Абитуриентски бал - 14

  • 17 529
  • 287
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 893
libellen, за този говоря!Даже и обиците са почти същите, но май камъните бяха по-големи  Grinning Имам чувството, че всяка втора ще е с такъв  Rolling Eyes



Не съм съгласна, че Сваровски са толкова масово разпространени. Като изляза по улиците и в София, и във Варна, и в моя си Добрич виждам 2-3 мацки със нещо на Сваровски. А аз постоянно вися в сайта и смея да твърдя, че знам почти всички бижута.  Embarassed
А и всяка втора със бижута за хиляди левове звучи фантастично. Всички 18 момичета от моя клас са се побрали от 60 лв до 500 лв. за бижута.

# 106
  • Мнения: 240
Ами не знам, аз казвам какви са моите наблюдения- Сваровски не са качествени, а до колкото помня пръстенът беше 200-250 лв, но може и да се бъркам, не знам...Личното ми мнение е, че не изглеждат особено "скъпи" и луксозни Simple Smile

# 107
  • Мнения: 270
Лорън, според мен черен панталон и черно сако ще се вържат много добре с бюстието..като вземеш и сребристи обувки и чанта ще стане супер според мен...Но ти си решаваш Simple Smile
А и относно подаръците..Всички, които съм поканила да ги почерпя постоянно ме питат какво искам.Предпочитам да ми дадат пари, за да си купя нещо, което харесвам.Всеки може да ми купи нещо, ама не се знае ще го харесам ли, ще го използвам ли...

# 108
  • Мнения: 4 435
Ами не знам, аз казвам какви са моите наблюдения- Сваровски не са качествени, а до колкото помня пръстенът беше 200-250 лв, но може и да се бъркам, не знам...Личното ми мнение е, че не изглеждат особено "скъпи" и луксозни Simple Smile

Пръстенът е 400лв.Във Варна беше миналата госина 380,значи са го вдигнали.В сайта 200евро: http://www.swarovski.com/product/Nirvana+Aurora+Borealis+Ring/We … amp;ProductPage=3
И аз не виждам често хора със Сваровски,на моят бал не видях такива. Wink
Пък и аз го искам за всеки ден.

# 109
  • Мнения: 240
Не знам, ако някой друг е гледал в магазина на Сваровски на Витошка, нека да каже цена, ако си спомня..аз съм почти убедена, че беше много по-малко. Може да има някаква разлика, да не е точно същият, но много подобен Peace За всеки ден да, но за бала ми аз лично не мисля да си купувам от Сваровски нещата...Въпреки че диадемките много ми харесват и бих си взела, ако имаше с по-жълти камъчета Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 1 354
Лорън, според мен черен панталон и черно сако ще се вържат много добре с бюстието..като вземеш и сребристи обувки и чанта ще стане супер според мен...Но ти си решаваш Simple Smile
А и относно подаръците..Всички, които съм поканила да ги почерпя постоянно ме питат какво искам.Предпочитам да ми дадат пари, за да си купя нещо, което харесвам.Всеки може да ми купи нещо, ама не се знае ще го харесам ли, ще го използвам ли...
И аз по такъв начин си го представям.Сакото,което си мисля да си взема е адски ефектно,поне в моите очи.А и надали ще искарам с него през цялото време.
То към обяд сигурно ще се стопли...

# 111
  • Мнения: 4 435
Не знам, ако някой друг е гледал в магазина на Сваровски на Витошка, нека да каже цена, ако си спомня..аз съм почти убедена, че беше много по-малко. Може да има някаква разлика, да не е точно същият, но много подобен Peace За всеки ден да, но за бала ми аз лично не мисля да си купувам от Сваровски нещата...Въпреки че диадемките много ми харесват и бих си взела, ако имаше с по-жълти камъчета Rolling Eyes

Аз за всеки ден,бала мина за съжаление. Cry Иначе мисля да си го комбинирам с ей т'ва,кажете дали ви харесва.За цената аз съм сигурна,защото съм мерила.
http://www.swarovski.com/product/Kyrat+Desert+Glow+Pendant/Web_A … amp;ProductPage=7

# 112
  • Мнения: 240
Не знам, ако някой друг е гледал в магазина на Сваровски на Витошка, нека да каже цена, ако си спомня..аз съм почти убедена, че беше много по-малко. Може да има някаква разлика, да не е точно същият, но много подобен Peace За всеки ден да, но за бала ми аз лично не мисля да си купувам от Сваровски нещата...Въпреки че диадемките много ми харесват и бих си взела, ако имаше с по-жълти камъчета Rolling Eyes

Аз за всеки ден,бала мина за съжаление. Cry Иначе мисля да си го комбинирам с ей т'ва,кажете дали ви харесва.За цената аз съм сигурна,защото съм мерила.
http://www.swarovski.com/product/Kyrat+Desert+Glow+Pendant/Web_A … amp;ProductPage=7

Това наистина много ми харесва, бих си го взела, ако роклята ми позволяваше колие!  Peace Супер е, особено в комбинация с гривната Grinning

# 113
  • Мнения: 270
И аз по такъв начин си го представям.Сакото,което си мисля да си взема е адски ефектно,поне в моите очи.А и надали ще искарам с него през цялото време.
То към обяд сигурно ще се стопли...


Дано да се стопли, защото го дават целия месец да вали и особено по баловете...Дано да имаме късмет.Миналата година на изпращането на предния 12 клас в училище такъв дъжд се изсипа, че трябваше да ходим в читалището на града, за да ги изпратим.Беше ужасно...

# 114
  • Мнения: 1 354
Даам помня и при нас беше така.
Момичетата се тресяха от студ.Коя с потник,коя със сандали....премръзнали...на другия ден болни.Ама...от студ умри,гъзар бъди. Mr. Green

# 115
  • Мнения: 2 229
И на моето изпращане валя като из ведро, а мислех да съм с лятна рокля и сандалки. Mr. Green
Е, отидох с дънки и риза. Joy
Беше ми супер, а тези с рокличките след 1 час търчаха до тях да се преобличат. Mr. Green

# 116
  • Мнения: 4 435
А на моето не валеше. Party И всички бяха със сандалки.Супер.

# 117
  • Мнения: 1 354
Чудя се какво да си взема или да направя на другарската,за да бъда по-атрактивна.
За мен изпращането е един час безмисленно висяне в двора на училището и затова не му отдавам особенно значение.
Но на другарската ще станат най-купонджийските снимки.Всичко ще бъде на макс и искам с нещо да бъда по-атрактивна.
Мислех да си взема  шапка като мадамата,която ми е на аватара.Ама,ако си взема шапка ще обиколи главите на всички  Sick
Дайте някакви идеи... Hug

# 118
  • Мнения: 6 045
Чудя се какво да си взема или да направя на другарската,за да бъда по-атрактивна.
За мен изпращането е един час безмисленно висяне в двора на училището и затова не му отдавам особенно значение.
Но на другарската ще станат най-купонджийските снимки.Всичко ще бъде на макс и искам с нещо да бъда по-атрактивна.
Мислех да си взема  шапка като мадамата,която ми е на аватара.Ама,ако си взема шапка ще обиколи главите на всички  Sick
Дайте някакви идеи... Hug

Каква е тази другарска?

# 119
  • Мнения: 240
Айдеи аз да искам съвет: Значи мисля след официалната част на бала да се преоблека за дискотеката. Обувките ми са златни, както и чантата, но не са претенциозни, съвсем изчистени и стилни. Но бих искала да чуя вашите предложения какво да облека после така че да сменя само роклята- обувките, чантата и аксесоарите да си останат.  Wink Да е нещо удобно, ефектно и секси...може и леко чалгарско, като за дискотека  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт