Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 493
112

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз не знам дали трябва да си изтрия гласа и да гласувам с новата стойност, а така ми се иска  Simple Smile
Но, май по-добре да изчакам и изследванията от третата лаборатория и тогава да ги пресметна средоаритметично  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 550
Ние също можем да се влючим вече в анкетата. Не е захранен още и хемоглобинът е 114.

# 63
  • Мнения: 2 807
Айде и аз да се похваля - хемоглобин -> 137, незахранена.  Grinning Grinning Grinning

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 823
Беше 132,като не я бях захранила още.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 653
Ами и ние сме с висок хемоглобин - 141   Grinning  Захраних я 2 дена след изследването.

# 66
  • Мнения: 2 323
И нашето изследване излезе - 112!

# 67
  • София
  • Мнения: 10 825
И ние да се впишем - 122 Laughing

# 68
  • Мнения: 827
112
според педи е "мнооого добре за незахранено дете" Party при долна граница 106 Laughing

Явно сме на долната граница, защото Дани е с 106. Не се притеснявам, а и аз съм с нисък хемоглобин.

# 69
  • Мнения: 1 427
Нашия хемоглобин е 124 Laughing
Захраних  9 дена преди изследването!

# 70
  • Мнения: 77
Мисля че няма връзка хемоглобина на майката с този на бебето. newsm78 Аз бях с анемия преди да родя, даже в болницата ми вливаха някакви системи поради това..Съни на 6 месеца беше с хемоглобин 117. Захраних на 5 месеца и 1 седмица с оризова каша ама той почти не я ядеше..

# 71
  • Мнения: 1 722
Моето бебе не е изключително кърмено вече, давала съм по няколко лъжички плодово или зеленчуво пюре или пък оризова каша отскоро, но все пак жълтък и месо не е кусвал - та 117 ни е хемоглобина.

# 72
  • Мнения: 27
Педиатърката ни пусна изследване на 3.5 месеца и хемоглобинът ни беше 141,
знам че първи изследвания се правят след 6 м ,а на нас защо ни го пусна толкова рано не мога да си обесня.зЗахранването започнах в началото на 4 месец.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 576
101 е хемоглобина  Cry. Към момента Иси е на зеленчуково пюре на обяд + кърмене. Плодови пюрета и сокове не приема.

# 74
  • Мнения: 127
На шест месеца беше 110, в резултат на което се захранихме със зеленчуково пюре и в рамките на месец и половина въведох и жълтък, и месни пюрета. На девет месеца правихме контролно изследване и вече беше ... 100! Close И това при положение, че при нас много действаше и педагогическото захранване, та бая мръвка си ядем още от малки! На годинка отново беше 110, но на педиатърката пак и се видя малко и затова пихме "Малтофер" - просто за мое успокоение, иначе всички ми казваха, че не е задължително. На година и три месеца най-сетнe сме във всички норми - 117!

Общи условия

Активация на акаунт