Излизане по мъжки ..

  • 15 540
  • 453
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
Абе вас, когато мъжете ви излизат вечер с други мъже "по мъжки" не ви ли притеснява това че излизат с мъже. Може да обърнат резбата нещо например. С толкова мъже около тях....
Аз например когато излизам вечер "по мъжки" излизам предимно с жени на дискотека да кажем или на кръчма. С жени е някак по-приятно и забавно, отколкото да излезеш с коч компания и да поркаш. Не знам... аз лично ако бях жена бих се притеснила ако мъжът ми излиза вечер само с мъже...
Те може да казват,че излизат по мъжки,а като теб да бъдат с жени.Ти какво казваш на жена си?

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
...
 Те може да казват,че излизат по мъжки,а като теб да бъдат с жени.Ти какво казваш на жена си?
Вероятно успокоява жена си, че е в женска компания Laughing

# 32
  • Мнения: 1 559
На мен въобще не ми харесват такива вечерни излизания по мъкжи Naughty.Както и много мразя футболни маняци. Sick
Нито аз излизам сама вечер,нито мъжът ми.Имахме време да си поживэм и двамата,и то доста здраво Mr. Green....През деня на кафе е съвсем различно.Аз за да се разтоваря ,ходя да плувам,а мъжо си има хоби-4етириколките.Та пак успяваме,без алкохол,дискотеки и т.н.,да изпуснем парата. Sunglasses
Мисля че като се събират двама души,се събират да се борят заедно,а не да ми излиза по дискотиеки с приятели,и да ми се прибира посред нощите #2gunfire,...а аз да сменям памперси и да дюндюркам.А и много добре ги знам тези мъжките излизания Crazy...сблъсквала съм се доста често по дискотеките с мъжки компании ooooh!...и ми е пределно ясно кво очакват от вечерта Crossing Arms.Айде моля... Naughty
Винаги излизаме заедно,най вече по ресторанти.Ходим много редовно на почивки....Просто ние сме си така,и това е.Намерихме се,съвпаднаха ни интересите,така че не се налага да си налагаме правила и подобни Whistling

# 33
  • Мнения: 2 448
Абе вас, когато мъжете ви излизат вечер с други мъже "по мъжки" не ви ли притеснява това че излизат с мъже.
Когато мъже излизат с мъже без жените си, то това си е точно да могат спокойно да се отпуснат да флиртуват /или свалят/ с други жени, Борка, а не да се натискат помежду си. Wink
И стига си се притеснявал дали ще те помисли някой  за гей, пък било то и собствената ти жена. Тя поне са надяваме, че е наясно с твоята сексуална ориентация.  Grinning

П.П. излизането по женски е почти същото. Wink

# 34
  • Мнения: 6 624
На мен въобще не ми харесват такива вечерни излизания по мъкжи Naughty.Както и много мразя футболни маняци. Sick
Нито аз излизам сама вечер,нито мъжът ми.Имахме време да си поживэм и двамата,и то доста здраво Mr. Green....През деня на кафе е съвсем различно.Аз за да се разтоваря ,ходя да плувам,а мъжо си има хоби-4етириколките.Та пак успяваме,без алкохол,дискотеки и т.н.,да изпуснем парата. Sunglasses
Мисля че като се събират двама души,се събират да се борят заедно,а не да ми излиза по дискотиеки с приятели,и да ми се прибира посред нощите #2gunfire,...а аз да сменям памперси и да дюндюркам.А и много добре ги знам тези мъжките излизания Crazy...сблъсквала съм се доста често по дискотеките с мъжки компании ooooh!...и ми е пределно ясно кво очакват от вечерта Crossing Arms.Айде моля... Naughty
Винаги излизаме заедно,най вече по ресторанти.Ходим много редовно на почивки....Просто ние сме си така,и това е.Намерихме се,съвпаднаха ни интересите,така че не се налага да си налагаме правила и подобни Whistling
Малиии, какви ги дрънкаш newsm78


П.П. Каква е разликата да излезеш през деня на кафе с приятелки и вечер да хапнете и да пиете по бира ?

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 10:15 от Iliana _

# 35
  • Мнения: 1 559
Ами за теб ако няма,за мен има.
И кви ги дрънкаm или не,казах че това сме си ние,нашето семейство,и се чувстваме превъзходно... Flutter
За теб ако ако излезеш с приятелки е по важно от съпругат ти вечер,няма проблем. Sunglasses
Всеки решава сам за себе си.
Или ако мъжът ти излиза да пие по цели нощи,пак си е твой проблем... Whistling

# 36
  • Мнения: 6 624
Ами за теб ако няма,за мен има.
И кви ги дрънкаm или не,казах че това сме си ние,нашето семейство,и се чувстваме превъзходно... Flutter
За теб ако ако излезеш с приятелки е по важно от съпругат ти вечер,няма проблем. Sunglasses
Всеки решава сам за себе си.
Или ако мъжът ти излиза да пие по цели нощи,пак си е твой проблем... Whistling

Е,каква е  разликата ?
Някой хора през деня работят .
И въобще какви са тези крайности съпругЪт ми или излизането били по-важни.Това не е дилема или излизазш или какво????????

# 37
  • Мнения: 1 559
Ами за теб ако няма,за мен има.
И кви ги дрънкаm или не,казах че това сме си ние,нашето семейство,и се чувстваме превъзходно... Flutter
За теб ако ако излезеш с приятелки е по важно от съпругат ти вечер,няма проблем. Sunglasses
Всеки решава сам за себе си.
Или ако мъжът ти излиза да пие по цели нощи,пак си е твой проблем... Whistling

Е,каква е  разликата ?
Някой хора през деня работят .
И въобще какви са тези крайности съпругЪт ми или излизането били по-важни.Това не е дилема или излизазш или какво????????


Абе,жена,ти про4ете ли хубаво поста ми. newsm78
Съпругът ми не изявява желание да излиза,да не мислиш ,че мога да вържа някой на синджир. Mr. Green
Просто ние сме си така Wink
А аз иначе винаги съм била против излизамне по мъжки Naughty...добре че си намериh мъж мечта  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 6 624
megan79   явно няма да отговориш на въпроса ми.

# 39
  • Мнения: 2 478
За мен не е по-важно да изляза с приятелки вечер от това да съм със съпруга ми,ама и аз имам нужда от разнообразие.
Двете неща са несравними.
Това че едни хора са се събрали и са направили семейство и дете,не значи че имат право да се ограничават един друг.
Ако това е общото им желание да си стоят заедно вкъщи или да бъдат навсякъде заедно,като при megan79,няма нищо лошо.Ама единия да се цупи,че другия излиза да се види с приятели е тъпо.Разбира се тези излизания с приятели да не са ежедневие. Laughing
Ние със съпруга ми имаме свободата да се виждаме с приятелите си заедно и поотделно.Често излизаме и само двамата(когато детето е при баба).Но никой не налага ограничения на другия.
Неискам съпруга ми да живее подтиснат от това,че няма право да излиза без мен,защото имаме дете.
А към авторката-всички излизащи мъже си правят уговорките спонтанно.Само ние жените се уговоряме предварително и предупреждаваме половинките си с 2-3 дни по-рано.Не се впрягай толкова.Започни постепенно и ти да оставяш бебо на таткото и излизай.И аз в началото авънях по 5-6 пъти,ама после спрях.Не съм отишла на другия край на света.Ако има нещо сам ще ме потърси.

# 40
  • Мнения: 1 212
...Когато мъже излизат с мъже без жените си, то това си е точно да могат спокойно да се отпуснат да флиртуват /или свалят/ с други жени.....

Не съм съгласна на 100 % с изказването ти  Naughty
Замисли се само ..... всяко излизане с приятели ли е с цел разтичане на лиги и дюдюкане след  някоя фуста ?!
Много ги принизихте мъжете и ги поставихте под общ знаменател  Peace
Може би има и такива, ама това са патологични случаи .... и те са хора, бе ..... няма лошо някоя и друга другарска сбирка, стига да не пречи на хармонията в дома и не е задължително да е с цел свалка и т.н. Hug

# 41
  • Мнения: 6 624
Нещо нездраво намирам и в двете крайности -непрекъснато да се излиза поотделно  или пък пълното отричане на излизанията поотделно и свързването им непременно със секс и алкохол.

# 42
  • Мнения: 2 448
...Когато мъже излизат с мъже без жените си, то това си е точно да могат спокойно да се отпуснат да флиртуват /или свалят/ с други жени.....

Не съм съгласна на 100 % с изказването ти  Naughty
Замисли се само ..... всяко излизане с приятели ли е с цел разтичане на лиги и дюдюкане след  някоя фуста ?!
Много ги принизихте мъжете и ги поставихте под общ знаменател  Peace
Може би има и такива, ама това са патологични случаи .... и те са хора, бе ..... няма лошо някоя и друга другарска сбирка, стига да не пречи на хармонията в дома и не е задължително да е с цел свалка и т.н. Hug
Ами замислете си вие, ако не е бизнес среща, тези приятелски сбирки, за какво друго са?
Айде среща с випуска веднъж в годината максимум. Гледане на мач евентуално, пиене без мярка, че да не му мрънка жена му.
От тези двете поне аз предпочитам, моя да е от флиртуващите, отколкото от футболните запалянковци или пияниците.
Не съм казала, че непременно трябва да точи лиги, но когато са само в мъжка компания мъжете ,нормалните, обикновено ,най-малкото което правят е да задяват сервитьорките.
А думата секс изобщо не съм я употребила, казах, че едни флиртуват, други свалят, кой каквото го влече.
А , ако един мъж е още във фазата на влюбен в жена си, не излиза често често по мъжки.


# 43
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Понякога се радвам на тези излизания по мъжки. Така имам шанс да си почина. Имам нужда, понякога, да съм сама, да правя мои си неща , глезотийки, които не бих могла да свърша иначе.
 Относно това , дали понякога се изнервям от тези спонтанни, бързи излизания  - да, изнервям се. Нямам още дете, но работя и колкото и да ми помага мъжа в домашната работа, все има нещо да се върши , а той сам никога не се сеща. Примерно - пуснала съм пералня вечерта след работа, а на него му звъни общ приятел. Той за 2 мин. е готов и ме вика  newsm78 Shocked да излизам. Е, как да стане?Значи, той не се сетил навреме пералнята да пусне, въпреки , че се е прибрал по-рано, кучето не разходил, а сега  - хайде, че бързам!  Побеснявам в такива случаи! Колко пъти сме се карали, но няма и няма ! След скандала - два дена всичко е наред, после пак! Та, пей си Пенке, ама кой ли те слуша е въпросът!
 А относно това, дали пият  или флиртуват на тези събирания - за другите мъже - незнам . Познавам добре компанийката  на мъжа ми и знам какво правят , когато са заедно - дрънкат за общото си хоби , коли, тунинги, Дискавъри.... Все безкрайно скучни за мен неща Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 11:30 от сълзичка

# 44
  • Мнения: 2 478

Ами замислете си вие, ако не е бизнес среща, тези приятелски сбирки, за какво друго са?
.
А , ако един мъж е още във фазата на влюбен в жена си, не излиза често често по мъжки.




Ами за какво може да са приятелските сбирки-за да се видиш с приятели и да се разтовариш малко от ежедневието.
А това,че влюбения в жена си мъж не излиза с приятели,не го разбирам.
Че приятелите какво общо имат с влюбването?

Питам с миролюбив тон Laughing

Общи условия

Активация на акаунт