За какво бихте изхарчили 1000лв.

  • 4 334
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 447
Екскурзия до някъде. Няма значение, на хотел, да не чистя и да не готвя.
Освен това и някоя нова дрешка

# 76
  • София, България
  • Мнения: 5 598
И аз съм към групата за Корфу + 2,3 книжки на Дж. Даръл за изпът  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 2 386
Как се казва разказа, Мата?

Парите.. ще ги дам на нашите. Не ми трябват на мен, харча за глупости.
Бих ги нагласила веднага за тату, пореден пиърсинг, Бейлис и няколко парцала, но от това файда няма.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Мммм Thinking , вариант 1нов компютър, а стария ще дам на племенника. Или вариант 2 плащам ремонта и дограмата на тати на село. Естествено и в двата варианта има място и за едни чехлички и чанта за мен.
Иначе за това което наистина ми  трябват пари изобщо няма да ми стигнат.

# 79
  • Мнения: 467
пух... 1000 и много и нищо...
500 - за мен - обувки 1-2 чифта, малко дрешки ( най-належащо), малко бельо... ако остане може и парфюм... ама няма да ме оправят 500 със сигурност.
500 - замразявам за начален старт за морето...

Аа и 10 000 за ден ще ги оправя....

# 80
  • Мнения: 2 354
  Весела бандичка се заформихме за Корфу. Сега остава да спечелим на лотария  Party

# 81
  • Мнения: 2 070
Подсетихте ме, че мога да купя на мама лаптоп, заминава за Италия за дълго време и ще ни се наложи да ползваме скайп по-често.

# 82
  • Мнения: 3 423
Подсетихте ме, че мога да купя на мама лаптоп, заминава за Италия за дълго време и ще ни се наложи да ползваме скайп по-често.
Но по-добре си купи череши. Simple Smile
Цели 50 кила можеш.

# 83
  • Мнения: 851
Пърцалки,пирфюми,бижунца и др.
Аааа и убуфки.....

# 84
  • Мнения: 3 641
Пърцалки,пирфюми,бижунца и др.
Аааа и убуфки.....
И аз така, твърде прозаично ама какво да се прави като сък пристрастена към шопинга.
Но като се замисля мога да прекарам няколко дена и  в някой Спа център. Релакс за тялото и душата Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 18 679
Подсетихте ме, че мога да купя на мама лаптоп, заминава за Италия за дълго време и ще ни се наложи да ползваме скайп по-често.
Но по-добре си купи череши. Simple Smile
Цели 50 кила можеш.
Joy И понеже ще се развалят преди да си успяла да ги изядеш, затвори някой и друг компот за зимата Joy

# 86
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 395
Ще платя наема и тока и ще свършат  Confused
А ако за харчене, ще подновя гардероба на малкия, ще купя нещо на мъжа ми и бижу за мен.

# 87
  • Мнения: 1 897
Бих ги отделила за предстоящия ремонт.

# 88
  • Мнения: 2 577
За уикенд някъде из планините, пък може и повече - докъдето стигнат парите. Всеки ден на различно място, далече от цивилизацията.

# 89
  • Мнения: X
Още една преса за трансфериране на шапки. Определено.
Ти май наистина се занимаваш със ситопечат Laughing

Общи условия

Активация на акаунт