Кой каза, че любовта трае три години?

  • 4 933
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 929
Ммм, не мисля. Да вече не сме заслепени един от друг, както в началото - аз усещам мириса на чорапите му, а той вижда новата пъпка на лицето ми, но се обичаме. Преди не виждахме недостатъците си толкова добре, бяхме влюбени, а сега ги виждаме, но ги приемаме и се обичаме въпреки тях. Така, че според мен има разлика между това да си влюбен и това да обичаш. Поне за мен. Някак обичта е по.... не знам как да го кажа ..... по-уравновесената и зряла версия на влюбеността.
По-добре и аз не мога да го кажа за себе си. Ние сме заедно, т.е. живеем заедно от 9 години, а имаме брак от 3 години.

# 31
  • Мнения: 712
Ние скоро навлязохме в четвъртата  Mr. Green Ами има нещо вярно - продължавам да го обичам, само че сега обичам други черти у него, а не тези, които го правеха толкова неустоимо привлекателен в началото. От своя страна, имам чувството, че се променям, по-скоро, че и демонстрирам по-отявлено друго от лицата си (щото аз... такова... ние сме много  Mr. Green Joy). С една дума - качихме се един кръг нагоре по спиралата на отношенията  Peace

Общи условия

Активация на акаунт