Нека се помолим за здравето на Луис Даниел на Тея!

  • 10 462
  • 204
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 112
Мила Тея, трябва да вярваш че бебо ще се оправи. Малките бебета изглеждат тъй крехки, но в действителност са много борбени. Луис Даниел ще се справи и всичко лошо ще остане в миналото.

# 61
  • Мнения: 161
Мила Тея, молим се бебо да се оправи,да порасне и да те радва весел и здрав мъж.Бъди силна той знае , че си до него

# 62
  • София
  • Мнения: 2 864
сега влизам влизам във форумите

 Praynig Teya кураж!

# 63
  • София
  • Мнения: 2 958
И ние сме с вас! Бъди позитивно настроена и всичко ще се оправи! Ще се моля за бедната душица и аз теб!

# 64
  • Мнения: 2 195
И от мен кураж,Тея Heart Eyes
Дано да се оправи Дани Praynig

# 65
  • Мнения: 368
Кураж и сила!!!

# 66
  • Мнения: 3 461
Моля се от цялото си сърце да се оправи скоро.

# 67
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Думите в момента нямат значение !!!
Всички хубави мисли изпращам за подобряването на Луис Даниел! Дай, Боже, мъничето да се изпишка и всичко да си дойде на мястото !!!
Моля се от цялото си сърце за ВАС !!! Praynig Praynig Praynig Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 3 081
Не съм спала тази нощ - мислих колко е несправедливо това малко ангелче да страда - моля се за вас! Боже спаси това детенце!!!  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 69
  • Мнения: 2 584
dano da se opravi po-skoro  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 70
  • Мнения: 1 215
Дано всичко да се оправи Тея. Стискам палци зайчето да е наред. Целувки

# 71
  • София
  • Мнения: 625
от цялото  си сърце и душа се моля всичко да е наред! Praynig Praynig Praynigтези малки създания са по силни и борбени от нас!ще бъдеш мила една горда и щастлива майка!силни прегръдки и кураж

# 72
  • Мнения: 3 334
Дано всичко се оправи newsm17

# 73
  • Мнения: 7 122
Дано ангелчето, което бди над Дани да му подаде ръчица и да го изведе по-скоро от критичното състояние, в което се намира. На мама Тея и близките й пожелам от все сърце сили много късмет. 

# 74
  • София
  • Мнения: 190
От сърце и душа се моля за милото детенце! Господи, опази го, дай му сили и здраве! Нека се оправи и радва родителите се много, много скоро! Моля те, Господи!

Общи условия

Активация на акаунт