте на новата тема ТУК

Общи условия

Активация на акаунт