www.promod.fr -- 23

  • 22 691
  • 507
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 916
Аз даже не мога да разгледам какво са пуснали в намаление, изобщо не ми отваря сайта  Sad

И аз така, от сутринта не мога да вляза.

# 496
  • Мнения: 1 058
Някой има ли впечатления от тази рокля http://www.promod.fr/soldes/robe-dos-nu-imprimee-imprime-violet- … 70N38P2O32Z1.html и от тази блузка http://www.promod.fr/soldes/debardeur-imprime-spirales-imprime-m … 80N69P3O32Z1.html ?

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 16:37 от Ради

# 497
  • Мнения: 733
Най-сетне и аз успях да разгледам намалението  Grinning и що да видя, любимия ми панталон, който беше изчезнал за доста време също е намален  newsm44
Теди, когато имаш възможност утре, дали ще може да го поръчаш, ей този 36-ти номер  Praynig ? Утре още сутринта ще преведа пари, с малките излизаме към 9...

(снимката е линк).
Другите неща, които си харесах, обаче не са намалени (сигурно защото са нови) и ще останат за по-натам. Някой дали ги е виждали на живо да сподели как са?



Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 17:06 от Stefoni

# 498
  • на село
  • Мнения: 3 926
Най -после се намъкнах в сайта,
днес ми дойде това
http://www.promod.fr/robes/robe-fleurie-japonisante-imprime-noir … 5501N17O32Z1.html

харесва си ми, материята е приятна, сякаш малко скъпа идва, но ако я намалят си заслужава  Grinning

И ленения панталон, почти всички имате от него, аз имам и зелен, но сега поръчах един
номер по -малък, пасна ми идеално, да се чуди човек с тези номерации  newsm78.
Ето го панталона, но моя цвят го няма, мисля че петрол се водеше  Thinking
http://www.promod.fr/pantalons/pantalon-large-toucher-lin-vert-R … 46027N10STA3.html


Тези дни може да пусна и реални снимки, ако ми остане време.
Теди още веднъж  Hug!
Ще се включа сигурно и с нещо от намаленията, но следващата седмица.
Непременно ще си взема пак тази блузка /ако остане де/,
http://www.promod.fr/tops/t-shirt-a-encolure-elastiquee-jaune-pa … 6057N6Z1STA3.html

че голямата ми дъщеря я изпра с една  лилава и цвета стана все едно е бърсан пода с нея  ooooh!

# 499
  • София
  • Мнения: 1 476
Другите неща, които си харесах, обаче не са намалени (сигурно защото са нови) и ще останат за по-натам. Някой дали ги е виждали на живо да сподели как са?


тази втората и аз много съм си я харесала, ако някой сподели мнение много ще се радвам. Дано и нея да я пуснат в намаления по някое време  Praynig

# 500
  • Мнения: 9 095
такаааааа, може ли и аз да споделя- обичам мъжа си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes не стига че нямам нужда от нищо, не стига че ще ни трябват парички по други семейни дела, та не стига че ми позволи да си поръчам нещичко...ами и след цял ден нерви че не ме пуска да платя, накрая като ме видя колко съм ядосана даде неговата карта да пробвам и с голям мерак ми я е дал, защото от първия път ме пусна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes това беше лирично отклонение, което води към същността- вече има нова банкова сметка, моля пишете на лс за да уточним тези от ПИБ няма да обяснявам какво искам да ги направя, че толкова време ми тровиха нервите, предполагам ще се сетите, та тази карта е дебитна и парите се блокират, така че ще мога да правя поръчки до 500 евро на ден- знаете правилата на промод че от 1 акаут могат да се правят поръчки до 500 евро на ден, ще питам пак в банката де, ама и с двете карти- ще изкупим промода мисля... ох от вълнение изписах света, ако може последно да споделя какво си поръчах и няма да досаждам на темата, пишете ми на лс за данните на картата и да бързаме да поръчваме, щото ще изкупят всичко


ето поръчките:


# 501
  • Мнения: 1 303
Абе хора забелязах нещо много интересно,а може и да не е толкова интересно и аз да съм заблудена,ама цените на всичките намалени стоки от френския сайт са същите както на същите дрехи в европейския без да пише SALE и проценти.Така ли е по принцип иил съм открила топлата вода Laughing

# 502
  • София
  • Мнения: 3 857
Абе хора забелязах нещо много интересно,а може и да не е толкова интересно и аз да съм заблудена,ама цените на всичките намалени стоки от френския сайт са същите както на същите дрехи в европейския без да пише SALE и проценти.Така ли е по принцип иил съм открила топлата вода Laughing

Аз също го забелязах по обяд и успях да поръчам по-бързо от европейския сайт! Peace

# 503
  • Мнения: 197
Аз пък след като вчера поръчах успешно макар и с доста усилия днес пробвам пак да пусна поръчка, че огледах по-подробно и пак харесах нещо. Да ама не-  слагат ми стандартна доставка 30 евро- направо се скофтих, защо е така Shocked?

# 504
  • Мнения: 3 342
Аз пък след като вчера поръчах успешно макар и с доста усилия днес пробвам пак да пусна поръчка, че огледах по-подробно и пак харесах нещо. Да ама не-  слагат ми стандартна доставка 30 евро- направо се скофтих, защо е така Shocked?

Защото най-вероятно все още не са обработили и изпратили поръчката ти.

В тази връзка въпрос - има ли вече начин да се следи докога е безплатната доставка? Или сами трябва да си броим дните?
Защото аз от много броене, накрая си изпуснах моята Crossing Arms

# 505
  • Мнения: 197
{Тони}, ти ме уби,  значи от да бързам вчера съм се прецакала. Дано поне да  обработят по-бързо поръчката, но надали те сега и без това са затрупани с работа.

# 506
  • Мнения: 9 095
Тони, още няма начин да се следят, аз забелязах че слагат вече 8 дни на пристигане...значи отидоха по 15 си мисля с обработката, само да не ми отказват артикули ooooh!

# 507

Общи условия

Активация на акаунт