Абитуриентски бал - 14

  • 17 506
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 351
Ето едно предложение за прическа  Heart Eyes
И междудругото, прави ми впечатление нещо...много сте груби на моменти бе момичета...едно е да изказваш мнение, да не си съгласен с нещо, друго е да иронизираш, да обиждаш...
Всеки е красив по негов си собствен начин, всеки има различни разбирания...Критикувайте, ама умерено...
Решили сте, че няма да имате прическа за изпращането, ами ок, ама не се нахвърляйте върху някой, който е решил да ходи на фризьор.Освен това понятието "фолкаджийско" е доста относително, пример-роклята на Лорън я носи Глория, и какво сега, да и кажем, егати и вкуса, с фолкаджийски дрехи...Не е така.
Просто ми направи впечатление последния пост на аХ`Не!...леко грубо
Следи от сълзи-ти си прекрасна, всичко, което си избрала ти отива, ще бъдеш неотразима Crazy

# 271
  • Мнения: 1 813
Ето едно предложение за прическа  Heart Eyes
Просто ми направи впечатление последния пост на аХ`Не!...леко грубо
Следи от сълзи-ти си прекрасна, всичко, което си избрала ти отива, ще бъдеш неотразима Crazy

Е, аз казвам каквото мисля,дори не съм казала за роклята какво мисля, а само че не е мой тип.  Crazy

# 272
  • София
  • Мнения: 60
libellen сигурно си права,надявам се да ми мине.
Бал,изпити...всичко....найстина е голямо напрежение.

А иначе ето ги обувките за другарската:
http://bgphoto.net/photos/32252/o633460187450538750.JPG
http://bgphoto.net/photos/32252/o633460188214132500.JPG
http://bgphoto.net/photos/32252/o633460191033976250.JPG

който мисля,че мога да използвам и за изпращането.




Страхотни са!!! Моите за бала са същите Grinning но в сребристо,супер яко стоят....  Hug

# 273
# 274
# 275
  • Мнения: 6 017
Joy много пишете бе.....Не мога да смогна да ви чета.  Flutter
WA WA покажи ги...в сребристо ли са твойте или черни, че не можах да схвана.

# 276
  • Мнения: 475
ICE_89 роклята ти изглежда много красива,въпреки,че е само така на закачалка.
Май съм виждала сходен модел из нета. Thinking


дам има я из нета  подобна,аз я взех готова само я стесняват, но се разочаровах няма да е вече същия модел с тия връзки ,пък иначе ме болят кокалите на гърба не знам Sad

http://www.lafemmefashion.com/images/store_items/1241_2.jpg нещо подобно само че хикса е от отделни части , а не вплетени и сега ще има връзки между двете половинки Confused

# 277
  • Мнения: 270
ICE, мила спокойно не се ядосвай то на хубав човек като теб и брашнен чувал да му сложиш е все хубав. Така, че все ще си хубава каквато и да е роклята Simple Smile На мен лично ми харесва може и на теб да ти хареса повече от сега след промяната Simple Smile

# 278
  • Мнения: 6 017
ICE защо не ни я покажеш на теб. Имам впредвид да я облечеш и така да ни я покажеш. Така на закачалка нищо не се разбира или поне аз не разбирам какъв е точно модела.
И моята за коктейла с даскалите вчера я занесох на шивачката и днес преди малко всъщност дойде в нас да я видя как е станала, но ми беше леко тясна, че я върнах да я отпусне малко и след малко отивам да я си я взема. Ама колко е бърза само, като и казах, че и за събота за абитуриенската ще ми трябва, защото и там ще я облека, че да не напрая нещо тази за бала. Утре ще се гримирам с грима за бала и ще покажа снимки. А прическата ще съм на проба чак в сряда, вчера не можах да отида и сега чак в сряда ще имам снимка за форума в пълния си блясък.... Party

# 279
  • Мнения: 5 173
Може ли да помоля следи от сълзи да покаже роклята си, че съм пропуснала

# 280
  • Мнения: 270
Шушулче, и аз я бях изпуснала преди и на мен много ми се иска да я видя Simple Smile Следи, моляяяяя Simple Smile

# 281
  • Мнения: 893
Няма да я покажа.

александра_,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Сега ще направя новата тема.

# 282
  • Мнения: 475
ICE, мила спокойно не се ядосвай то на хубав човек като теб и брашнен чувал да му сложиш е все хубав. Така, че все ще си хубава каквато и да е роклята Simple Smile На мен лично ми харесва може и на теб да ти хареса повече от сега след промяната Simple Smile

Мерси за милите думи  bouquet, дано да ми хареса накрая Simple Smile

# 283
  • Мнения: 6 017
СлеДи оТ СълЗи мойте снимки за темата сигурно ще са чак за 16 тема готови.

# 284
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи мойте снимки за темата сигурно ще са чак за 16 тема готови.

Само Либелен ми е пратила, така че за сега идеята се замразява.

Общи условия

Активация на акаунт