"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 847
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
Къде в София са пуснали серията?
Търговците на едро вече я предлагат в мрежата.
...има я тук- таме Wink
Благодаря,за изчерпателния отговор! Wink
Shocked Ъ? newsm78
Моля! Има за кво Mr. Green Joy

Кали, още утре ще ти кажа къде я има със сигурност. Hug

А къде живееш? Thinking
...че да ти кажа къде ти е най- близко, де. ....не за друго Wink Hug
 

# 31
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Шегувам се бре Руска.... Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 630
А момичета , какво точно включва серията
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292375.msg7462668#msg7462668 Whistling

....даже и снимки ще постна, ама утре  Wink
Благодаря, Руска, аз прочетох темата от самото начало, но...старост- нерадост, забравям вечеее Laughing

# 33
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Записвам се да следя и аз като ревностен почитател на серията на Билка с пъпеш и краставица  Peace

# 34
  • Мнения: 3 094
Записвам се да следя и аз като ревностен почитател на серията на Билка с пъпеш и краставица  Peace

Аз съм страшно доволна от душ гела пъпеш с краставица (купих го съвсем случайно, че отивах на спорт) и останах приятно изненадана. За цена около 2 лева качеството е много по-добро от това на разните супер-маркет козметики..........Също така колежка ми купи крем за ръце с Мавруд и наистина подхранва добре за разлика от всички кремове за до около 8 лева, които съм си купувала в Бг. Чакам отзиви (евентуално ще поделя, ако ползвам нещо)! Simple Smile

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Bastet, аз ползвам крема и почистващия тоник от серията с пъпеш и краставица и съм много доволна. Наистина качеството е много добро за тази цена. Предишните кремове, които ползвах бяха специализирана медицинска козметика и не вярвах, че ще ми понесе толкова добре обикновено кремче за 4-5 лева, но останах приятно изненадана. Да не говорим колко добре е това за козметичния бюджет  Peace

# 36
  • Мнения: 3 094
Lu-lq, така е - най-не обичам да давам щури пари за душ-гелове, тоници и лосиони......Дали имат дегримьор за околоочен грим ? Очите са ми чувствителни и нищо от масовата и медицинската козметика не ми понася. Само адски скъпи продукти на селективна и висока козметика, което ми натоварва джоба обаче Simple Smile

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета ..малко да разводня тамета  Sunglasses

Като цяло доволни ли сте от тази марка продукти на "БИЛКА"  newsm78



Мерси   bouquet

# 38
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета ..малко да разводня тамета  Sunglasses

Като цяло доволни ли сте от тази марка продукти на "БИЛКА"  newsm78



Мерси   bouquet

Desss, коя марка имаш предвид? Иначе аз казах и по-горе, че съм доволна, а съм опитвала доста неща. Е, не ползвам само продуктите на Билка, де  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 31 208
Много съм доволна от продуктите на Билка. Само крема за ръце не ми хареса и отиде за крачета. Joy

# 40
  • Мнения: 125
ползвала съм крема за ръце и този с краставица и пъпеш - и двата много ми харесаха, определено ще пробвам и новите продукти

# 41
  • София
  • Мнения: 3 816
Момичета ..малко да разводня тамета  Sunglasses

Като цяло доволни ли сте от тази марка продукти на "БИЛКА"  newsm78



Мерси   bouquet

Ето в тази тема се коментира козметиката на "Билка", има доста доволни от нея, аз включително. Peace

# 42
  • Мнения: 372
Моля да ме информирате БИЛКА имат ли нощен крем за лице. Ползвала съм серията с Мавруд, много ми харесва, но кремът беше комбиниран -дневен и нощен. Искам типично нощен.

# 43
  • Мнения: 2 414
Моля Ви,кажете къде в София се продава новата серия? Praynig

# 44
  • София
  • Мнения: 6 259
Очите са ми чувствителни и нищо от масовата и медицинската козметика не ми понася. Само адски скъпи продукти на селективна и висока козметика, което ми натоварва джоба обаче Simple Smile
Пробвала ли си да си направиш лосион от розова вода и масло от жожоба? Не съм пробвала още, но в листовката пише, че не дразни очите, а в съседната тема за маслата има доволни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт