Жените - майки за каузата “да износиш чуждо бебе”

  • 22 576
  • 427
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 746
Аз не мога да проумея идеята за сурогатното майчинство. Необяснимо ми е как ще носиш бебе, което  расте в теб, раждаш го, а то дори не е твое, не носи никакви твои гени? Не знам какви човешки качества трябва да притежава една такава жена, която е готова да износи чуждо бебе.Да не говорим за моралната страна.Ами ако бъдещият татко в крайна сметка се влюби в жената, която носи детето му, тогава какво следва?
Душичке, напълно те разбирам и ако щеш ме напсувай, няма да ти се сърдя, но съм съгласна с Инкс.

# 421
  • Мнения: 93
viva_nova,

   донякъде и аз те разбирам. Ти си от жените, които крайно са против, но поне ме разбираш. На Инкс също не й се сърдя. Жените като мен просто искаме да получим разбиране и помощ. Който може да даде, който не, поне нека да не ни обвинява и най-вече да не казва, че природата регулирала и решавала или пък да бъркат Господ, като казват, че той така е решил.
   И нещо друго - Господ решава всичко, то е ясно, но не вярвам той да дава шанс на едни да правят аборти, а други да бършат сълзите си и да се молят за дете. Така че нека не се изказват неподготвени разни хора тук, защото всеки човек си има проблеми и всеки ги решава по начин, по който той сам е преценил и избрал.
   Извинявам се на всички, които съм засегнала по някакъв начин в постовете си, които съм написала в момент на ярост към живота.
   Обърнете се към детето си и добре погледнете личицето му и се радвайте, защото аз поглеждам встрани и виждам празната стая, стената и самотата ми ...  Praynig

# 422
  • Мнения: 914
Много съжалявам, не прецених, че така ще прозвучи, но наистина не сте ме разбрали правилно. Просто човек си опитва да си обясни защо се случват лошите неща, защо ни сполетяват нещастия и т.н. И напълно разбирам стремежа да се бориш до край. Изобщо не исках да прозвучи така, че някой е наказан от Бога и през ум не ми минава да съдя когото и да било. А иначе както в повечето сложни и емоционално наситени въпроси едва ли има еднозначен отговор.

# 423
  • Мнения: 11 607
Но, ако някога се уреди законово в България, бих платила, за да ми износи някой второ дете, което много искам Tired

Идвам Heart Eyes.......

Не съдете някой, на чието място не сте били...
Peace

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig за всички, които искат да станат мама и тати, и празните колички да бъдат колко се може по-малко!!!!!!

# 424
  • Мнения: 1 354
Олелеее, кой измъкна тази тема ?  ooooh!
Не съдете някой, на чието място не сте били...
Само това ще ви кажа и ще ви напусна... 
Peace


 Peace напълно съм съгласна с Джуличка,наистина глупаво е да съдиш някой,който дори не можеш да предположиш как се чувства Peace

# 425
  • Мнения: 2 746
Понякога трябва да приемем съдбата си каквато е.

Душичке, защо не пуснеш една анкета, да направиш едно проучване, как се приема идеята за сурогатното майчинство - одобрение, неодобрение и т.н. Тука в темата е изписано страшно много, но под формата на анкета ще има ясни резултати.

# 426
  • Мнения: 114
Мисля да имам още едно дете и дано до тогава се уредят нещата законово..............Бих го направила и то без пари,а само за да направя щастливи хора,които имат проблем............Да детето се заобичва докато го износваш,но според мен голямата любав идва с грижата..........В смисъл майките-осиновителки не са износили децата си,но си ги обичат................Редовно дарявам кръв,помагам на познати и непознати с каквото мога,защо да не помогна и по такъв начин..........!?Естествено трябва сериозна психическа подготовка. Hug

# 427
  • Мнения: 93
Мами,

Пуснах нова тема с анкета. Заповядайте там - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382361.0  Hug

Общи условия

Активация на акаунт