С какво работата вреди на външният вид?

  • 3 403
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 418
Разширени вени-от стоенето права.(добре,че са вътрешни,та не се виждат)
Болки в кръста.И гърба.
Пак от същото.
Болки в ръце и рамене.

Байбиби,все се каня да ти кажа,че имаш адски красиви деца!

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Най-вече си навредих на стомаха от нередовно хранене, но вече внимавам и мисля че оправих положението. Очите ми също се уморяват от стоенето пред компютъра, но нямам диоптър, а и сегашните монитори са доста по-щадящи.

Моята работа е свързана както със седне пред компютър, така и с доста ходене напред-назад, така че от обездвижване не мога да се оплача  Peace А и живея близо до офиса и отивам и се връщам пеша, което е голямо предимство в тая задръстена с коли София.

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Всеки ден ставам в 5.30 ч., защото пътувам в 6.20. Редовно недоспиване, стоене права, работа под стрес. Всичко това се отнася и за мен. Често ме боли главата в резултат от проблемите в службата, краката ми тежат, а за свободно време - почти не ми остава такова.

# 48
  • Мнения: 1 802
Понеже във България всичко е възможно и няма невъзможни неща... има хора, които ходят на работа всеки ден, нямат почивен ден, по 12 часов работен ден... ей това убива желанието за всичко, дори и за външния вид. За това и напуснах, все пак човек има нужда от време за личен живот  Twisted Evil
Иначе със какво вреди? Ами може би, ако работи човек на нормални условия, ще ходи със по- голямо желание на работа и няма да се изморява толкова, отколкото ако знае, че работи на по горе изброените условия.  Tired Значи - умората и като знаеш, че нямаш ден във който да си починеш и разпуснеш... става ужасно!  Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 7 418
   Моята работа ме стимулира да изглеждам добре.Лошото е само,че работя на запушени места,което действа много пагубно върху кожата и белите дробове... Sad

# 50
  • Мнения: X
Вреди ми с това, че е на стол, срещу монитора, което води до болки в краката, затлъстяване и умора на очите. Както каза, никак не е лесно да работиш седнал.  Tired

# 51
  • Мнения: 138
Работя на смени. Неспането нощем ми подари "чудесни" сенки под очите. А условията, в които работя са наситени с шум и вибрации. Когато не съм на работа просто полудявам от всеки шум - крясъци на деца, музика, телевизор, висок говор... В лабораторията има и доста реактиви. Интересно защо като дойдат за замервания на вредности съответните служби, установяват че работя едва ли не в горски кът!?
И аз работя в шумна среда и когато не съм на работа , понякога ме дразнят страшно острите шумове .. а  и спя много леко ..

Общи условия

Активация на акаунт