Отговори
# 60
  • Мнения: 498
Добро утро, мили мамчета!

sisilia и ние с бебчо стискаме палци за изпита. Сигурни сме, че ще се справиш отлично подобаващо   bouquet

Искате ли да добавим срещу всяко бременно коремче отпред в списъчето и коя мама какво именце си е избрала за бебчо... разбира се, за тези които знаят пола, и са избрали със сигурност имената. Или по две - едно мъжко и едно женско, също може да се сложи.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 531
Добро утро!

Звездна мама, и аз пия по едно хапче от ПреНатала. Даже понякога го пия през ден, но съм забелязала, че като си ги пия редовно витамините се чувствам много добре и имам повече енергия.

Гери, аз пък си хапвам доста обилно и то не много леки храни.  EmbarassedНе ми се гади и огладнявам доста. С тази бременност определено ям повече. Дано бебето да е ящно, че каката е толкова злояда, че е някакво мъчение. ooooh! Но пък иначе е кротичка и лесна за гледане.

Днес след работа съм решила да отида до магазин "9+", да видя там какви дрешки за бременни има.

# 62
  • Мнения: 132
Цитат на: renni79 link=topic=294021.msg7512774#msg7512774 date=1211006498
Днес след работа съм решила да отида до магазин "9+", да видя там какви дрешки за бременни има
[/quote
Сподели после дали има официални дрехи и как са цените Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 453

   Добър ден  bouquet Аз съм на работа Sad , но няма как.

В магазин 9+ има хубави дрешки-поне в Пловдивския марката беше нещо с Н...ама сега не помня.Цените не са много ниски, но дрехите са качествени Peace По принцип никъде дрехите за бременни не са евтини.Поне в Пловдив де.Те са си като бутици един вид. Laughing Цените разбира се са доста по-сносни от истинските бутици.Но например панталони за по 30-40лв няма.Всеки сам определя кое му е скъпо и евтино.Успех с покупките Peace

Лека работа на работещите и приятна почивка на останалите.До скоро

# 64
  • Мнения: 206
Дзак Laughing как сте мамчета?
Днес ми се струва най-прекрасния ден от седмицата, топличко, спокойно, поне при нас работата я е хванала липсата Wink
да ви се похваля вчера вече се записах на ЖК, сигурно ще ме вземете за несериозна мама Blush, просто първият път ударих на камък, а вече си бях оставила талона, та се наложи да чакам 45 дни, после празници и сега вече Simple Smile успях. Лекарката ми направи страхотно впечатление, явно няма да бъде от онези цербери, които си пестят талоните за изследвания и въпреки че имам кръв и урина от 5.05, сега във вторник пак, каза че ми пуска всичко което ми се полага, вкл. ме попита дали ми е вземан влагалищен секрет, видя ме на двупотопния ехограф, претегли ме, въобще е внимателна и всеотдайна. Peace Препоръча ми да се запиша на ФМ, аз и спестих това че съм се записала, понеже незнаех как ще го приеме, някои лекари се цупят...И така следващата седмица ни е пълна с изследвания  прегледи, чакам с нетърпение.
Вече е късно за успех на Сисилия, но тя си знае стискаме и палци Peace
Имената, които сте обсъждали ми допадат, сигурна съм в едно трябва всяка от нас да харесва името на детето си, това е най-важно, затова каквото и да изберете, слушайте сърцето си Hug
Хайде много усмивки и страхотен ден ви пожелавам!
Ина - чудесна идея, към мен добави Александър или Теодора Peace
Между другото, моят термин сега се измести в началото на октомври newsm78, незнам Инче дали да ме местиш, нека мине ФМ и ще ти кажа, но е в първите 10 дена на октомври, вчера показа 05.10 Shocked

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 10:35 от ssissi

# 65
  • Мнения: 217

Мацки,предлагайте женски имена с Р и мъжки с Д.
Че мислих ,мислих и само Радина и Даниел ми харесват засега,а трябва да има избор  Hug
Освен Даниел, Данаил много ми харесва.... а с Р за момиче - Ралица......

# 66
  • Мнения: 32
Добро утро момичета!

Всяка сутрин съм будна в 4:30, не мога да заспя веднага и чета книги. После пак заспивам по някое време и затова ставам късно.

sstea, Честита принцеска! Дано да се увеличава розовия отбор  Grinning.

sisilia, ще се справиш с изпита! Стискаме палци!

Искате ли да добавим срещу всяко бременно коремче отпред в списъчето и коя мама какво именце си е избрала за бебчо... разбира се, за тези които знаят пола, и са избрали със сигурност имената. Или по две - едно мъжко и едно женско, също може да се сложи.[/color]

Аз съм за!  Peace Страхотна идея! За мен запиши: София и Константин

Приятен ден на всички! А на работещите да минава по-бързо.

# 67
  • Мнения: 217
Малкия като го попитаме,казва че иска братче,ако било сестриче нямало да го обича Joy

Нашата дъщеря пък си иска сестричка и да прилича на нея, но аз все пак я подготвям, че може и да е братче, та взе да свиква и с тази идея.... и си казва, че и него ще обича, но...... иска си сестричка и това е..... А онази вечер й казвам, че скоро ще си имам две слънчица вече, а тя вика - а, не, едно ще си имаш - бебето, аз вече няма да съм ти слънчице.... бях доста учудена, мислех, че ще иска само тя да е слънчицето..... Освен това казва, че играчките й вече няма да са само нейни, а и на бебето....Та на теория реагира доста добре за сега, но да видим, есента какво ще е.....   bouquet
Лек ден на всички и хубави разходки на всички, които не са на работа!!!

# 68
  • Мнения: 22
Страхотна идея за имената

За нашето бебче може да се запише за протокола Иван!

# 69
  • Мнения: 132
моето детенце пък показва колко са малки бебенцата и е щастлив че на бебето ще му купим бибка Joy

# 70
  • Мнения: 217
sstea, честита ти девойка!
Сисилия, успех!
СофкоБофко, голям смях се смея докато те чета!  Joy
Сега се сетих, че наскоро ми бяха казали, че не изглеждам точно бременна, а "добре хранена булка".... Та по този повод.. докато бяхме в Русе на един банкет, тръгвайки си, ми направи впечатление, че всички, покрай които минахме, ни изгледаха дълго и проследяващо. Тогава казах на мъжо: Знаеш ли какво си мислят? Мислят си: "Ето, тия напълниха шкембаците и си тръгват" Аз - с корем, мъжо - както и предния път, съпричастен с моята бременност - и той с оформящ се 5-ти месец.... А всъщност банкетът беше страшно скучен Simple Smile
Гери, към 3 г. не се инатят толкова, разбират повече, по-съпричастни са и същевременно все още можеш да ги излъжеш като им отвлечеш вниманието. Денис също е много шавлив, откакто е пропълзял, нито количка, нито кошара може да го задържи - той беше единственото бебе в Каварна, пуснато да се разхожда пълзейки по главната, докато майка му пие кафе... Просто, удържане няма. А ти беше казала, че твоят Дени гледа филмчета - това е добър знак, може да си задържа вниманието, моят не може. Абе, има наистина един див период, когато са вече доста стабилни и смели, доста бързи, но същевременно не са пораснали толкова, че да предвидят опасностите... Гледай да го водиш на безопасни места, където да ти е под око, за да не тичаш много  Hug
За имената... този път окончателно ще реша в болницата... не сме готови още, пък и там ще преценя най-добре кое от избраните му отива Simple Smile

# 71
  • Мнения: 206
Инче супер изглежда така 1-ва страница Hug Peace

# 72
  • Мнения: 156
здравейте момичета!
ЧЕСТИТО на мамите, които са научили пола на бебчетата  bouquet
ПОЗДРАВЛЕНИЯ за добрите резултати на всички  Peace Peace
СИСИЛИА  стискам ти палци newsm10
дано не съм забравила нещо или някой Thinking Thinking
ВЕСЕЛ ДЕН! Hug

# 73
  • Мнения: 57
Привет мамчета.Аз съм изправена пред дилема и незная какво решение да взема.Вчера ми казаха,че трябва да направя амниоцентеза,биохимичният скрининг при мен бил безмислен.Аз знаех,че като вляза в тези седмици ще ми кажат да направя,но тогава не мислех за това.Ох и сега направо  Rolling Eyes страх ме е само за бебо,защото сум чула че има някаква опасност и направо ще се побъркам.

# 74
  • Мнения: 817
t1dt, защо БХС-то да е безсмислено при теб? А за амниоцентезата не знам какво да те посъветвам, има риск - в това няма спор. Ако не си сигурна пък в преценката на лекаря си е най-добре да се консултираш и с друг, все пак ако имаше две мнения, които съвпадат вероятно ще ти епо-лесно да решиш. Пожелавам ти успех и всичко да се нареди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт