www.promod.fr -- 23

  • 22 717
  • 507
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 375
Аз даже не мога да разгледам какво са пуснали в намаление, изобщо не ми отваря сайта  Sad

# 481
  • Мнения: X
Да, сайта е забил. Не успях да пусна поръчката.

# 482
  • Мнения: 9 095
Да, сайта е забил. Не успях да пусна поръчката.

аз не успявам да разгледам, камо ли да си вляза в панера, уф...знаех си

# 483
  • на село
  • Мнения: 3 965
Току що се обади куриерът, ще ми донесат ленен панталон - в цвят петрол май беше  Blush
и една от онези рокли в японски десен.

Ако успея, че сайта не ми зарежда, ще ви дам по -късно линкове и отзиви.

Теди, големи благодарности  Hug Hug  bouquet

# 484
  • Мнения: 1 303
Аз днес неможах нито един път да влезна в сайта,по това разбрах,че са започнали намаления Mr. Green.Май ще изчакам 1-2 дена да се уталожат нещата Sunglasses

# 485
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз успях да пусна поръчка! Просто не мога да повярвам - от сутринта се мъча!
Сега ще се опитам да постна снимки на поръчаните неща. Peace

Ето:


# 486
  • Мнения: 1 685
Аз днес неможах нито един път да влезна в сайта,по това разбрах,че са започнали намаления Mr. Green.Май ще изчакам 1-2 дена да се уталожат нещата Sunglasses

 PeaceВеси да свиркаш-пуснала съм ти линк даже на скайп Wink

# 487
  • Мнения: X
Пуснах си блузките и аз. Едно колие което исках е свършило, ама здраве да е. Ето това:
http://www.promod.fr/produits/collier-de-galets-givres-petrole-R4290099019Z1.html
Като си знам късмета от миналите солди, предполагам че и още нещо от поръчаното ще се окаже свършило, но ... каквото и да е.

# 488
  • Мнения: 1 303
И аз успях да пусна едно рокле-пробно и взе че стана Party
Тео и който от Пловдив иска може да дава заявки,пък дано да стане пак Grinning

# 489
  • Мнения: 9 095
оф, може ли някой да ми помогне, не ми дава да поръчам защото : L'adresse e-mail que vous avez saisie correspond déjà à un code personnel existant. какво ще рече това, нямам никакви кодове и тем подобни... Tired

# 490
  • Мнения: 1 303
Аз го превеждам така-е-маила,който сте въвели отговаря на вече съществуващ персонален код..

# 491
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Теди, да не си въвеждаш отново и-мейл? Трябва да си напишеш потребителското име и паролата по-долу, за да те разпознае като стар клиент. Peace

# 492
  • Мнения: 9 095
не, това ми го изписва там където са ми данните за фактура- на втора стъпка, преди адреса за доставка Rolling Eyes

# 493
  • Мнения: 5 317
Теди,ще ти пусна за една блузка линк на лични,ако правиш поръчка да я пуснеш.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Rolling Eyes Не знам тогава - рестартирай си компютъра, може да се оправи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт