С идеални мерки на света, се раждат МАЙски слънчица (35)

  • 15 195
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Честито на всички нови мами, да са им живи и здрави дечицата...На всички "очакващи" голямото събитие - да мине леко и бързо... Ние се гледаме,за сега без чужда помощ ,затова нямам много време да пиша, но иначе редовно чета и се радвам за всички ви.  Hug на всички. Вече и нас ни има в албумчето/то не било страшно/ - качването на снимки имам предвид.  Joy

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 19:57 от fruit

# 16
  • Мнения: 291
Честито на всички мами  bouquet и успех на бъдещите майчета  Hug
Фруит мила с какво храниш малките ,кърмиш ли? нас ни мъчат колики и сме на капки и чайчета ХИП
сега ще вляза да видя и твоите сладурчета в албумчето:)
ти иначе как си ?

# 17
  • Мнения: 94
ПУ и аз в новата темичка.. сега като имаме 2 - за бременните още и за родилите, много странно изглежда някак си.. ще опустее още бременната темичкаа..  Tired

ЧЕСТИТИ БЕБЕШОРИ НА FEJA И PEBALSCHE, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИЧКИ!!!

Ние си тръпнем в очакване..  Rolling Eyes Shocked #Crazy

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честито на FEJA И PEBALSCHE!!!   bouquet

# 19
  • Мнения: 147
Алабала, Благодаря за хубавата нова темичка. Честито на новите маменца. Ех наистина оредяват ни редиците, ама това ни е работата сега де - хаха. Скоро ще сме в другата тема всички Laughing .
Мушморок писа в предишната тема, че пак са я върнали в къщи. Милата, аз щях да откача всяка вечер да ми казват не яж, ела утре сутринта и вечер пак в къщи без нищо.  ooooh! Ей не остана време никакво и май започва да ни хваща секлета всички. Аз вече всяка вечер очаквам. Тежи ми много, опъва ми, боли ме... и докторът ми каза, "Ооо, много е голямо, много по-рано ще излезе" . Та сега съвсем съм в очакване. Confused

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Честито на новите майчета! bouquet

Относно КОЕНЗИМ Q10 - става въпрос за хранителна добавка от Аква сорс. Има редица свойства, но при раждането явно кожата става по-разтеглива или нещо от сорта и раждането е по-бързо. И болките отначало се пропускат.

При мен като цяло и двете ми бременности бяха много тежки - с първата лежах 8 месеца, а с втората - 5 месеца. По принцип пия Коластра, Зелена енергия и другите хранителни добавки от близо 6 години. По време на бременностите бях със специална схема какво точно и по колко да вземам.

Veskata, може да вземаш по 2 капсули - едната сутрин, другата  - следобед. Като гледам лентичката ти малко ти остава. А ти такъв коензим ли пиеш или някакъв синтетичен (ако има изобщо)?

# 21
  • София
  • Мнения: 376
Ох, и аз да се запиша в нашата темичка мерси Алабала  bouquet, и честито на новите мами за бебчетата newsm51
Наистина оредяваме, ама е за добро Sunglasses

А мен зъба продължава да ме боли, док каза, че засега нищо не може да го прави, ще чакам дано да не се подуе, че тогава лошо, сега ми седи отворен и цялото чене ми търни Cry Cry, охх и аз на финала ще се сбъгясям ooooh!

И си чакам чакам, май бебчо няма да подрани Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 910
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА FEJA И PEBALSCHE!!! НЕКА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЙСКИТЕ ИМ СЛЪНЦА!!!

# 23
  • Перник
  • Мнения: 211
Здравейте! Simple Smile
Честито на нвите мами, сдобили се вече с рожбички - да са ви живи и здрави, румени - червни, весли-засмени!Аз днес бях на запис на тоновете - казаха че сме идални и ако са така и слдващите дни ще постъпя в болница чак в четвъртък или петък. На въпроса ми като постъпя кога ще ми прдизвикат раждане ми отговориха, че ако одите и тоновете са ок, ще го чакат само да си излезе Shocked Значи има да си почакам!
А днес се скапах от разходки, чистене, само и само да го разбутам Ванката да излиза вече ама не! Подритва си весело в тумбака и изообщо хабер си няма да излиза! Crazy
Сега ще полягаме, че вече ми се доспа стабилно! Hug

# 24
  • Мнения: 1 792
ехо аз като един заплес съм писала в старата тема.
Диана чар е права нервички не ми останаха и там е работата че не ме и пускат и за вечерта .вчера избягах за 2 часа и само днес вече с рев им измолих да се прибера за цялата нощ.иначе там и само ги слушам кой кога ражда,охка пъшка и ми писна вече.дано в понеделник вече ме режат че аман.утре едва ли ще е че е неделя и няма кой да се занимава с мен.
стискам ви палци и ви пожелавам като тръгне да излиза и да минава а не като мен да чакате и да се нервите.айде лека нощ на всички че аз трябва да спя че в 7 ме искат там Hug

# 25
  • Мнения: 274
Запис и от мен в новата тема, аз също вече едва издържам и всеки момент съм готова за тръгване към болницата. Последните дни имам чувство че съм качила поне 3 кг, само ям ужасни храни и цялото пазене  на кг през цялата ми бременност отиде по дяволите и много ме е яд и това ме изнервя допълнително. Подула съм се като слон  ooooh!
А такава предродилна депресия ме е налегнала, за всичко ми се плаче, не ми се мисли за следродилната какво ще е Sad
На всички мами, които са в очакване желая спокойствие и търпение, да минава всичко бързо и безпроблемно и здрави и прекрасни бебета.
Малко е рано, но ви поднасям едно ароматно кафенце и закуска.

# 26
  • Мнения: 11
plampetq ,аз съм добре, благодаря!За сега сме само на кърма,но ще видим дали наддават като отидем на консултация.За коликите - и аз взех чая на Хип, за сега обаче младежите все още са спокойни-ядат и спят, е случва се някой да помрънка, но е за кратко.Дано все така да са и да ни се разминат тези колики. На вас пожелавам същото - леко да ги изкарат и повече да спят за да може и ти да си почиваш. Поздрави на малките и на баткото.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 175
Здравейте и благодаря за темата на Алабала - добре че има нервички да я направи,че аз вече нямам #Cussing out Тази седмица до секциото ще ми се стори като 2х и 3х 9 месеца!
Мушморок защо те мъчат тия изроди ,направо ми иде да ги гръмна- не яж,после нищо,пак така, и пак нищо,ходи си ,не си ходи - абе гадове !- да бяха те срязали и досега да си забравила  #2gunfire #2gunfireАма какво ли се чудя- аз като съм за планово секцио по принцип и бебето е голямо и готово вече,и в частна болница съм, като питах доки дали не мога по-раничко да отида,каза - неее,все едно че за престъпление ставаше дума #Cussing outОслушвам се и от само себе си да тръгне,ама едва ли - из първият път доста време го преносих и нямам никаква родова дейност #Cussing out

# 28
  • Мнения: 96
Добро утро!

Huliya и аз съм така с килограмите, много ям в последно време. До 9-я месец бях качила 10 кг. и сега за 2 седмици 6 кг. Направо се изплаших и само си мисля как ще почна малко по-здравсловно да ям и продължавам да се тъпча. С първата бременост бях качила само 9 кг., а сега почти двойно. После ще му мислим, само да са живи и здрави дечицата и раждането да мине леко.

Sinara, с първта бременост пих и аз от КОЕНЗИМ Q10 на Аква сорс, както и изброените от теб хранителни добавки. Сега пия на друга фирма, Тянши се казва. Не знам дали може по 2 на ден, ще прочета и ще питам дистрибуторите.

mu6morok, стискам палци по-бързо да минава всичко и да се гушкате вече с Мони.

Приятен ден!

# 29
  • Мнения: 389
................А такава предродилна депресия ме е налегнала, за всичко ми се плаче, не ми се мисли за следродилната какво ще е Sad...................

Следродилната депресия при мен е като предродилната при теб-постоянно ми се плаче от най-малкото нещо.Мъчно ми е за каките,че сега са на малко по-заден план и честичко ми се плаче,но се стискам.Постоянно им се повтаря и им се караме"тихо да не събудите бебето,не викай така.......и т.н",а те са си деца,при това кротки и сега им трябва малко време да свикнат с бебето.
Малката вече ревнува от бебето.На втория ден се разрева за мен,че не съм ѝ обръщала внимание,а само на бебето.Не мога да ви опиша как се почувствах още повече,че знам че е права.Едва се сдържах да не се разплача и със много спокоен тон я попитах кой в момента има повече нужда от мен-бебето,което ако не му дам да яде ще стои гладно,което ако не му сменя памперса ще стои наакано,което ако не гушна ще продължи да плаче и т.н или тя която е кака на 5г.А тя ми отговаря-бебето е по-важно,но ти го дай на тати да го нахрани и стой при мене.....



Ей мушморок,побъркаха те тези доктори вече.Че в неделя вече бебета не се ли раждат?Егати лекарите

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 11:27 от greta.kr

Общи условия

Активация на акаунт