Атракции в Лондон?

  • 11 129
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 922
Побутвам темичката да питам и аз за Стоунхендж. Има ли някой, който е ходил до там? На мен ми се струва направо задължително да го посетим, но ще видим как ще се организираме Thinking

На мен лично не ми беше никак вълнуващо там..  Rolling Eyes

Последният път като ходихме в Лондон, също бях заведена на мюзикъл  Laughing
Приятелката ми беше резервирала билети онлайн - в цената беше включена вечеря в Covent Garden и билет за представлението.
Не съм предполагала, че ще ми хареса, но истината е, че беше грандиозно шоу.

Аурора, хубаво сте си изкарали, благодаря за снимките   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 461
Aurora , като ти гледам снимките направо ми се приисква да се пренеса в Лондон, нямам търпение вече, а имам цели 2 месеца до посещението. Направо вече не знам и аз за какво ще ни стигнат 6-те дни, които сме планирали там.
baby_doll, благодаря и на теб за мнението  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, много ви благодаря за комплиментите за снимките  bouquet

ще направим с вас един фен клуб на Лондон май Wink
наистина уникален град! аз бях и миналата година ноември там за 4 дни, но командировка и не можах да видя почти нищо, защото работа...нали знаете колко свободно време остава за разглеждане...но сега уплътнихме три дни и нощи, последният ден не го броя, той е в пътуване Wink
пак ще отидем, има толкова места, които останаха непосетени! толкова хубави са всички заведения, навсякъде беше много вкусно, дори в Пица Хът, няма нищо общо с нашата...

Фанита, не знаех, че протестират от месец феввуари, ама че луди Mr. Green
добре че са хоп енд офф автобусчетата, та да поразгледаме възможно най-много неща за кратко време, препоръчвам ги на всички.

ох, ходи ми се пак Sad Blush Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 362

Ох, и на мен  Cry  Дано отново ни се отдаде тази възможност, на всички!

Аз знам това, защото там живеят свекърите ми. На някои от забележителностите бяхме заедно и точно на Парламента се случи да сме със свекървата и тя ми разказа това.

Иначе за фенклуба съм "за" Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 3 880
еее, фанита, ти си с роднински връзки, можеш да ходиш, когато си поискаш Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 1 274
Aurora, радвам се, че сте прекарали супер!  Hug Обаче трябва пак да отидете - може ли да не заведете детето - срамота е!  Wink
И в Хард рок кафе ви е харесало, даже и от магазина сте попазарували  Laughing
Всички в темата сме "зарибени" завинаги  Laughing
В Барселона ходила ли си, мацка в тяхното Хард рок кафе - избрах една екскурзия от круиза, та да споделиш  Sunglasses

# 36
  • София
  • Мнения: 3 880
нее, Барселона и Валенсия са ми такава мечта, само те ми останаха непосетени от почти цяла Испания, дето обиколихме:(
скоро тръгвате на круиза, нали? леле, ще си изкарате страхотно!!!

с детето следващият път, че се измъчи горкото като обикаляхме Мадрид през май, най-вече таткото, дето го носеше почти непрекъснато, защото малкият не може да минава такива големи разстояния Wink
но съм заплюла един Диснилен в Париж да му направим за идния рожден ден Heart Eyes

още не мога да реша Париж или Лондон ми е любимият град. но май е Лондон Heart Eyes просто тези невероятни хора, тази атмосфера, а в такситата возили ли сте се, толкова е готино и винаги шофьорите са супер отзивчиви и готини хора...не като нашите Sick
и тази вкусна храна, ммм...

# 37
  • Мнения: 4 784
Незнам за февруари, може някой по - просветен да каже или да питам сестра ми, но първия път като й ходих на гости септември 2005г. ония на палатките пред Парламента си бяха там и си протестираха и тя тогава ми каза, че са от доста време...

# 38
  • София
  • Мнения: 3 880
хехе, сигурно са някакви емигранти, които под предтекст, че протестират си седят там и си живеят Grinning

# 39
  • Мнения: 4 784
хехе, сигурно са някакви емигранти, които под предтекст, че протестират си седят там и си живеят Grinning
hahaha hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 362
еее, фанита, ти си с роднински връзки, можеш да ходиш, когато си поискаш Wink
Е, знаейки как е от тази гледна точка (колко скъпи са квартирите), не вярвам... Когато ние бяхме свекърите бяха наели за известно време къща, за да могат да ни посрещнат. Сега са пак там, но не се издържа на този висок наем и са взели съквартирант. Та няма как на този етап да идем пак Sad

Обаче трябва пак да отидете - може ли да не заведете детето - срамота е!  Wink
Незнам дали е срамота, но щеше да му хареса. Поне на наш Гошко много му хареса. Още говори за London eye, площадките, патиците в Hide park и за сафарито. Simple Smile

с детето следващият път, че се измъчи горкото като обикаляхме Мадрид през май, най-вече таткото, дето го носеше почти непрекъснато, защото малкият не може да минава такива големи разстояния Wink
Затова ние още първия ден си купихме количка. Няма как! Още повече, че детето си и спеше на обед в нея, а така и ние не се чувствахме зле, че си тормозим детето Simple Smile

Незнам за февруари, може някой по - просветен да каже или да питам сестра ми, но първия път като й ходих на гости септември 2005г. ония на палатките пред Парламента си бяха там и си протестираха и тя тогава ми каза, че са от доста време...
Не се и учудвам. Има си хора, които нямат за какво да мислят, нямат други проблеми, и се жертват за общата кауза. Но ми хареса и версията с емигрантите   Laughing

Аз не мога да кажа дали ми е любим този град, защото никъде другаде не съм ходила, но мога да кажа, че това  е един достолепен град, с много история. За държавата мога да кажа само, че така добре се грижи за гражданите (май е по-точно да се каже поданици, нали са монархия), че те нямат грижи от типа на: транспорт, качество на обслужването, качество на храна и напитки... Затова смятам, че англичаните се извращават (знаем, че има сред тях много педофили; изграят груб футбол; запалянковците им са грубияни с престъпни намерения).
Не мога да опиша всичко, спирам!

оооххх, спомянах ли, че пак ми се ходи   Embarassed

# 41
  • София
  • Мнения: 3 880
фанита, сетили сме се за варианта с количка, но моят дечко е почти на 4 и още откакто проходи беше същински ад да го накарам да седи в нея...
принципно ми е терсене да ходим без него където и да е, но този път имахме нужда от почивка и повече време за нас, затова добре направихме, че го оставихме. живот и здраве, има време и с него да идем.
на теб ти пожелавам още много такива гостувания там Wink

Общи условия

Активация на акаунт