JULY babies... или ЮЛСКИ бебочета '08 (едишън 51)

  • 11 171
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 070
аз ли само останах дето нищо не съм купила...или съм купила, пък забравила...  newsm78

# 271
  • Мнения: 9 905
матрак 140/60 няма да намериш, симпатюхче. поръчка. аз в момента тъкмо обмислям поръчка на едни русенци по същата причина.

# 272
  • София
  • Мнения: 545
Астарта, момичетата в Юли 2006 масово си купуваха Пентаксим (мисля, че включва и полиомиелит Thinking). Малко след това приеха точно Пентаксима да се слага по ЗК и не е нужно да се купува Peace


Сигурна ли си? Аз сега трябва да слагам последната Пентаксим на Марти и трябва да я купя. Ако се отпуска от касата да си търся правата.

Това за татковците за 15те дни е супер, дано да го приемат.

Дуци, мерси. Ако откриеш нещо нередно за Клоран, пиши  Hug

Ели, честита годишнина!  bouquet

И аз не съм купила нищо за бебо все още.

# 273
  • Мнения: 36
Здравейте момичета. Сега се връщам от ЖК и съм доста притеснена. Бебето се развива нормално - точно си отговаря на седмиците, има добър сърдечен ритъм, околоплодните води са в достатъчно количество, няма скъсяване на шийката на матката. До тук добре, но се оказа, че плацентата ми е доста калцирана - 3та степен на зрялост. Не съм чела точно за степените, но според доки е още рано за такова голямо калциране и сигурно ще се наложи да родя по-рано със секцио. Започвам да чета, ако някой има инфо нека ми пише Confused.Много ми стана притеснено - само дано не се наложи да раждам преди да съм влезла в деветия месец Praynig. Чакам с нетърпрние вторник, защото съм на консултация в Токуда при лекарката при която ще раждам и да видим тя какво ще каже Tired
Оф, наистина доста се стреснах - на връщане от ЖК си купих всичко необходимо за болницата и започвам да си стягам чантата

# 274
  • Мнения: 152
аз ли само останах дето нищо не съм купила...или съм купила, пък забравила...  newsm78
И аз не съм!  Crossing Arms Само кошарка си имаме. Но в неделя ще се разходим с любимия да си харесаме нещо за бебките! Снощи ми обеща, след като пуснах 2-3 нещастни сълзички, че си нямат нищо новичко... нещо ми става в последно време, никога не съм била така ревлива. Blush Heart Eyes Mr. Green Добре поне, че не съм крива и нервна!  hahaha
емзи, спокойно, мила! Всичко ще бъде наред!  Hug

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
Мацки, по-спокойно, вече сме почти в 9 месец Peace И да не износите докрай бебчетата пак ще са добре Hug Само без паника Peace

Какви са тия срещи дето уговаряте? Аз не съм разбрала, но и без това нямам време Confused

Но ще дойда на следващата лекция на 9 месеца. Тя кога беше и кой ще ходи?

# 276
  • Мнения: 9 905
емзи, с такава старееща плацента наистина може да раждаш по-рано, но със сигурност ще те изчакат до деветия месец. Аз удържах 2-3 седмици, и въпреки калцирането, водите си бяха в норма, малчо си растеше и хич не му се излизаше. Оттук нататък ще те наблюдават все по-често, така ще избегнете неприятности. няма страшно.

# 277
  • Мнения: 2 762
Тити ми аз точно това търся- къде да си го поръчам. Щото в нашия тъп град няма никъде.Ако можеш да дадеш някакви координати и цени ще съм много благодарна  Hug  bouquet
Писах и до Пловдив до Тед и ми казаха, че и там може да се поръча и сега им пуснах пък запитване за евентуална цена и доставка, че толкоз не са се сетили, че може да ме интересува и сега си чакам отговора.

# 278
  • Мнения: 69
Аз се разходих с една приятелка и си оправих настроението. Ей, страшен човек съм - два дни вкъщи и почвам да се депресирам. Сега сигурно ще ме болят костите от ходене, ама на. Поне има ефект. Тази седмица не съм качила нищо, много съм доволна.
Ходих в магазина на Овиес и видях там мн сладки чаршафчета и обиколници с Мечо Пух, на Дисни. Лошото е, че са само розови и сини, та няма как да ги купя отсега. Чаршафите са по 30 -40 лв, а обиколниците са по 40. Аз отидох за пижамка на Сами, но ето с какво още се сдобих. http://s228.photobucket.com/albums/ee247/donnadonchev/baby%20to% … ent=moto_0009.jpg

# 279
  • Мнения: 1 584
Астарта, момичетата в Юли 2006 масово си купуваха Пентаксим (мисля, че включва и полиомиелит Thinking). Малко след това приеха точно Пентаксима да се слага по ЗК и не е нужно да се купува Peace
Сигурна ли си?

Така коментираха в темата поне? Ама беше доста отдавна вече - те нали се слагат там към 3-6ти месец. Нямаш ли някоя лекарка да попиташ?

Емзи,  Hug Бебето вече е голямо - не се притеснявай и по-рано да се наложи да родиш Hug

# 280
  • Мнения: 4 371
Емзи, щах да ти кажа още едно мнение да потърсиш, но видях, че си на преглед в Токуда скоро. Не се притеснявай излишно Praynig Може да не е толкова страшо, а ето и Тити какво е писала.

Какви са тия срещи дето уговаряте? Аз не съм разбрала, но и без това нямам време Confused
И в неделя ли работиш Crossing Arms
Във вторник има лекция на 9 месеца, аз ще ходя. Мисля да ходя, де, има време.

# 281
  • София
  • Мнения: 18 679
Катинче, педиатърът ни е в 20-та поликлиника, под пазара Борово, много съм доволна, но аз записах Ники там почти на две годинки, като се преместихме тук. Има и доста бебета при нея, моето също ще запиша при нея. Казва се д-р Шекерова, преглежда в кабинет 317, мисля.

# 282
  • Мнения: 326
Честит Рожден Ден на Танита!
Честита годишнина на Ели!
Да сте живи и здрави. Да родите здрави и хубави бебчета.
Бъдете винаги весели и усмихнати много обичащи и обичани от семейството.

# 283
  • Мнения: 185
Танита, честит рожден ден, всичко най-хубаво и едно сладко пухкаво бебче юли месец   bouquet
Ели, честита ви годишнина, още много дълги и щастливи години семеен живот и много обич и разбирателство.
Емзи и Ками, спокойно само, още малко остана, всичко ще е наред  Hug
Донка, а къде е този магазин Овиес?
Аз снощи бях на преглед, бебка си върви точно, поне по размерите на главичката, нямам идея колко тежи, но важното е че всичко й е наред. Доки каза, че плацентата и водите ми са ок също, за шийката нищо не каза и аз пак забравих да го питам, че досега не знам освен първият път дали я е гледал изобщо  Thinking. А в понеделник съм при Балев и се надявам и той да каже, че всичко си ни е наред  Praynig.

# 284
  • София
  • Мнения: 123
Здрваейте и от мен  Simple Smile
Честит рожден ден на Танита!!! И честита годишнина на Ели!!!
Аз също мисля да пробвам да не ползвам памперси, но смятам поне първата една седмица докато вляза в ритъм да ги поползвам, а за след това съм си подготвила тензухени пеленки, тоест както ме е гледала мама и мисля и аз да пробвам с ЕБХ. Дано не си правя сметката без кръчмаря де. Има време ще видим докъде ще успея да се справя.
Преди малко ни монтираха газовия бойлер и сервиза си остави ръцете и сега съм на ръба на нервна криза.Аман от некадърници.
Продължавам да не намирам матрак 60/140 и също се притеснявам и за това.
А пък че ми остава 2-3 седмици до влизане в 9-тия месец да не говорим.
Мрън- Мрън. Извинявам се за смотания пост ама трябва да го измърморя някъде щото иначе ще се пръсна.

Simpatiuh4e,няма ли някой тапицер наблизо.Ако беше за София щях да ти дам координмати.Аз на баткото за креват4ето при майка ми така си правих по поръ4ка и стана перфектен матрак,трябва да кажа,4е и ако тапицера е свестен,ще направи 100 пъти по-хубав матрак от тези в магазините.

4естит празник на Танита и на Ели  bouquet

Аз днес си взех изследванията и въпреки хап4етата,хемоглобина ми е паднал още,сега трябва да ги продължавам ooooh! писна ми ве4е от тези хапове.

Общи условия

Активация на акаунт