Stara li sam?

  • 4 064
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Херка  Laughing

 Не си стара разбирасе но нямаш повече време за губене и чудене готова ли си или не.  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 5
 На 42 год. родих втория си син.Той вече е на 5год. и аз не се чувствам стара и уморена.Имам сили за още едно дете , но за мен наистина е късно.Така че дерзай,мила!Разбира се,че не си стара.Та една жена е най-красива между 35 и 45 год.Е-разбира се не се отпускай и се грижи за себе си.Пожелавам ти здраво бебе. Peace

# 32
  • Мнения: 27
На години не си стара. Grinning Но за зачеване и раждане трябва да побързаш, защото специалистите са на мнение, че след 30г. малко по- малко детеродните клетки в жената започват да умират. Не гледай и не се успокоявай с отговорите на мамитата в тази тема, защото повечето от тях са над 30 и какво могат да ти кажат, че си стара та това означава, че и те са стари. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 351
Първото си дете го родих на 32, сега съм на 35 и действаме за второ Laughing. Изобщо не се чувствам стара и не се замислям даже дали не ми е късно вече за дете. Зависи на колко и как се чувства жената.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
На години не си стара. Grinning Но за зачеване и раждане трябва да побързаш, защото специалистите са на мнение, че след 30г. малко по- малко детеродните клетки в жената започват да умират. Не гледай и не се успокоявай с отговорите на мамитата в тази тема, защото повечето от тях са над 30 и какво могат да ти кажат, че си стара та това означава, че и те са стари. Rolling Eyes

 Thinking

# 35
Не си стара, но вместо да се чудиш работи по въпроса. Истината е ,че непродуктивните възможности на жената с годините намаляват, но това е строго индивидуално. Отиди на лекар, отстрани проблемите ,ако има такива и успех! Аз родих второто си дете на 36г.и въобще не се чувствам по-стара от преди 10г., дори напротив това е страхотен мотив да съм в отлична форма. Но в интерес на истината забременяването и износването на на плода беше по-трудно. Аз отдавам това обаче и на галемия стрес , в който живеех. И накрая винаги ще се намерят доброжелатели да ми кажат как съм се подмладила , все едно съм 100 годишна. Rolling EyesЖелая ти скоро да се похвалиш с бебче!

# 36
  • Мнения: 452
ако  родиш на 35 наистина се подмладяваш....ставаш майка на малко дете ,а не баба на внуче нали ?Защото аз сега ще съм млада майка а съученичките ми вече имат дъщери абитуриентки и ще бъдат бабки скоро .....така че .....има разлика.......вече са състарени от грижи и проблеми наистина има разлика

# 37
  • Мнения: 1 027
ако  родиш на 35 наистина се подмладяваш....ставаш майка на малко дете ,а не баба на внуче нали ?Защото аз сега ще съм млада майка а съученичките ми вече имат дъщери абитуриентки и ще бъдат бабки скоро .....така че .....има разлика.......вече са състарени от грижи и проблеми наистина има разлика

Въпреки всичко, аз съветвам всички-раждайте. ако сте готови и на 20г-25г- раждайте. ( и себе си така съветвам Simple Smile ) и да не сте-ще станете готови. Аз например искам да родя първото си дете, преди да навърша 30, а вече за второ и трето- когато дойде-тогава 35-40....Simple Smile
Относно това, че по-късно родилите, имат по-умни деца  newsm78 - относително е. не ми се ще да мисля, 4е е така Simple Smile Въпрос на лично мнение е, късно ли е или не 35. Както вече казах, за мен лично 35г е перфектна възраст. Но не мисля, че се нуждаеш от нечие друго мнение и решение, освен от своето лично и от това, на човека до теб! Действайте и се похвали после! Peace

# 38
  • Мнения: 218
 Hug Hug Hug пожелавам ти в най-скоро време да гушкаш своето бебче и да усетиш каква сила ще ти даде малкото съкровище и ще те накара да се чуваставаш все едно ти се раждаш Hug Hug Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
ако  родиш на 35 наистина се подмладяваш....ставаш майка на малко дете ,а не баба на внуче нали ?Защото аз сега ще съм млада майка а съученичките ми вече имат дъщери абитуриентки и ще бъдат бабки скоро .....така че .....има разлика.......вече са състарени от грижи и проблеми наистина има разлика


А такива като мен които имат и абитуриенти и малки деца какви са - състарени бабки, които се грижат за бебета ли? От какви грижи са състарени?????? Нима децата състаряват родителите си? Всъщност ще си замълча, няма да кажа каквото наистина мисля, защото ще ми лепнат някой бан ако го напиша.

# 40
  • Мнения: 3 804
когато лежах за задържане в  стаята имаше и една жена на които големите синове бяха на 21 и 18 а тя 4акаше 3то-така 4е давай

# 41
  • Мнения: 46
Аз смятам,че жената може да роди независимо от възратта си.Важното е да го желае и да е убедена в това,което е решила!Я по-смело!Какви са тези приказки!? newsm78 :hug

# 42
  • При драконите
  • Мнения: 34
Не си стара, но за първото не те съветвам да отлагаш повече. Следващото, ако искаш и за след 40 можеш да го планираш.

# 43
  • Мнения: 1 485
Не си изобщо!Желая ти късмет!

Общи условия

Активация на акаунт