локумена вафла

  • 2 226
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Да,в крайна сметка една локумена вафла си е по-добре от една шоколадова  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Мисля,че никой тук не говори за ежедневно ядене на сладкиши.И авторката не споменава,че ще дава локумена вафла на детето всеки ден.По-скоро става въпрос за инцидентното опитване на нещо сладко(не яденето на количества).За дете,което започва да разбира за мен е по-вредно дърпането и ограничаването му от дадената дегустация,отколкото 2-3 хапки от някаква подобна "полезност".

# 17
  • Мнения: 2 131
За дете,което започва да разбира за мен е по-вредно дърпането и ограничаването му от дадената дегустация,отколкото 2-3 хапки от някаква подобна "полезност".
Точно така! На същото мнение съм. Просто трябва да има баланс във всичко - да не се залита в едната или другата крайност. Нито тотално ограничаване, нито тъпчене с какво ли не.

# 18
  • Мнения: 1 062
Можеш да даваш и при всички положения според мен е по-добре локумена вафла от шоколадова такава.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да може и е по добре от шоколадова  Peace

# 20
  • Мнения: 7 201
Да,в крайна сметка една локумена вафла си е по-добре от една шоколадова  Peace
PeaceИменно.

# 21
  • Мнения: 469
Много ви благодаря милички майчета! Искам да кажа само, че аз изобщо не се притеснявам от захарта, просто още сме в процес на включване на нови продукти след 5м продължително лечение от хранителна алергия! Дечицата с които излизаме си хапват всичко а моето милото само гледа омръзнаха му солети и базакони, за това видях случайно тези вафли и се сетих че са по добър вариант да разнообразя малко! За шоколад в нашето състояние смятам че ни е много рано, но и това ще започна да му давам! Стигнала съм до краве сирене, другата седмица ще включа и краве кис. мляко и дано всичко е вече наред! Hug Hug Hug Искам да подчертая че аз няма да наблегна на цяла вафла всеки ден, просто да имам в мен и когато отказва другите неща и бяга след децата които хапват вафличка и аз да му дам малко най много 1/2 Hug

Общи условия

Активация на акаунт