www.promod.fr -- 23

  • 22 687
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
между другото тия http://www.promod.fr/chaussures/compensees-en-toile-et-cordes-ro … 8040N29O32Z1.html само в мен ли предизвикват смях newsm78

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
 hahaha ужасни са Sick

# 17
  • Мнения: 3 214
Честита нова темичка и много успешни покупки!

Лорекса, много хубаво ти стоят новите придобивки, а герданчето е страхотно  Heart Eyes

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Lorexa, благодаря за снимките! Страхотно стои туниката!

Теди, аз го поръчах панталона вчера .......заедно с една 1-2 ризки..... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 9 095
Lorexa, благодаря за снимките! Страхотно стои туниката!

Теди, аз го поръчах панталона вчера .......заедно с една 1-2 ризки..... Rolling Eyes

дано го има още докато пристигне твоя че нещо цвета немога да го определя newsm78

# 20
  • Мнения: 1 685
 PeaceЦоп-в новата тема се записвам-не само да чета,но и да ви питам поръчвал ли е някой тези панталони-за малко мерки че имам колебания м/у 36 и 38,а виждам че те нямат разтегливост ConfusedТрябва само р-ра да уточня че поръчката ми "виси" в очакване Hug

 Peace Ve$$elka -ще ме изчакаш нали? Crazy

http://www.promod.fr/pantalons/pantacourt-toucher-lin-marron-R42 … 0055080N8O32.html
http://www.promod.fr/nouveautes/pantalon-droit-toucher-lin-vert- … 3027N34P2O32.html

 CryИ издирвах онази хубавата черно-бяла туника/много похвалена/ която все прескачам на изчакване в поръчките си а сега май я няма вече Sad

# 21
  • Мнения: 1 303
Аз наистина се усещам колко съм се вманячила с тези поръчки,но като знам,че мога да връщам действам смело Laughing
Ами да ,може да ме пишете и на първа страница-за поръчването
Тео,ще те изчакам,мисли спокойно Peace Simple Smile

# 22
  • Мнения: 201
Айде и аз в новата тема Simple Smile
Lorexa много ми хареса зеления потник и май заради теб ще си го поръчам SunglassesА колието наистина си го сътворила много оригинално Flutter

Теди да те питам дали успя да пуснеш поръчка?

# 23
  • Мнения: 1 368
Честита нова темичка и от мен! Hug

teo_71 имам 2-ят модел , 38 номер. Но мога да меря след 17часа,че сега съм на работа. Ако не ти е късно ще ти пусна размери тогава.  bouquet

# 24
  • Мнения: 375
Lorexa, страхотно ти стоят нещата  Wink Искам да те питам колко си висока, че направо се влюбих в зеления потник, ама не знам да не ми седи като рокличка  Joy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Лорекса супер е червента туника,дори е по-хубав цвят реалния  Peace

тези потничета,дали са много отворени на бюста?

Не можах да го видя на живо,но една приятелка си го поръча и специално я попитах ,каза,че не е много отворено.Не знам,Шушоната дали е успяла да го види  newsm78 ,понеже тя ни е посредника  Heart Eyes



На мен много ми харесват и от както ги има ги мисля,но нещо цветовете не ме устройват като,че ли  Wink

# 26
  • Мнения: 340
Благодаря,Fresh Gale!

# 27
  • Мнения: 1 685
Честита нова темичка и от мен! Hug

teo_71 имам 2-ят модел , 38 номер. Но мога да меря след 17часа,че сега съм на работа. Ако не ти е късно ще ти пусна размери тогава.  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquetЩе те изчакам-но мисля да заложа на 38 за по-сигурно Laughing

Vi4ito  -рамо до рамо сме по "пазарските"теми Wink Laughing  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 8 280
Имам нужда от малко помощ.  Praynig

Харесах това
+ ,

но проблема е кой размер да си взема  newsm78

Горно си взимам 40, а поли/панталони - 38(Редут, Манго, Дафне.... ), но според таблицата с размерите на Промод и полата трябва да си взема 40.
Какво да правя?

# 29
  • Мнения: 416
хихи тъкмо щях да те питам кой е,че не го намирам в сайта,страхотно си го сътворила и дрехите ти стоят убийствено.направиш и на мен един Embarassed
Ще направя,няма проблем.Тази седмица ще ходя до центъра и ще взема материали  Joy дано да има от същите.Нали в зелено и черно искаш?Аз сложих и малко беличко,за да мога да нося зеления панталон и с бял и с черен топ и да се вързва с гердана  Peace

   Може ли и аз да се включа за едно герданче  Embarassed..  По принцип кой номер блузки си поръчваш, че и аз съм му хвърлила око на зеленото и сега се чудя кой номер да се взема дали 1 (както винаги) или XS?

Общи условия

Активация на акаунт