Мюзик Айдъл 2 /16/ - звездите на Бродуей!

  • 20 349
  • 595
  •   1
Отговори
# 585
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ето например Пламена ще пее "Ветрове"- защо Лили Иванова да не бъде ментор?

Ами защото Лили им е отказала, не са се договорили за хонорара както трябва.
Имаше в пресата нещо, че тя много се възмутла от Междинна станция, защото
са рекламирали нейно участие без да са се разбрали окончателно с нея  Money Money
 Twisted Evil

# 586
  • Мнения: 7 418

Ами във всеки случай не и поп-фолк певица. Вече имаше поп-фолк концерт, имаше си подходящ ментор(Преслава). Ето например Пламена ще пее "Ветрове"- защо Лили Иванова да не бъде ментор?
     Защото струва скъпо! Mr. Green

     Ян Бибиян ме изпревари.... Wink

# 587
  • Мнения: 4 593
може да има линк по назад , но доста са страниците , затова бихте ли ми казали къде  ще мога да чуя балканските им песни  които ще пеят  в понеделник , че ще пропусна по телевизията концерта  bouquet
http://vbox7.com/groups/idol2/pool

много благодаря  bouquet

# 588
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Като смоменахте за Лили Иванова, преди няколко дни бях на неин концерт. Ами какво да ви кажа: Два часа и 45 мин. /19.30-22.15 ч./глас, глас, глас, и пак глас........ За мен наистина е гениална като певица. Изпя около 30 песни /накой от които по желание на публиката/ А тримата музиканти - Бисер, Оги и Ори - направо са върха. Спортната зала  беше препълнена. Права е Лили като знае цената си, някои фолк певици през цялата си кариера нямат   :mrgreen:30 песни 
Извинявайте за отклонението!
А сега по темата: Тома и Деница са моите фаворити. Е, все пак Томата ми е съгражданин  Laughing но все по-упорито се носи слух, че Пламена не е върната случайно.... #Cussing out

# 589
  • Мнения: 2 270
Ясен ми е страшно симпатичен отдавна. Жалко, че има някои пропуски в пеенето и едва ли има шанс да стане айдъл. Но като поведение, мотивация и праволинейност е безспорен фаворит!
ООО от всички ,които са в МА Ясен има най малко пропуски в пеенето.Друг е въпроса,че визията му няма да позволи да стане МА.Дано да греша

# 590
  • Мнения: 7 263

А сега по темата: Тома и Деница са моите фаворити. Е, все пак Томата ми е съгражданин  Laughing но все по-упорито се носи слух, че Пламена не е върната случайно.... #Cussing out

И моите!
И не се е върнала случайно - така е  ooooh!

# 591
  • Мнения: 3 271
Ясен ми е страшно симпатичен отдавна. Жалко, че има някои пропуски в пеенето и едва ли има шанс да стане айдъл. Но като поведение, мотивация и праволинейност е безспорен фаворит!
ООО от всички ,които са в МА Ясен има най малко пропуски в пеенето.Друг е въпроса,че визията му няма да позволи да стане МА.Дано да греша

При всичките ми симпатии към Ясен, това не е вярно за мен. Почти всеки път има проблеми и в песента, и в прекалено еднотипното поведение. Много го харесвам иначе както вече казах. Това не значи, че не виждам/чувам слабите му места.

# 592
  • Мнения: 114
Утре е концертът, ние още нямаме нова тема. Бих я направила аз, но не мога(не знам как става). Искам да помоля някого да я пусне, за да почнем да пишем на чисто!

# 593
  • Мнения: 11 607
Утре е концертът, ние още нямаме нова тема. Бих я направила аз, но не мога(не знам как става). Искам да помоля някого да я пусне, за да почнем да пишем на чисто!

Какво да е заглавието на новата тема?

# 594
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Утре е концертът, ние още нямаме нова тема. Бих я направила аз, но не мога(не знам как става). Искам да помоля някого да я пусне, за да почнем да пишем на чисто!

Какво да е заглавието на новата тема?
Мюзик Айдъл 2 /17/ - Балкански ритми  Peace

# 595
  • Мнения: 11 607
С предварителни извинения към ветеранките, които са правили темите - Прехвърлете се!

Общи условия

Активация на акаунт