НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 607
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 671
Софи, всичко ще е ок  Peace ама чакането и то не е лесна работа...
 Иначе аз пак забегнах от МД, голяма депресия в тия болници особено в патологията  Confused БХС резултатите ми излязоха днес и са добри! Камък ми падна, че нали заради един от маркерите при ФМ влязох... Само кофти, че захарта ми продължава да се качва... чакам консултация с единствената ендокриноложка, к е специалист по ендокринология при бременност... 
Иначе ми пуснаха една камара изследвания - стандартните ПКК, урина, микробиология, и две специализирани за кр. захар.

За течностите сте обсъждали - аз бях ги понамалила покрай отбиването в началото на месеца, но вече си гоня 1,5-2 л. предимно вода и по малко кола лайт.

За черешите - само това ми се прияжда и малко ме спасява от гаденето, ама са с доста високо съдържание на захар и сигурно ще ми ги ограничат/забранят   no

За срещата в София  lalalala- ще ми е много приятно да се запознаем, само кажете кога и къде.

 

# 76
  • Мнения: 1 031
А Пепена що зачезва така? Да не си е хванала любовник  Thinking

Ами нищо не казва, ама напоследък и не пище много, та нищо чудно Whistling

Софи ти си герой, аз когато за първи път отидох да ми вземат кръв от вената едва не изпаднах в нервна криза - лаборантките се видяха в чудо - 24 годишна магарица реве като магаре Mr. Green как ли са ми се смели после hahaha hahaha
Лиде всичко ще е наред мила, най-важното е да си спокойна и да не мислиш лоши работи Hug
Трифи пиши малко данни да те пишем в ноемврийския отбор Wink

Аз утре сутрин рано-рано в 8.20 съм на доки, така че и аз ще пиша като се върна Simple Smile

# 77
  • Мнения: 611
Софи поплакала си си малко , м Mr. Green Ама то ти е простено , наистина си е напрежение това  Hug
Сега и ние заедно с теб чакаме добрия резултат  Heart Eyes

Лида , пиши по-често при нас  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 210
tonesa писах ти, но ми даде грешка и после май се изпрати  newsm78

# 79
  • Мнения: 344
Румя, Браво за резултатите!!! Не е хубаво това със захарта, но дано да е всичко наред  Praynig Пиши като се видиш с ендокриноложката  Hug



...аз когато за първи път отидох да ми вземат кръв от вената едва не изпаднах в нервна криза - лаборантките се видяха в чудо - 24 годишна магарица реве като магаре Mr. Green как ли са ми се смели после hahaha hahaha
те и на мен може да са ми се смели после, ама ми дреме на .... censored Wink

# 80
  • Мнения: 1 031
Трифи моя грешка, не съм видяла Embarassed
Руми всичко ще е наред - чела съм, че има гестационен диабет, който е само по време на бременност, ама не съм много просветена. Мисля, че имаше инфо в бг-мама, та можеш да потърсиш. Всичко ще е наред не се притеснявай Hug
Софи съмнявам се някой да ти се е смял - това е според мен много гадна, опасна и плашеща процедура, така че са ти напълно простени повечкото емоции Peace

# 81
  • Попово
  • Мнения: 687
А Пепена що зачезва така? Да не си е хванала любовник  Thinking
Mr. Green абе вий ко знайте, имам си двама любовника и двамата се карат кой ад спи с мене  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 398
Направо сте страхотни.Ми то докато видя и цяла теме сте изписали.Аз покрай последните приготовления за сватбата ме хваща липсата.Сега свекървата и майка ми чистят вкъщи аз давам само наставления smile3513
Ма те са си виновни. smile3532
Радвам се за мамите , с които всичко е наред, а тези, които чакат резултати-стискам ви палци.
Тонеска чакаме отчет утре.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 587
Не мога да ви изчета ей...

Череши... те от нас ще свършат по пазарите бе - аз по кило и половина две на ден омитам, отделно по половин килограм поне ягоди... Ама иначе на тесто налитам и зле работата... Ще видим доки във вторник какво ще каже - като нищо ще ме сложи на диета...

Браво на героите минали вече на преглед - сега остава чакането!

Стискам палци на всички, на които сега им предстои да ги гледкат!

Аз се спретвам да си ходя милички, ако не заспя рано - рано от вкъщи пак ще ви нагледам...

# 84
  • Мнения: 1 209
Мишле мене от време на време доста ме боли корема, но веднага слагам тилкотил и положението до няколко минути е овладяно...  Peace
Верич, това какво е? Хапачета ли са? Или нещо хомеопатично? Това са свещички, слагат се в дупето, изписват ги след пункция по-време на ин-витро, също така и след първото ми раждане, което беше секцио ги ползвах и болка почти не съм усетила...  Hug
А на този 4Д не е ли още рано за него? Или....? Ми знам ли, казаха в 13-та, 20-та и 33-та седмица, че било задължително, но може би задължително според доктора, който те гледа...

Мацки аз също съм много ЗА Софийска срещичка. Хайде да си спретнем едно запознанство и после като ни хареса ще видите, колко често ще се събираме...  Joy

Тамън ви се оплаках, че рядко ходя на доки и реших да му се обадя и още утре сутринта да отида, защото нещо килата ми тръгнаха надолу и малко се притесних...  Wink

# 85
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!

  bigdance2 Tada  ura newsm38  party041 Tada  party002 smile3510

 party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006

 party006 baloni baloni baloni baloni baloni happy bd happy bd

baloni baloni

Днес моят Боцко става на 2 годинки

 baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni

Черпя ви коя с каквото си избере!

Естрелита, аз ходих на курс за бременни първия път, а сега вече нямам нужда Grinning ако искате мога да ви спретна един курс - хем ще е безплатен, хем не на кукла, а на мърдащо чудо ще ви демонстрирам как се сменя памперс Laughing ако ти трябва по-подробробна информация, мога да ти дам Hug

Идеята за среща на бургаските бъдещи мами е страхотна. Само кажете кога Hug

# 86
  • Мнения: 467
Здравейте и от мен!

Аз съм на работа и след малко си тръгвам, днес ми се стори, че денят се влачи. Хем имах доста работа, хем бързо-бързо я свърших. Та можах да си чета разни темички  Laughing и вижте на каква тема попаднах:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247825.200

Прочетох доста интересни неща и съвети за новородени, може и на вас да са интересни!

Чао засега и умната!  Hug

Lija, честит ти рожденик! Много да ви радва, да е здрав и щастлив, много игрив!

# 87
  • Мнения: 611
Верич бягай при доки тогава , ама не се шашкай много , м  Wink
А ти защо слабееш бре , и ти ли не ядеш  Crazy
Я всички да почвате да се храните като хората , че то това вашето на нищо не прилича , храна му е майката  Mr. Green

ХранЪта прави борбЪта  Mr. Green

Аз вече покрай вас се втелясах значи , имам някакви усещания у корема , ама дали е бебо се чудя или нещо друго  Thinking Пуууу ще каже човек  че ми е за първи път , пък то ми е 3-ти и пак съм във филма значи Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 191
lija честити ти рожденик!
Да ти е жив и здрав и много да те радва newsm59

# 89
  • София
  • Мнения: 191
Има ли такива от вас на които са им отесняли дрехите?
На мен в талията са ми станали доста по-стегнати. При вас как е?

Общи условия

Активация на акаунт