ДОБРА ЛИ Е МАЙКА ТИ?

  • 5 918
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 292
Не е най-добрата майка на света. Но ми е майка. Обичам я, но не я уважавам.

# 76
  • София
  • Мнения: 53
Мен ме устройва напълно  Wink

# 77
Чувствал/а ли си омраза от нея?

Казвала ли е \"не ми се прави на интересен/а\" или \"да не съм чувала повече това\" или \"защото така\" или \"аз знам повече от теб\"

Казвалал ли е \"Не ти искам коментарите \" или \" Не ме интересуват извиненията ти\" или \"Да съм те питала какво искаш\" 

Казвала ли е \" ще ме гледаш в очите когато говоря с теб\"

При зададен въпрос поглеждал/а ли си към майка си за одобрение преди да отговориш?
 
Ти казвал/а ли си \"майка ми ще ме убие ако...\"

Ти казвал/а ли си \"не мога да направя това защото майка ми ще се обиди\"

# 78
  • Мнения: 158
Не знам дали тука да се пооплача днес толкова се разхлипах,че чак беба ме усети,та има няма месец майка ми  и 2-мата ми бащи се държат и аз незнам как,но нито питат нито проявяват интереес да се запознаят с нея.
отивам да си поплача.

# 79
  • Мнения: 4 138
Чувствал/а ли си омраза от нея?

Казвала ли е \"не ми се прави на интересен/а\" или \"да не съм чувала повече това\" или \"защото така\" или \"аз знам повече от теб\"

Казвалал ли е \"Не ти искам коментарите \" или \" Не ме интересуват извиненията ти\" или \"Да съм те питала какво искаш\" 

Казвала ли е \" ще ме гледаш в очите когато говоря с теб\"

При зададен въпрос поглеждал/а ли си към майка си за одобрение преди да отговориш?
 
Ти казвал/а ли си \"майка ми ще ме убие ако...\"

Ти казвал/а ли си \"не мога да направя това защото майка ми ще се обиди\"

ти за майка или за фелдфебел говориш. newsm78
за протокола, обичам майка ми, не е перфектна, но е много добра майка и с годините става още по-добра. и аз не съм перфектна дъщеря, но и аз с годините ставам по-добра.
една си ми е и я обичам с всичките положителни и отрицателни качества, както и тя мен.
а определено не правя нещо, ако знам, че това би я обидило и би и причинило болка. както впрочем не го правя, ако това би наранило някой от близките ми.

# 80
  • Мнения: 94
Злопаметна ли е? Казва ли неща като
\"Аз никога няма да ти простя това\" или \"Ако направиш еди какво си аз никога няма да ти простя\"


Казва ли за други хора \"това каквото той/тя направи е непростимо\"


Трудно ли и е да си признае че не е била права?


Трябва ли тя обезателно да има последната дума?


Важно ли е за нея винаги да е права?


Кара ли те да се чувстваш отговорен за нейните чувства (за нейното щастие, нещастие, ранимост или разочарование)?


Казва/ла  ли ти  че е разочарована от теб?


Казвала ли е някога  че не заслужаваш нещо? Например \"Ти не заслужаваш това което аз/ние правим за теб\"


Поставяла ли е под въпрос интелекта ти казвайки неща като: \"Смяташ се за много умен/умна но не си\" или \"Не си толкова умен/умна колкото ти се иска\" или \"Ако си толкова умен/умна как можеш да направиш нещо толкова глупаво\"?  или  \"Защо не помисли за това\"?


Казва ли с разочарован тон \"Би могло по-добре да направиш това\"?

Когато казваш нещо  доближаващо се  до истината или когато показваш че е лицемерна чувства ли се заплашена и казва ли неща като: \"Не ми се прави на умен/умна\" или \"Това са пълни глупости\" или \"Нямаш представа за какво говориш\" или \"кое ти дава право да казваш това\"

Заплашвала ли те е с изказвания като\"Ако още веднъж направиш това...\" или \"Като те хвана следващия път...\" или \"това е последния път...\"



Все едно става въпрос за мойта майка,за добра не знам,но за права.Винаги иска да е права,бърка се в живота на семейството ми,дори ми каза като имаш един ден деца,дано и те да правят като теб.Явно има хора,които не оценяват и малките неща,но такъв е живота майка ми е и е една единствена.Имаше една поговорка:"Човек родината и роднините не може да си ги избира" Sad

# 81
Единственото което мога да кажа е: надявам се моята дъщеря да ме обича и цени толкова, колкото аз обичам и ценя моята мама - най- добрият човек, когото познавам! Да ми е жива и здрава.

# 82
  • Мнения: 3 830
Имам най-прекрасната, добра, грижовна и благородна МАЙКА на Света!

Разбираме се чудесно и честно казано една без друга не можем. Случвало се е да не сме близко и все се чуваме по телефоните. Тя ме вика да се прибирам, че съм й липсвала, пък и аз бързам да си я видя.
Говорим си за всичко и ми е най-добрата приятелка, колкото и банално да звучи. Peace Flutter

Сега, когато е болна от рак, гледам все да сме заедно. Не искам и не мога да стоя някъде, където няма да мога да я видя или да си я гушна. Заедно съм с нея винаги по болниците...

Ето я моята мама:


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162373&view=1&photo=17
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162373&photo=16
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162373&photo=15

# 83
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз също се разбирам с моята майка. Като приятелки сме. Тя е само с 18 години по-голяма от мен.Не мога да издържа да не я видя повече от седмица. Не е казвала нито една от цитираните реплики, тя за мен е най-добрата.
Много си я обичам! Да ми е жива и здрава.

Estellia , дано майката ти оздравее!

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 16:31 от *silvi*

# 84
  • Мнения: 3 830
Аз също се разбирам с моята майка. Като приятелки сме. Тя е само с 18 години по-голяма от мен.Не мога да издържа да не я видя повече от седмица. Не е казвала нито една от цитираните реплики, тя за мен е най-добрата.
Много си я обичам! Да ми е жива и здрава.

Estellia , дано майката ти оздравее!

Благодаря!   bouquet И ние всичките се молим. Sad Praynig

# 85
  • Мнения: 133
Не и като човек не ме кефи. Ама кво да направя, майка ми е. Tired

# 86
  • Мнения: 156
Вече наистина не знам. Предпочитам да не се срещаме. Cry

# 87
  • Мнения: 79
майка ми е най-страхотния човек на света, ако поне малко и приличах....

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моята е най- страхотната майка на света, никога не съм чувала подобни реплики от нея

# 89
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не мога да кажа,че майка ми ми е говорила и половината от тези неща. NaughtyРазбираме се,уважавам я много и много се радвам,че именно тя ми е майка. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт