Нов български реалити канал от 12 май??!!!

  • 1 795
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 486
Ами то свърши, тя си избра един. Когато другите разбраха се скъсаха от смях,а избрания отначало се съгласи да отиде на пътешествието, но после не се качи на яхтата, много му дойде.

# 16
  • София
  • Мнения: 318
Ооо да момчетата като разбраха много се смяха. И един от тях каза " Казах ли ви, че е мъж".  И така много се смяха, особенно на победителя. Пък аз си викам, нали всички се натискаха да целуват Мириям, какво сега се смеят на победителя.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 486
От радост, че не са те прецаканите. А имаше един който е бил и с жени и с мъже, ако беше избрала него, нямаше да сбърка. Пусто как не помня имена. newsm78

# 18
  • Мнения: 2 961
От няколко дни и ние имаме Нова+ но още не съм се заглеждала.

# 19
  • София
  • Мнения: 318
Този дето е бил и с мъже и с жени е морски пехотинец или военен. Разправя в една от сериите, че е ходил в Ирак, ако не се лъжа newsm78

# 20
  • Мнения: 5 289
Ама то така никак не е честноооо. И аз искам да го гледам и да коментирам,но нямаме този канал.

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Гледам го отвреме на време ! Гледах Вип-брадара сега май ще повтарят Биг брадар 2.Даваха реклама ,че ще повтарят Стар Академи знаете ли от кога?
 

# 22
  • София
  • Мнения: 15 486
Ооо, хич не ми и трябват тези, така са ми втръснали.Да дават неща които не сме гледали.

Общи условия

Активация на акаунт