Абитуриентски бал - 14

  • 17 523
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 435
Айдеи аз да искам съвет: Значи мисля след официалната част на бала да се преоблека за дискотеката. Обувките ми са златни, както и чантата, но не са претенциозни, съвсем изчистени и стилни. Но бих искала да чуя вашите предложения какво да облека после така че да сменя само роклята- обувките, чантата и аксесоарите да си останат.  Wink Да е нещо удобно, ефектно и секси...може и леко чалгарско, като за дискотека  Laughing

Спокойно можеш да сложиш едни дънки,примерно светли,с някой бял топ,или някой топ с гол гръб.

# 121
  • Мнения: 943

Е това е просто перфектно!Не се колебай,а го грабвай!Никое подобно не ми е харесвало ,но това е  smile3501

# 122
  • Мнения: 475
И аз след ресторанта мислех се преобличам, да си взема къса рокличка някаква  удобна за танци, но се отказах къде ще се занимавам да се преобличам,нали съм абитуриентка да ме видят с балната рокля  newsm03

# 123
  • Мнения: 270
Абе, мацки, вие все казвате за дискотеки после.Ами ние няма да ходим.При нас се стои до 5-6 в ресторанта и след това се посреща изгрева на един хълм и после най-много на кафе и всеки по къщите си.

# 124
  • Мнения: 6 038
Абе, мацки, вие все казвате за дискотеки после.Ами ние няма да ходим.При нас се стои до 5-6 в ресторанта и след това се посреща изгрева на един хълм и после най-много на кафе и всеки по къщите си.
Хмм...това традиция ли е? И аз мисля да се преоблека- след като си замине камерата и всички са на градус. Всички от випуска така мислят да праят....аз не мисля да се цепя от мнозинството. Peace

# 125
  • Мнения: 270
То при нас се е случвало камерите да снимат до 4 часа сутринта.Ми да традиция е да се посреща изгрева.Имаме един парк "Къпинчо" и там има една площадка.Ако пък следващия ден се пада учебен дори са идвали в училище след бала...Не знам при нас как ще е ..Ние за доста работи по бала сме прецакани..та ще видим..

# 126
  • Мнения: 943
Абе, мацки, вие все казвате за дискотеки после.Ами ние няма да ходим.При нас се стои до 5-6 в ресторанта и след това се посреща изгрева на един хълм и после най-много на кафе и всеки по къщите си.
Браво браво браво!Това според мен всички трябва да направят.Защото на моя бал всички се разпиляха,едни искаха в "НАй" ,други в "Биад" ,трети в "червило" и се разпокъсахме като .... Tired а после се оказа .че за всички най-хубаво е било в ресторанта

# 127
  • Мнения: 5 173
Абе, мацки, вие все казвате за дискотеки после.Ами ние няма да ходим.При нас се стои до 5-6 в ресторанта и след това се посреща изгрева на един хълм и после най-много на кафе и всеки по къщите си.
Браво браво браво!Това според мен всички трябва да направят.Защото на моя бал всички се разпиляха,едни искаха в "НАй" ,други в "Биад" ,трети в "червило" и се разпокъсахме като .... Tired а после се оказа .че за всички най-хубаво е било в ресторанта
hahaha hahaha hahaha
ние изкарахме до 4-5 в ресторанта и после ДЖ ни изгони hahaha

# 128
  • Мнения: 4 435
А ние си изкарахме най-добре след ресторанта,от него се махнахме малко след 12 часа. Mr. Green

# 129
  • Мнения: 270
При нас имаше слухове, че в 12 ч. ще ни гонят заради гостите на хотела..ама уж сме се разбрали с управителката да стоим докато ни е весело Simple Smile Ще видим ще ви кажа на 25 като се прибера Simple Smile

# 130
  • Мнения: 5 173
То всички управителки така казват. Не разчитай много на това

# 131
  • Мнения: 4 447
При нас имаше слухове, че в 12 ч. ще ни гонят заради гостите на хотела..ама уж сме се разбрали с управителката да стоим докато ни е весело Simple Smile Ще видим ще ви кажа на 25 като се прибера Simple Smile

Akо сте в хотел си вървете след 12.
Доста е неприятно за гостите на хотела
да ви слушат дънданията.

МИналата седмица имахме доста неприятно
изживяване с такива купонджии и до
4 сутринта не сме спали.

Хотелите са за почивка. КОйто иска да се
весели и да вдига джънгър - в дискотеката.

# 132
  • Мнения: 270
Абе той класният ни е с връзки и е уредил нещата..пък и директорката ни е бившият зам.кмет ии уж и тя има пръст в това да стоим до когато ние си искаме ...Абе каквото стане ще е накрая Simple Smile
В хотел сме да..защото няма къде на друго място.Единствения ресторант, който беше за балове, сватби и коктейли го затвориха, защото не могат да определят на кой е собственост.Знам, че е тъпо за гостите.. но управителите казаха, че може до по-късно от 12..пък ще видим колко ще удържат на думата си

# 133
  • Мнения: 4 447
Съобразявайте се.
Ще извика някой от
гостите полиция и
ще ви се развали празника.

Не бъдете егоисти.

# 134
  • Мнения: 270
И си мислиш, че полицаите не биха ни разбрали.При положение, че ще минем през целия град ще са наясно, че ще вдигаме лудница..Все пак човек веднъж има бал и поне нашите полицаи според мен не биха се заяли с нас...

Общи условия

Активация на акаунт