Нещата, които ни станаха мили

  • 4 349
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 315

, но какво е животинчето?  Embarassed
на мен ми прили4а на зай4е newsm78
Позна! Зайче-джудже с голям перчем и мустаци по наследство от таткото. Все още е бебе на няма 6 седмици.

# 61
  • Мнения: 3 098
Стана ми мило,след като видях в парка една двойка да разхожда едно съвсем малко пате по тревната площ.

Как така го разхождаха? Моите тук ( имаме си в канала срещу нас) доста се плашат от хора.
Ами вървяха си хората,а след тях се клатушкаше патето и издаваше звуци.Много сладка гледка. Party
Изглеждаше като втората снимка на щастлива.

# 62
  • Мнения: 1 049
Днес моят малък мъж, направи букет от рози да занесе на учителките. Стана ми мило, детето само изяви желание да го направи. Спомних си как аз носих цветя на учителките, като първолаче.  Hug Crazy

# 63
  • Мнения: 3 425
На мен ми става мило понякога като видя самолет летящ на високо и си помисля какви ли хора пътуват - един се връща при семейство,което отдавна не е виждал, друг пътува към ново място, работа, трети отива просто на почивка,четвърти се качва за пръв път на дълъг полет .....и си представям колко емоционално зараден е един всекидневен(почти банален) полет до някое място Heart Eyes

# 64
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Двама възрастни пенсионери, на видима възраст над 80 години, хванати за ръце, като тинейджъри и които се гледаха с толкова нежност един друг. Искрено ме развълнуваха- пожелавам на всеки да може да остарее с толкова любов.

и мен това ме развълнува тук...обикновено са облечени в свежи цветове...и ми става болно за моите баби и дядовци - изнемощели и уморени...но това е друга тема...

Не мога да се наситя на зеленината тук - пътувам много през деня по магистрали и тези гъсти дървета внасят толкова спокойствие в душата ми...

Аз също много се радвам като видя как децата тичат голи и боси, че все още играят на улицата, а не на компютрите, може би това важи само за моето село, знам ли Wink Като че ли хората тук гледат да компенсират това, че прекарват доста време в колите си с уикенди сред природата, на земята...

Колкото и да е бедна Белгия на природа спрямо БГ, влюбена съм в нея!

Общи условия

Активация на акаунт