Искам НОРМАЛЕН човек до себе си!

  • 9 095
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 408
Joy ти да не би да си подписал някой от онези предбрачни договори от другата тема  newsm78 
Никакви договори не съм подписвал до сега, а по нататък, подписвам само, като си вземам пенсията.  Crossing Arms

# 121
  • Мнения: 2 336
А, Оморфис, аз отдавна съм казала, че на опашка за самотни татковци не се редя.  Stop Аз батко си търся.  Wink
Ама изпуснах екшъна.  ooooh!
Инкел, що не подписваш бе човек? Ще ти лепят тапетите безплатно, а може и друго слънце да те огрее...  hahaha

# 122
  • Мнения: 408
Сиси, безплатните неща, обикновено излизат най скъпо.
Пък и не разбрах, какъв екшън е имало ?
Няма ли вече НОРМАЛНИ батковци в Пловдив? Да не си ги сгазила с колата всичките?  hahaha

# 123
  • Мнения: 2 336
Никой не съм сгазила, ама добре, че е инструкторът.  ooooh!
Иначе идея нямам има ли няма ли - аз само пътя гледам. Май наистина ми е време да започна да се пооглеждам, ама аз само си блея.  Tired

# 124
  • София
  • Мнения: 17 301
Хехехе, Сиси, кат' се понаучиш да караш, да видиш какво заглеждане по батковци в коли пада в задръстванията (аз горе-долу с това си запълвам времето докато блея по светофарите  hahaha). Както обясняваше веднъж мама на татко - "Тя щерка ти в задръстванията се социализира"  hahaha

# 125
  • Мнения: 623
Както обясняваше веднъж мама на татко - "Тя щерка ти в задръстванията се социализира"  hahaha

Мм даа, може да издигнем нов лозунг на форума: "Чрез социализация - към сексуализация"

# 126
  • Мнения: 408
Мм даа, може да издигнем нов лозунг на форума: "Чрез социализация - към сексуализация"
А може и обратно : "Чрез сексуализация - към социализация"  Joy

# 127
  • Мнения: 4 458
Абе момчета, каки са тия лозунги, какво е това чудо  Joy

Ами тук като няма задръствания какво правим?? Дори и да има всички са с затъмнени стъкла и климатици та освен да си поправя червилото друго няма да направя.

И к'во излиза сега? Вие си се събирате и виждаде а ние по странство само четеме... Няма ли някой извън пределите на нашата любима Родина че да пием по един коктейл на плажа, под палмата?

# 128
  • София
  • Мнения: 17 301
А така, Дани, приятел си  Joy

Инкел, аз не правя такива неща  Laughing

# 129
  • София
  • Мнения: 4 493
Мм даа, може да издигнем нов лозунг на форума: "Чрез социализация - към сексуализация"
А може и обратно : "Чрез сексуализация - към социализация"  Joy
" А разве ето повод знакомства? "

# 130
  • Мнения: 408
Мм даа, може да издигнем нов лозунг на форума: "Чрез социализация - към сексуализация"
А може и обратно : "Чрез сексуализация - към социализация"  Joy
" А разве ето повод знакомства? "
Абе знам ли вече, кое е нормално ?  newsm78

# 131
  • Мнения: 2 336
Май нормалното в днешно време е Инкеловото:
Мм даа, може да издигнем нов лозунг на форума: "Чрез социализация - към сексуализация"
А може и обратно : "Чрез сексуализация - към социализация"  Joy

# 132
# 133
  • Мнения: 4 458
" Вярно, че след като приключиш поредната гадна връзка със сърце, все едно излязло от пасатора, се заричаш, че няма да допуснеш да ти се случи подобно нещо втори път – все пак имаш инстинкт за самосъхранение, нали така! Иронията е, че същият този инстинкт след време ти оставя само хубавите спомени, просто защото ако психиката ни не триеше умишлено негативните изживявания, щяхме масово да се самоубиваме от депресия и песимизъм. И след глътката любовна реабилитация, наречена добро момче, си готова да се впуснеш в поредното адреналинно изживяване и предизвикателство, наречено лошо момче..."

Мдааа сега вече ми е ясен синдрома : "да се върна ли при бившия"  Joy

# 134
  • Мнения: 405
 Гледам интересни нюанси е придобила темичката чух и за търг някакъв Joy

Общи условия

Активация на акаунт