Абитуриентски бал - 14

  • 17 505
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
здравейте.искам да ви помоля за малко помощ...и аз сам абитуриентка тая година, имам рокля, избрала съм и прическа, само че сега проблема е грима..
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245605&photo=1 ето това е роклята
ще съм благодарна ако можете да ме насочите към идеи,благодаря предварително  Hug

# 241
  • Мнения: 893
здравейте.искам да ви помоля за малко помощ...и аз сам абитуриентка тая година, имам рокля, избрала съм и прическа, само че сега проблема е грима..
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245605&photo=1 ето това е роклята
ще съм благодарна ако можете да ме насочите към идеи,благодаря предварително  Hug

Ти си я показвала и преди, доколкото помня.
Моето предложение - светъл перлен грим. Цветове - бяло(но не което се наслагва и стои като сиво, а което стои някак прозрачно, светло- розово, по - тъмно розово, под веждата - на чупката - леко златисто или сребристо и може би леко лилаво, ако искаш малко по - тъмен грим. Устните в бонбонено розово с много гланц и леко подчертани скули.  Ще потърся снимка сега,но не съм сигурна, че ще намеря точно такова Rolling Eyes

едит: - русата мацка

# 242
da pokazvala sam q ama togava problema mi be6e pri4eskata  Laughing imam 4uvstvoto 4e kolkoto pove4e ne6ta podgotvqm tolkova pove4e iznikvat za pravene ili kupuvane..nqma krai  Laughing
taq rusata naistina 6te mi svar6i rabota ama mislq sas srebristo da sa4etaq 6toto 4anta,obuvki vs mi e srebristo..
mersi za otgovora  Hug

# 243
  • Мнения: 1 354
Чудя се какво да си взема или да направя на другарската,за да бъда по-атрактивна.
За мен изпращането е един час безмисленно висяне в двора на училището и затова не му отдавам особенно значение.
Но на другарската ще станат най-купонджийските снимки.Всичко ще бъде на макс и искам с нещо да бъда по-атрактивна.
Мислех да си взема  шапка като мадамата,която ми е на аватара.Ама,ако си взема шапка ще обиколи главите на всички  Sick
Дайте някакви идеи... Hug

Каква е тази другарска?
Другарската е събиране на класа с класния ръководител.
Ходи се на ресторант/кръчма и по желание на дискотека след това.
Не се събира випуска,а само дадения клас.Както след 5,10,15...години ще се събираме.

Нашата другарска е в петък.
И сигурно 16.май ще си ни остане като дата на която да се събираме след години....

# 244
  • Мнения: 1 354
burnedsoul а каква ще ти е прическата,защото с нея също трябва да е съобразен грима.
Имам предложения,но бих се радвала,ако дадеш снимка на прическата.
А ето и предложенията:

И да не вземеш да се направиш така http://www.austynking.com/images/pink1.jpg   Joy
!предупреждавам!не е препоръчително за хора със слаби сърца  Joy
Този грим и прическа също ми харесват и ми се виждат подходящи
http://www.alyson-michalka.net/gallery/data/632/alyson-michalka_ … 007feb25-b001.jpg
Но ми е трудно да разбера мацката ли е много яка или от грим и прическа го докарва  Thinking

# 245
  • Мнения: 6 017
Моята чанта е подобна  Wink Но с друга дръжка и друг цвят.

# 246
  • Мнения: 240
И аз след ресторанта мислех се преобличам, да си взема къса рокличка някаква  удобна за танци, но се отказах къде ще се занимавам да се преобличам,нали съм абитуриентка да ме видят с балната рокля  newsm03

Ами и аз това си мисля от доста теми насам,ама не се обаждам да не се засегне някой. Какви са тея преобличания,какви са тия чудесии. Била съм на няколко бала,имала съм свой собствен и сега пак ще съм дама и никъде не видях някой да се е преоблякъл. Ако е някаквя традиция по другите градове,ок,но аз не я разбирам. За мен има чар в това като вляза в дискотеката и веднага да видя красивите рокли и костюми и как всички се забавляват. Все пак като за дискотека можем да се облечем когато си поискаме,а този ден би следвало да е различен. Както и да е,всеки да бъде както ще му е най-удобно  bowuu

Въпрос на мнение, не виждам за какво се спори! Не съм искала да ми давате съвети дали да се преобличам, а с какво да се преоблека!  Simple Smile Аз пък мисля, че роклята ми е твъде скъпа и изискана, за да стоя с нея в дискотека- има си етикет и определени правила за обличане на различни места и не бих го пренебрегнала заради това, че имам бал. Много момичета познавам, които са се преобличали, и са ми го дали като съвет, за мое удобство! Мога да съм официална и с други дрехи, но с тази рокля в дискотека ще съм смешна... Wink

# 247
  • Мнения: 649
Мойто мнение е да останете максимално дълго време с вашите рокли, а да не се преобличате! Недостига, че давате толкова пари за рокли, обувки и глупости и да останете с тях само за няколко часа не е редно, иначе кога друг път ще я облечете пак, вярвайте никога, освен ако ваша съученичка не се омъжва след бала. Наблюдението ми относно етикета за облекло на обществени места е, че в дискотеките и голи може да ходите!

# 248
  • Мнения: 1 354
Аз също ще бъда с роклята в дискотеката.
Искам да ме видят дори и тези,които не са били на моя бал.
Още повече,че аз уча в друг град,а на дискотека ще сме си в моя град и....трябва всички да ме видят.А и ще бъда облечена така и ще бъда толкова неустойма може би само още веднъж-на сватбата си някой ден,но там не се брои.  Mr. Green
Абе с две думи аз съм ЗА роклята в дискотеката.

# 249
  • Мнения: 240
Мойто мнение е да останете максимално дълго време с вашите рокли, а да не се преобличате! Недостига, че давате толкова пари за рокли, обувки и глупости и да останете с тях само за няколко часа не е редно, иначе кога друг път ще я облечете пак, вярвайте никога, освен ако ваша съученичка не се омъжва след бала. Наблюдението ми относно етикета за облекло на обществени места е, че в дискотеките и голи може да ходите!

Не всички рокли след бала стават само за боклука  Wink Има хора, които инвестират в хубави дрехи, а за мен този повод не е изключение, така че имам къде да си нося роклята, но не мога да си позволя да отида с нея в дискотека, просто няма да се чувствам удобно...затова ще си взема някоя по-ежедневна най-вероятно, въпросът е да ми се върже с обувките и аксесоарите, за да не трябва и тях да сменям. Simple Smile

# 250
  • Мнения: 1 354
Добре де,не спорете.
Кой както реши,в край на сметка.
Не обвинявам никой само ми се ще да вметна,че типично в българския манталитет е да се дава акъл,там където го търсят и където не го търсят и да се налага мнение.
xxvxxi какви са ти обувките и аксесоарите?Защо не вземеш нещо семпло-цвят,който ти допада например,за да не се налага да се отказваш от нещата,които вече имаш.
Ама и не ти познавам вкуса и ми е трудно да предложа
.

# 251
  • Мнения: 240
Добре де,не спорете.
Кой както реши,в край на сметка.
Не обвинявам никой само ми се ще да вметна,че типично в българския манталитет е да се дава акъл,там където го търсят и където не го търсят и да се налага мнение.
xxvxxi какви са ти обувките и аксесоарите?Защо не вземеш нещо семпло-цвят,който ти допада например,за да не се налага да се отказваш от нещата,които вече имаш.
Ама и не ти познавам вкуса и ми е трудно да предложа
.

Ами те са златни...не много натрапчиво златни, а неутрални, но се колебая с какво да се облека- дали пак с рокля, с пола или с панталон...също така се чудя на златно какво ще отива най-добре Thinking

# 252
  • Мнения: 649
xxvxxi  не става въпрос за инвестиция, защото в дреха не можеш да направиш такава, поради простата причина, че и минава модата независимо колко е скъпа. Не става въпрос дали стават за боклука или не, а дали момичетата са си взели нещо което да е практично и дали ще могат да го облекат после. Все пак ако имаш пари няма да ти пука на какво ще стане роклята в дискотеката!
Разбира се, че всеки трябва да направи своя избор Лорън никой не си налага мнение, просто коментираме не прави от мухата слон!

# 253
  • Сoфия
  • Мнения: 295

Така ли ,супер  newsm76
И аз също смятам да си остана с роклята в дискотеката.
Всеки си решава,наистина на някои са им много ценни
и не искат да си ги съсипват(не,че аз искам де  Embarassed ),
но пък това е един път в живота и искам да съм докрай с нея.
Пък и за танци мисля,че ще ми е доста удобна  newsm44

# 254
  • Мнения: 1 354
Разбира се, че всеки трябва да направи своя избор Лорън никой не си налага мнение, просто коментираме не прави от мухата слон!
Аз не правя от мухата слон,а коментирам и не съм казала,че си налагаш мнението.
Гузен негонен бяга,явно.
Tired

Общи условия

Активация на акаунт