Може да ви стане смешно, ама на мен не...

  • 6 399
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
 Joy Joy ох тези пенсионери.Моята баба също си слага дамска превръзка #Crazy на мой въпрос,,защо си с това" тя усмихнато ми казва,,като кихна-пикна" #Crazy та и твойте комший могат да ги ползват по този повод Joy

# 61
  • Мнения: 6 155
Печовска, в крайна сметка какво стана? Залепи ли го? Реакции имаше ли?  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 251
Тази тема е голям смях  Joy Joy Joy

# 63
От 1 година насам, отходната тръба на блока, пропада. Редовно се вика помпа, която е вадила черга  Shocked, риза  Shocked.... поне за това знам.
Вчера виждам следната бележка на вратата, цитирам буквално, с грешките: " Госпожо! не хвърляйте дамските си правръзки във тоалетната чиния! заради Вас шахтата се чисти много чето. Всички на тази страна сме пенсионери и не употребяваме такива".  newsm78
Разбрах, че така били решили "долу"- демек пред магазинчето, и че "целият" блок ме обвинява....
За протокола, ще добавя, че не съм от града и живея под наем, а 2 етажа под мен живеят жени, които също би трябвало да са от заподозрените. Първоначално ми стана смешно, викам си, че простотията по хората ходи, ама чак пък толкова..... newsm78
Вашият коментар?

ама госпожо ами защо си хвърляте санитарните материали в ВЦ-то !!! кога ще се научите вие наемателите на правилно ползване а ! Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 397
 Абе уж смешно, ама е тъжно това масово хвърляне на превръзки- на кой където и както му падне.

# 65
Абе,много ми е любопитно,ние няма ли да остареем и да станем пенсио,дали пък няма да си останем все така млади и нахакани,а?Вярно,влизам в положението на авторката<не ми стана никак смешно>,и да трябва да се защити и да им даде урок,но някой изказвания<като за памперсите и хемороидите> малко ме възмутиха.

Общи условия

Активация на акаунт