Играчките с които играят децата ни, играчки ли са?

  • 3 700
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 052
Това не са играчки в смисъла, който ние влагаме, а фигурки за колекционери. Не са малко маниаците на тема комикси.

Peace

да де , но има комикси zа деца и zа юноши и zа въzрастни ... моето е на 2 години и не му чета Булгаков все пак.

# 46
  • varna
  • Мнения: 676
За съжаление моето никога не се е заигравало с играчки.Вечно пред този компютър(още от много малък).Сега играе на карти Ю Ги Йо,занимава се със спорт...Май ще трябва аз да си поиграя с количките и роботите му. newsm62

# 47
  • Мнения: 934
Не, тези специално не са играчки!
Няма ли някакъв закон, според който такива работи да не могат да се излагат на места, където да ги гледат деца? Закони трябват, глоби най-вече Naughty
Ако изобщо трябва да се продават някъде, да е в специализирани магазини, не-детски - като тези, дето продават разни хеви-метълски фланелки да кажем. Евентуално.

# 48
  • Мнения: 1 599
еми не знам то като се започне от детските които дават по телевизията и двд-тата.... продължи се с речника и думите, които се употребяват в детските филмчета и се завърши с някои играчки - ужас! Според мен трябва и някаква цензура да има на филмите и на играчките, които се продават  Crossing Arms

# 49
Здравейте! Аз съм на 23 и съм колекционер на екшън фигурки. Бих искал да кажа, че този вид фигурки съвсем не са играчки и съвсем не са предназначени за деца. Те имат колекционерска стойност и на опаковките им съвсем ясно е обозначено че са за лица над 16 или 18 години. Това че в България на някои места ги продават редом с плюшени играчки е съвсем друг въпрос.  Те трябва да се продават в специализирани магазини, които у нас са съвсем малко на брой (да не кажа един) Разбира се, че има и екшън фигурки, които са подходящи и за деца (Star Wars, Spider-man и др.)

Общи условия

Активация на акаунт