*~*СОФИЯ*~* Ла Лече Лига среща - 17 май, 11 ч.*~*

  • 2 646
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 274
Мария, много са ти пораснали девойките и са станали още по- хубави! Да са ти живи и здрави! Аз не съм ги виждала от онази среща миналата година в парка до Патиланци, когато мисля бяха на 9 месеца  Mr. Green!

# 31
  • София
  • Мнения: 12 236
  Мерси, да малки бяхме още не ходеха тогава. Може да се видим някои път пак, аз ходя отвреме на време в този парк все още  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 328
Много, ама наистина много ми беше полезна срещата. Снимките са супер, нищо че нас никъде ни няма. Ми то как да ни има от моя бяс.

Хриси, още веднъж мерси за подкрепата!!  bouquet
Айла, на теб пък се чудя как изобщо успяваш да се грижиш за двете кокони. Доколкото видях като си тръгнахте бяхте и без количка.. И ти толкова нежна и дребна.. направо не знам наистина как се справяш.   bouquet
benighted, другия път ви чакаме с цялото си нетърпение Simple Smile

Много се зарадвах също на новите мами, нищо че не можах и аз да ги видя много много..
Мисля си да напиша нещо, ама да го обмисля добре и като ми дойде музата тогава Simple Smile

И едно последно отклонение - след срещата Сашко яде храна като обезумял, като се събуди. Предполагам че разговора му е повлиял по някакъв начин. Направо не вярвам на очите си. Ще видим как е тия дни де, да не е било нещо случайно, но такова чудо отдавна не е имало Simple Smile
 

# 33
  • Мнения: 2 274
Аз минах от там преди няколко дни и беше голяма лудница. Имаше май повече дечица отколкото място за игра  Mr. Green, а и ми е далеко и за това не ходя там! Висим на Бедрока в Мл.2, че има дебела сянка, бира и пясъчник  Joy! Обаче, ако е за среща - ще дойдем и до онзи парк, нямаш грижи. Ако пък някъде покрай вас има хубава градинка, може и до там да дойдем  Peace!
Оооооооооо, Жени, значи си ходила! Тъкмо реших, че си пропуснала, щото те няма на снимките  Mr. Green! Ейййййй, сега още повече ме е яд, щото можеше да ти донеса пижамата! Хммм, кво е това за Сашето и храната, че аз съм пропуснала? Аз исках да се консултирам с някои дългокърмещи / повече от нас/ по някои въпроси, но да се надяваме, че до средата на юни ще има и друга среща и аз ще мога да се класирам  Peace!

# 34
  • Мнения: 1 328
Ами срещите обикновено са всеки трети петък от месеца. А по мои изчисления ние поне ще я изпуснем другата, щото морето ще пита за нас - живот и здраве де Simple Smile
Но понеже съм почти сигурна за какво ще искаш да се консултираш с по-дългокърмещи, ми имаш Младост-ко присъствие Simple Smile
 

# 35
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Малка поправка - срещите са всяка трета СЪБОТА от месеца Mr. Green
benighted - аз живея точно до Бедрок, така че просто трябва да свирнеш някой път и няма нужда да чакаш срещите, за да обсъдиш какво те тревожи Grinning

# 36
  • Мнения: 1 328
Малка поправка - срещите са всяка трета СЪБОТА от месеца Mr. Green
benighted - аз живея точно до Бедрок, така че просто трябва да свирнеш някой път и няма нужда да чакаш срещите, за да обсъдиш какво те тревожи Grinning

Е добре де, засрамих се Wink  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 37
Снимките са супер.

# 38
  • Мнения: 5 401
Прекрасни снимки, с голямо удоволствие ги "превъртях" няколко пъти! Много силна атмосфера - любящи майчета със сладки бебчета.  Heart Eyes Асинка и тумбачето й изглеждат великолепно и като гледам със Сияна си правят еднакви фризури, добре че боите им са различни.  Wink

Надявам се следващият път да дойда, но обикновено вятър ме вее на бяла кобила, както обичаше да казва една любезна дама за мен..

# 39
  • Мнения: 1 216

Лелеее, че голяма тумба се е заформила.
Аз пропуснах, но пък кръстихме една мила девойчица на 10м
irem4e,  Hug

# 40
  • Мнения: 3

Много се зарадвах също на новите мами, нищо че не можах и аз да ги видя много много..
Мисля си да напиша нещо, ама да го обмисля добре и като ми дойде музата тогава Simple Smile


И ние със Сашко сме много щастливи, че се срещнахме с истински майки...тук при нас в квартала има повече колички в кафенетата и мами с цигара в ръка отколкото кърмачки!
Ще ми се да се виждахме по-често.
Поздрави на всички! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт