Спешно - крем за тъмни петна по лицето!

  • 62 965
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хубаво и леко кремче е на Регал с козе мляко против петна.

# 61
  • София
  • Мнения: 570
Не знаех, че Регал имат избелваща серия. Това кремче с козе мляко ефективно ли е? В същност се зачудих каква е разликата между този и REGAL Light Control и кой от двата да си взема? newsm78
Миналата зима ползвах на Елеа избелващата серия - лосион и кремче с фактор. Определено останах доволна.  Мислех пак същите неща да си взема, но пък сега Регал ми хванаха окото. Thinking

# 62
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Серията с козе мляко,на мен лично ми хареса,те имат хидратиращи и подхранващи от тази серия-много са хубави,но за избелващия и неговата ефективност зависи от степента на пигментацията и разбира се от твоето постоянство.

# 63
  • Мнения: 1 929
А от Ахромин има ли ефект.Ако някой знае от опит,моля да сподели Praynig

# 64
  • Мнения: 1 822
А от Ахромин има ли ефект.Ако някой знае от опит,моля да сподели Praynig
Има ефект,но трябва да се мажеш редовно и минава известно време,докато подейства.Този сезон е подходящ,защото няма слънце.

# 65
  • Мнения: 1 929
А от Ахромин има ли ефект.Ако някой знае от опит,моля да сподели Praynig
Има ефект,но трябва да се мажеш редовно и минава известно време,докато подейства.Този сезон е подходящ,защото няма слънце.

Благодаря ти,започвам да се мажа!

# 66
  • Мнения: 2
Clinique - even better skin tone correcting moisturizer SPF 20 - Препоръчвам

# 67
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Болна тема ooooh!
Сега му е времето за мазане с избелващи кремове, до към март някъде.
Аз съм пробвала какво ли не, като че ли най доволна останах от Еуцерин анти петна с 20 фактор слънце защитен и подхранващ, само че ми свърши вчера и сега не знам дали да не се пренасоча към някой друг, само че не знам към кой, омръзна ми да пробвам и после да няма ефект, а пък тези кремове не са евтини... или да си действам с него, на мен 50 мл ми стигат за 3 месеца.
Иначе съм пробвала и още един казва се Епоклер, той също е добър, но след 2 месеца вече не действа.
Лятото винаги преди да се покажа на слънце се мажа с 50 фактор слънце защитен лосион по петната.

# 68
  • Мнения: 96
Clinique - even better skin tone correcting moisturizer SPF 20 - Препоръчвам

Твърдо подкрепям това мнение.
В съчетание с излющващия лосион на същия бранд могат да се постигнат доста добри резултати.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 037
Дано не се възприеме като реклама, защото това е първото ми включване, макар и да Ви чета отдавна. Първо, привет но всички и поздрави за прекрасното семейство, което сте заформили тук Simple Smile
По темата - от няколко години имам проблем с тъмни петна по лицето. Къде от страх, къде от немарливост си ги "носих" до тази пролет, когато реших да взема мерки, защото с всяко лято петната стават все повече, въпреки слънцезащитните кремове. Отидох на консултация при доц. Кадурина във ВМА с идеята евентуално да направя нещо, което да ме предпази от увеличаване на петната през лятото и да уговорим дали и какво би могло да ми препоръча като процедури за късната есен. На консултацията стана ясно, че петната могат да бъдат изчистени с лазер след лятото, а до тогава единственото спасение е добрата слънчева защита на лицето. Това естествено не ме удовлетвори и продължих да чета, разпитвам и търся начин. Ходих на консултация и при д-р Гриша Матеев, също известен дерматолог и той ми изписа Melascreen на Ducray, който е избелващ и може да се ползва през лятото, т.к. е със слънцезащитен фактор. От него нямаше особен ефект и реших да пробвам силно препоръчана от козметичката ми избелваща серия на Gernetic, която съще може да се ползва през лятото -  http://www.fialbg.com/gernetic/search.aspx?vid=1&podvid=61. Повярвайте ми, петната видимо намаляха още през първата седмица. Денем слагах Melascreen, а вечер лосиона и крема на Gernetic и така почти месец и половина. Около 80 % от петната се изчистиха, останаха няколко много упорити и за тях може би ще отида на лазер, но те някак не представляват проблем на фона на това, което се махна и е възможно и да не рискувам, защато имам доста резерви по отношение на лазерите. Gernetic май може да се поръча само в козметични салони, които работят с тази козметика, но ако става въпрос за малко петна е безсмислено да се купуват целите опаковки /по 50 ml са и аз, дори при толкова много петна, не успях да ги оползотворя/ и тестери биха свършили работа.
Стана дълго, но дано съм била полезна!

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Казваш,че тестери биха свършили работа  при по малка пигментация,а от къде можем да си вземем?

# 71
  • София
  • Мнения: 1 037
На мен ми даде моята козметичка, но предполагам, че за официалния представител на Gernetic /линк съм сайта съм пуснала по-горе и в контакти има телефони, на които можете да попитате/ това няма да е проблем. Все пак това е голяма и известна фирма за професионална френска козметика, доколкото зная се ползва в клиники по пластична хихургия и дерматология.

# 72
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
При първа възможност ще пробвам козметиката.

# 73
  • Мнения: 369
Задължително ли е използването на слънцезащитен крем през цялата година?  bouquet newsm78 Thinking

# 74
  • Мнения: 0
Това море, въпреки че се мазах с висок фактор, като ми се поотми тена забелязах, че отдолу тъмнеят лунички. Майка ми едно време след бременността си почнала да ползва един крем Ахромин и до днес си кара с него и за мой ужас има доста по-чисто лице от мен. Та пробвах и аз крема и останах доста доволна,......е, отне повече от месец докато има резултат, но поне не ми съсипа останалия тен.

Общи условия

Активация на акаунт