Мами в Италия 80

  • 25 918
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 388
Милена, честито, много сладки крачета! И аз съм фен  Wink
Тук заваля и е като късна есен  Rolling Eyes Излизахме само за малко днес и то по работа.
Аз следобяд се занимавах със снимки и си подредих всичко наново в мултиплай- стари, нови, бебешки, медийни -чак се замечтах по старото време в един момент  Crazy 
Читадинанца и аз като Гери, почти.
Дюнче, нали ти имаш градинка? Върши ли  работа за беба? Плюс е като имаш детенце или големия балкон върши същата работа? Ще са ми полезни всички мнения в това отношение  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 617
Mcdirock, цунки на сладките краченца  Heart Eyes

# 47
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Честит имен ден, Лени! Да си жива и здрава и мноооого щастлива с това красиво име!


# 48
  • Мнения: 2 617
Честит Имен ден, Лени!

# 49
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Честити крачета на щерката на адашката! Да я водят само по правите и гладки пътища на живота!


Видяхте ли това?

http://www.youtube.com/watch?v=TOs6TEat610

Ако не бях отишла в Бг да погледам тамошна телевизия никога нямаше да попадна на това сладко нещо!

# 50
  • Мнения: 2 379
Ако не бях отишла в Бг да погледам тамошна телевизия никога нямаше да попадна на това сладко нещо!
Невероятно е просто! Crazy
Ако говориш за ракията, може би някак бих се съгласила. Но, ако говориш за клипчето... адска тъпотия.

Аз пък забелязах, че днес патологичната ни романтичка има рожден ден. Grinning
Честито и наздраве и на двете празнуващи.
Голяма веселба да вдигнете, може и по едно хоро да тропнете на някое голф игрище! Joy

# 51
  • Мнения: 750
4естит рожден ден Гери,желая ти весело изкарване на празника и много щастие в живота

# 52
  • Мнения: 1 100
Честит имен/ рожден ден на двете дами   bouquet Много здраве, успехи и Щастие им желая Heart Eyes

Оф, в бг се нагледах на "забележителни" реклами, ей така се кокорех  #Crazy И в ит. не падат по долу: последният "хит" е рекламатa на Coca Cola Zero , с двата езика и едно око, просто ми се повръЩа Sick Явно не съм за тоя бранШ аз, Щом се комерсиализират такъв тип маркентингови техники, по- добре да си хвърля дипломата Confused

Сон4е, градината е от полза за малки и големи. За детенце особено: може да си поиграе, когато е доста студено за малко, без да се налага да прави преходи или да се вози на коли4ка, има си къЩи4ка и си създава разнообразни занимания "сади" и "полива" цветята Heart Eyes Crazy, ти4а си на воля и събира паднали плодове от дръв4етата, заедно с изсъхнали листа и ...пълни езерцето с рибките с тях  Laughing
Майтап настрана: хубаво е, при възможност 4овек да си има къс зелена плоЩ: на мен ми действа много добре, тонизираЩо и разтоварваЩо да си действам из градината. Раи4ка съЩо играе на воля, каним и дружки Simple Smile Когато беШе бебе пък я оставях от новородена до около 10ти месец, да спи денем в коли4ката на въздух в градината. Така ми оставаШе много свободно време да оправям в къЩи Peace
Голяма тераса би могла да замести една градинка само, ако е наистина голяма...но едва ли пак е съЩото, незнам Thinking

Все си вали тук, сега е припекло слън4ице, да видим до кога.


До после
  bouquet

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 15:40 от dune

# 53
  • Мнения: 2 786
Съчувствам ви за "циганския проблем".
Според мен държавата ви си има достатъчно проблеми, за да може да се справи с едно пълчище готованци, които са дошли само да създават още проблеми.
Расизмът не е заради цвета на кожата, а заради поведението.

# 54
  • Мнения: 1 100
Съчувствам ви за "циганския проблем".
Според мен държавата ви си има достатъчно проблеми, за да може да се справи с едно пълчище готованци, които са дошли само да създават още проблеми.
Расизмът не е заради цвета на кожата, а заради поведението.


Я, това е новост Shocked И от кога, ако смея да попитам? http://en.wikipedia.org/wiki/Racism
Малко бъркаме термините май.
А ина4е "поведението" на доста групи хора и отделни индивиди е по скоро осъдително. На ум ми идват вси4ки представители на мафията и серийните убийци, на първо място. Мисля, 4е техните жертви надвиШват в пъти, тези предизвикани от "циганския проблем". Естествено, 4е "пъл4иЩето готованци, доШли да създават проблеми", трябва да си 4акат реда все пак: предимство имат вси4ки останали, родом от Италия сицилинаски и тям подобни мафиози: първо Ще колят и бесят те...
Благодарим за съ4увствието все пак Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 15:59 от dune

# 55
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естит Имен Ден на Лени и Рожден Ден на Гери 

 

И на двете желая много Щастие,късмет и успехи в професионален и ли4ен аспект  Hug

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 16:06 от mcdirock

# 56
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Соня аз имам две тераси ( не огромни,но големи ),но въпреки това за мен ли4но идеалния за децата вариант е градинка. Peace

За съжаления по "циганския въпрос" трябва да призная,4е определено съм расистка. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 3 425
Честит Рожден Ден на Гери и Честит Имен Ден на Лени   bouquet   bouquet   bouquet Здраве, Любов и Много Сбъднати Мечти   bouquet   bouquet   bouquet



Дюн, просветих се  Peace тенкю  Peace

# 58
  • Мнения: 2 786
dune, не мисля, че тези, които са обвинявани в расизъм спрямо циганите (не роми, а цигани е етническото им название) в Италия, България, че и други държави, са расисти точно в смисъла на Уикипедия.
Но въпреки това ги обвиняват точно в това, нали?
Изглежда расизмът може да бъде базиран не само на раса, пол, образование, произход и прочие фактори, но и на поведение.
Иначе длъжности лица на високи позиции няма да използват тази дума (освен ако си мислят, че хората в Неапол имат против цвета на кожата на циганите, а не против тяхното поведение, което е по-близо до истината).
Аз бих го нарекла културен расизъм (от несъвместимост в културите).
 

# 59
  • Мнения: 3 388
И аз си мисля, че градинката е нещо много хубаво, особено когато човек има деца. Аз и растителности всякакви никак не се разбираме, ама тази част все ще я оправим някак. Обезопасяването също е важен момент. Нашите приятели с къщи всики имат сигнални инсталации. Ние сме уж в спокойна зона, но все се случва нещо  Confused

Честито на Лени и Гери! Пожелавам им здраве и професионални успехи   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт