от кога (разни, разни)

  • 1 239
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
а какво му е на млякото Данон  Confused, аз с такова съм захранила (давала съм по мъничко да го въведа, от това с усмивката, по-малкия процент - 2,5%)

# 16
  • Мнения: 1 320
Има много сметана / в плодовите / и сухо мляко / това поне са го написали на етикета/  и не понася на всички деца , преди о/о месец имаше една тема за /против Данон , но не помня точното име ................... описваха точно проблема с вида на бактерията от която се прави ..............
Аз лична смятам да захранвам с 2% Здравец или Елена
На Ники давах основно Пършевица , но напоследък все мирише на загоряло,  та този път няма да е то .

# 17
  • Мнения: 46 511
а какво му е на млякото Данон  Confused, аз с такова съм захранила (давала съм по мъничко да го въведа, от това с усмивката, по-малкия процент - 2,5%)

Това му е, че няма мляко, а само изкуствени боклуци. Направи си един опит и ще видиш - остави едно мляко в хладилника и след 2 седмици го провери - няма да му има нищо /нещо ненормално за естествено мляко/ Close Същото важи и за "На баба" Wink

# 18
  • Мнения: 1 320
а какво му е на млякото Данон  Confused, аз с такова съм захранила (давала съм по мъничко да го въведа, от това с усмивката, по-малкия процент - 2,5%)

Това му е, че няма мляко, а само изкуствени боклуци. Направи си един опит и ще видиш - остави едно мляко в хладилника и след 2 седмици го провери - няма да му има нищо /нещо ненормално за естествено мляко/ Close Същото важи и за "На баба" Wink
Ми то "На баба " е на "Данон".......... можеш и 1-2 месеца да го оставиш ефекта е същия.

# 19
  • Мнения: 1 263
Ми то "На баба " е на "Данон".......... можеш и 1-2 месеца да го оставиш ефекта е същия.
3 месеца - гарантирам  Embarassed

# 20
  • Мнения: 5 713
Та въпроса ми е от кога се дават:
1. обикновени бисквити
2. кремчетата на Данон (тези от стекче по 4)
3. попара
4. гриз
и .............
кога да сменя лъжичката с по-голяма
от кога се дават течностите от чаша с мек накрайник (ще минаваме на Фризомел и картинката на кутията ме подсети за този въпрос)
1. още не съм давала, но пък солети онзи ден за пръв път зарупа  4-5
2. не съм давала и няма да дам
3. попара не давам; правя други неща със сирене- овесени ядки, просо, елда; сиренето на 8 1/2 месеца го вклю4их
4. грис също още не съм давала; скоро ще е
Лъжи4ка не съм сменяла, караме си с бебешките. Чашата с мекия накрайник Маги не я иска все още.

Общи условия

Активация на акаунт