Да откажем цигарите заедно!

  • 5 175
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Успях !!!вече 2-ра седмица не пуша, не ми се пуши, не ме дразнят, само димът и миризмата  са ми неприятни. Успех  Praynig

# 76
  • Мнения: 4 678
Запис Peace
От 6 години не бях пушил,сега вече 2 месеца ги дъня яко ooooh!
Ще трябва да ги спирам,не става спорт и цигари Peace  bouquet

# 77
  • Мнения: 388
Аз също отказах цигарите от 1-ви юли и то от раз,за което съм много горда(бях пушачка от 10 години с прекъсване от два пъти по една година,заради бременностите ми)!Мога да кажа,че изобщо не напълнях,а дори напротив-отслабнах!Единственото нещо ,което почувствах след отказването беше,че станах доста раздразнителна и малко по-изнервена от преди,но след месец това отшумя!Според мен пушенето е един грозен навик и нищо повече!Направих го не само заради себе си,но най-вече ,заради децата и мъжът ми,който никога не е бил пушач!Сега дори ми става неприятно от задимени заведения и въобще от цигарен дим и наистина се чудя как съм позволила да се пристрастя към тази гадост на времето!Надявам се повече никога да не посегна към нея Praynig!Успех на всички отказващи цигарите! Peace

# 78
  • Мнения: 1 455
Присъединявам се към групичката.Искам да ги откажа,мисля да ги откажа,единствено много ме е страх да не напълнея след това..Успех на всички Hug

# 79
  • Мнения: 686
Пуснах тази тема преди доста време. Вече гордо мога да ви споделя, че не пуша от няколко месеца, не ми липсват и напротив - чувствам се страхотно. Една колежка казва: "Сега вече си свободен човек!" И наистина - например пътувам дълъг път и не съм сред онези нервно потропващи хора в автобуса, препотени и изплашени дори, които мислят само кога ще е следващата спирка и как ще изкарат дотам; отивам някъде на гости и не се оглеждам в кой ъгъл да се свра, за да не омириша къщата на домакините; мога да изкарам дълга работна среща, без да съм в стрес, че не съм палила от час и т.н., и т.н.
Освен това не напълнях, цигареният дим ме дразни и мисля, че съм минала критичните периоди без дори да ги усетя.
При мен просто беше така - казах си Слабачка ли съм аз, че не мога с едни цигари да се преборя? След това, непушейки ден след ден, ставах все по-горда от себе си.
За неотказалите още - знаете ли какъв кеф е да се похвалиш пред приятели, че си отказала цигарите?  Laughing
Желая на всички да преборят този отвратителен навик!
Най-най-малкото, защото живеем в свят, в който цигарите ще стават все по-нежелани и неприемливи в обществото.
Успех!  Peace

# 80
  • Мнения: 186
Пореден опит за отказване Peace

# 81
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен Grinning
Да ви разкажа аз защо отказах цигарите:започнала съм ги от невръстна детска възраст аз тези отрови(от около 10 годишна, сега съм на 20) и винаги, ама винаги много са ми се услаждали Heart EyesНо се случи така, че се наложи да разбера до къде водят цигарките ми любими-майка ми почина преди година вследствие на няколко изкарани инсулти.Честно да Ви кажа, няма земна сила, която да ме накара да повярвам, че цигарите нямат огромен принос това да ни се случи(забравих да кажа, че мама си пафкаше по около 2 кутии...)Та така, няколко месеца след като си останах самичка, реших да ги махна тия гадости, спрях ги от раз Mr. Green!Горда съм от себе си,любимият също(той, слава Богу, Не пуши.
Желая успех на всички, които искат да се откажат
bouquet

# 82
  • Мнения: 673
  Аз пък да ви кажа сега ,откакто не пуша си давам сметка как съм смърдяла преди Mr. Green. По принцип съм чистоплътен човек, и никога не съм допускала да "нюшкам" на некъпано, но откакто не пуша разбрах що за смръдла съм била Sick, когато пушех кутийка на ден.

# 83
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
  Аз пък да ви кажа сега ,откакто не пуша си давам сметка как съм смърдяла преди Mr. Green. По принцип съм чистоплътен човек, и никога не съм допускала да "нюшкам" на некъпано, но откакто не пуша разбрах що за смръдла съм била Sick, когато пушех кутийка на ден.
И аз така, дори малката като постои в кухнята малко почва да ми мирише  smile3513
Вече започнах трета седмица без цигари smile3501

# 84
  • Мнения: 315
трудно е, но се свиква.
най-трудно ми е когато сме на ресторант, но това не е толкова често, та се търпи.
иначе-пуши ми се, но поносимо.

# 85
  • Мнения: 606
Да не сте посмели да ги отказвате. Знаете ли какви готини поръчки имат булгартабак? Пушете, пушете. На един пич, дядо му пушел като комин, пък доживял 100 години.

# 86
  • Мнения: 145
Момичета, и аз самата не вярвам, но вече близо две седмици не съм запалила цигара! Дано да удържа! Глезя се с разни козметики и кремчета, хапвам по малко!!! и се опитвам да спортувам. Направо чудо! Hug
Най ужасното е, че не понасям цигарения дим. Всички с които до вчера си пафках, днес ме гледат....., ама няма как. Миналият ден в един вестник пишеше, че и в България щяла да се въвежда забрана да не се пуши на публични места, като в останалите европейски страни. Нека!

# 87
  • Мнения: 1 400
Да не сте посмели да ги отказвате. Знаете ли какви готини поръчки имат булгартабак? Пушете, пушете. На един пич, дядо му пушел като комин, пък доживял 100 години.
Shocked
Няма пък! Аз ще ги спрЪ. Да те е яд! Crossing Arms

Дива, браво на теб! Използва ли помощни средства или сал един инатец гол? Thinking

# 88
  • Мнения: 278
Аз и мъжа ми не пушим почти 4 месеца. Отказахме ги на инат.
Пожелаваме успех на всички, които са решили да спестят парите си за по-полезни неща.
За мен най-големия плюс е че имам повече свободно време.
  bouquet

# 89
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Браво на вас. Аз пък нямам никакво желание да ги спирам.

Общи условия

Активация на акаунт