Падане?

  • 2 818
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.
точно така  Peace

# 16
  • Мнения: 5 940
От падане по дупе, повръщане и главозамайване не може да се очаква Laughing.

# 17
  • Мнения: 1 367
Колко ще има да пада още мъничето...Радвам се,че е тупнало по дупе и не си е ударило главичката.

# 18
  • Мнения: 315
Мойта кака като беше малка имаше навик като седи да се люлее, също и права, понякога - юш юш и туп долу. Веднъш падна от една люлка както си пееше юш юш го обърна на реване, люлката я цапна по главата и аз много се уплаших, но нищо не й  стана. Много пъти падаше от леглото, както спи, а ние с баща й я гледахме стеснато и очаквахме всеки момент да писне. Обикновено ставаше от земята, лягаше си отново и заспиваше пак, а на сутринта нищо не си спомняше Crazy Peace

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не се притеснявай щом не си е ударило главичката няма страшно.Малко е разтърсил дупето но това не е фатално.Тепърва ще започват каскадите.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не се притеснявай щом не си е ударило главичката няма страшно.Малко е разтърсил дупето но това не е фатално.Тепърва ще започват каскадите.

 Peace Така е  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Не разбрах колко сте големи. А и от падане до падане има разлика, както и от възраст до възраст. Най - добре за твое лично успокоение го заведи на лекар детето. Peace

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Травмата е по скоро за майката и таткото, особенно щом е тупнало по дупе.
тук си абсолютно права Peace

Не разбрах колко сте големи.
по-нагоре бях писала 5м

Всичко е наред. Ще съм по-внимателна от сега на татака, но когато той падна, аз тъкмо пък си ударих главата в TV (на стойка на стената е), та добре се потрошихме и двамата ooooh!

# 23
  • Мнения: 7
Здравейте, гледам всички имате опит с паданията ,при нас се случи вчера към 10,30 сутринта.За първи път ни беше и аз направо полудях, оставих Дани/6 м. и 20 дни/, точно за секунди на спалнята и отидох до скрина , който е на 2 метра в самата стая, обградих я с възглавници, а тя да вземе да се заиграе.В момента който си дигнах главата, видях само как полита надолу с възглавницата в ръце, леглото не е високо може би около 0,45 см. ,но долу е паркет.По-голямата част от тялото и беше в/у възглавницата, но мисля че си удари и главичката, тъй като възглавница и стигаше до устичката, най-вероятно си удари челото, беше малко зачервено.Веднага я вдигнах, а тя започна да плаче силно и така около 40 секунди не повече, тогава аз се разплаках, а тя започна да ме гледа и да се смее.Наблюдавах я през цялото време,нямаше някакви необичайни симптоми, следобед към 16,00 отидохме на консултация, казаха ,че е добре за сега, посъветваха ме да продължа да я наблюдавам за повръщане и успиване.Всичко беше наред докато снощи в 21,00 ч.започнах да я храня, изпи около 30 мл. мляко и се задави и като почна да повръща, направо се побърках, повърна всичко и млякото и друга храна.Обаче се оказа, че към 20,00 тати и е дал плодово пюренце с горски плодове и то почти цяло бурканче, като че ли малко се поуспокоих, защото нормално е да и стане тежко на стомахчето с тва пюре.Мина вече цял ден, 24 ч., мислите ли че има опасност все още,силно се надявам , че повръщаше заради пюрето

# 24
  • София
  • Мнения: 2 802
Доколкото знам повръщането е до два часа след падането, а това че е заплакала веднага след падането също е добър знак. Наблюдавай я днес, ако няма други симптоми, не се притеснявай, мисля си, че е повърнала заради пюрето.  Hug

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Nadezhda801015   май просто й е дошло в повечко Thinking

# 26
  • Мнения: 514
Nadezhda801015   май просто й е дошло в повечко Thinking

нЯМА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ!Просто е преяло детето! Peace

Общи условия

Активация на акаунт