самотна съм

  • 7 244
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 016
Мишел HugМного съжалявам за случилото се .Знам тази болка .Познавам я .Нищо и никой не е в състояние да я стопи .Боли !Боли ужасно много !Дано повече няма подобни изпитания в нашия живот.  Weary smile3518
 Flowers Rose Flowers Rose -за твоето ангелче .

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Мишел за твоята приятелка, твоето ангелче

# 32
  • Мнения: 7 112
Прочетох историята на загубата ти в другата тема, майче на Мишел.  Cry
Лошото идва толкова бързо и ни бележи завинаги.  Cry

# 33
  • Мнения: 510
 Hugсъжалявам за огромната ти загуба Cryна моменти и аз се питам имали справедливост.Доста често съм със смесени чувства,боли ме...мъчно ми е...ужасно много ми липсва... и ме е яд на съдбата,на природата и на не знам още колко божества.Не е вярно че времето лекува защото ни боли всеки ден...днес повече от вчера,утре повече от днес. Cry  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 941
mishelkrasteva, моето момиченце почина на 1 г и 2м от енцефалит. За два дена си отиде. Също както описваш... и доклада от аутопсията го чакахме много дълго. Ужасно шокиращо и тежко е като така внезапно ти почине детенце. Знам... Hug Болката, страха и мъката са още в мен, а дълго време не можех да си намеря място и да приема смъртта й, и причината за нея. Не, че сега съм го направила, но имам друго детенце, което ме крепи. Разказала съм всичко в "Нека се представим", под името Angela1. Прегръщам те... Кураж! Hug

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма друг такъв ад!

# 37
  • Мнения: 210
Съжалявам за загубата ти мила  Sad . Думите са безсилни.
Flowers Rose -  за малкото ти ангелче
Flowers Rose - за нашите ангелчета

# 38
  • Мнения: 825
Съжалявам за загубата ти  Cry 
 Hug те
 Flowers Rose за ангелчето ти

# 39
  • Мнения: 273
сьжалявам миличка,че и ти си загубила най-скьпото си.
тук ще намериш наистина хора,който те разбират.тук ще намериш ПРИЯТЕЛКИ.
 Hugпиши ми когато поискаш.

# 40
  • Мнения: 135
Съжалявам , че си загубила най безценната си и обичана приателка.
За малкото ти  Ангелче Flowers Rose Flowers Rose

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Боже мили,това е кошмар! Cry Cry Cry
Съжалявам за загубата ти  Cry Cry Cry

# 42
О, мила кураж,много е трудно и боли,знам.И аз загубих първородната си рожба през 1999г.Но не престанах да вярвам и се боря и сега имам 2 прекрасни дъщерички.Вярвай в Бог,и той няма да те забрави.Аз се успокоявам с мисълта,че ми я взе защото има нужда от ангели.За тях Flowers Rose Praynig Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт