Наркотик ли е форума?

  • 7 276
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 473
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Fun
Ако моя мъж пишеше тук щеше да каже че е ! Ако не е нещо на кеф и аз го ядосам ме заплашва,че ще ми спре достъпа до НЕТ-а,и по-специално до форума. Ама все успявам да го умилостивя!!!

и моя мъж ме беше заплашил, че ще ми спре нета през деня. Почувствах се като малко дете,  на което баща му се кара.

Все едно слушам моя мъж!Само да посмее да ми среже кабелите -  newsm61   box

# 46
  • Мнения: 70
abe beep твоята малката голяма сладурана бе
все едно гледам Алберт Айнщайн замислил се по теорията за относителността.
Да ти е жива и здрава

# 47
Цитат на: Павлина
мани,мани, остави с тези форуми....
вече започвам да си мисля, че са като заместители на сапунките по тв-то.
Ама да, с времето всичко омръзва, ще и мине на жена ти, особено ако и осигуряваш веселби вкъщи Stuck Out Tongue  Grinning


ДА ДА ДА...... Моята жена и сапунки гледа и на форуми пише, и готви, и чисти едноврвменно. Като eдин НАПОЛЕОН ми е тя  newsm74 .
Не е наркотик- към тях не можеш да се пристрастиш толкова, пък и от наркотиците човек/жениата/ се лекува, от форум НЕ Thinking .

# 48
За форума незнам, но мойта жена принципно е луда... Не може по 9часа в работата да седи пред PCто и като се прибере в къщи да седне за още 2-3ч. не става дума само за форума.... все ще си намери къде да се рови!

# 49
#Cussing out  #Puppy dog  #Splat  Heart Eyes  Shocked  Twisted Evil  Hands Fist  #Milti  #Sniper  #Onfire  #Silly  Close-mas:  Sick  Sign Exclamation  Neutral Face  Confused

# 50
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Ahil
abe beep твоята малката голяма сладурана бе
все едно гледам Алберт Айнщайн замислил се по теорията за относителността.
Да ти е жива и здрава


Хехе, благодаря!

# 51
  • Мнения: 146
май и аз се пристрастих  People Angel

# 52
  • Мнения: 146
е по принцип вися и в ICQ - то

# 53
  • Мнения: 500
Цитат на: BeaZtiE
абе.. биричка.. с картоФФки..
заради това тук таме некой ПХорум Simple Smile


Наркотик си е

# 54
Наркотик? Не бих казал!
За мен е опция за запълване на време.
Ако мога да се чуя с някого- предпочитам да му се обадя по телефона, отколкото да му пиша.
Ако трябва да избирам между чуване и виждане- Виждането!

# 55
  • София
  • Мнения: 328
Да, мисля че има определено пристрастяване.Нашият татко и той това казва, но добре че всеки има свой комп,защото сигурно щеше да е повод за скандали.При нас има две хубави страни- първата е  докато аз съм във форума ,той поема всички грижи за малката, а втората- "женските "работи, с които му надувах главата са вече разискани и то много по- подробно и "вълкът сит, и агнето цяло".Аз лично не му разказвам за форума,казвам смо някоя полезна инфо, която не е знаел.

# 56
  • Мнения: 7 186
Не форума,а самия Нет си е наркотик.Аз съм минала по всички етапи на това заболяване,първо през чата,после през ICQ,Yahoo,MSN и разни други месинджъри,сега пък влизам в сумати форуми.Да не говорим за музика,филми,програми и какво ли не още.Всичко поомръзва рано или късно,но пък е голяма зарибявка. WinkИстината е,че свикнеш ли веднъж с Нета,трудно можеш да живееш после без него.Но мисля,че поне надживях висенето ден и нощ пред ПС-то,просто вече ми е занимавка,когато съм вкъщи.Иначе най-добрият вариант е излизане с приятели по кръчмички,барове,кинце... Sunglasses

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Върха на сладоледа беше, когато изкарах нашия тати от една кръчма(тъкмо се видял с приятели), да се приберем, за да прегледам форумите и да си чатя с мамите. Отнесох си го от всякъде. Не плати нета следващия месец, за това пък аз го уредих до август, заплахи за рязане на кабели и какво ли още не, естимаро вадене на букси( и с това се справих, не обичам да ме подценяват ).
Ми някой пита ли ме мен дали ми е приятно той да си зяе спорта или филмите или каквото и там било. Няма за какво да се дразнят.
Извинявам се предварително, че съм малко крайна в мнението си, но като не може да ми привлече вниманието с нещо наистина интересно, проблема не е мой.

# 58
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз май съм се пристрастила.Ми така е като вися в къщи толкова години и нямам социални контакти.

# 59
Аз не съм пристрастен към интернет въобще,но питайте ме за жена ми...... Thinking сега ще излезе от банята и аз ще бъда забравен... Confused

Общи условия

Активация на акаунт