ДОБРА ЛИ Е МАЙКА ТИ?

  • 5 921
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 686
Не,не е добра.Всичко гореспоменато е казвала или правила.

# 91
  • Мнения: 743
Моята майка си е най-добрата, всеотдайна и прекрасна мама на света. Звуча като малко дете, но си е истина. Обичам я с цялото си сърце.  Hug Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 187
Нито едно от прочетените неща не съм чувала от устата на  моята майка,дори и в моментите в които се имали спор.Благодарна съм за всичко което е направила и прави за мен.Понякога се питам дали аз съм добра дъщеря..

# 93
  • Мнения: 1 775
Нито едно от прочетените неща не съм чувала от устата на  моята майка,дори и в моментите в които се имали спор.Благодарна съм за всичко което е направила и прави за мен.Понякога се питам дали аз съм добра дъщеря..
Не бих могла по-точно да изразя чувствата си. Обожавам моята майка. Понякога се случва да не я видя с месеци и много ми липсва.

# 94
  • Мнения: X
Майка ми е наистина най-добрият и всеотдаен човек, когото познавам. Никога не е употребявала подобни думи за мен или за когото и да било друг. Имам ежедневна нужда от нея, от това да ми каже "Добро утро", от подкрепата й във всички трудни моменти. Винаги ме е подкрепяла, дори и да не е била съгласна с някои мои начинания... Единственото, в което мога да я упрекна е това, че не отделя достатъчно време за себе си и ме е възпитала да бъда точно толкова всеотдайна, колкото е и тя и съответно аз също нямам време за себе си.
За мен думата "мама" е титла, която моята майка с гордост носи!  Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 1 447
За мен моята майка,както и за повечето е най-добрата,грижовна,безценна.Винаги мога да разчитам на нея,в трудни моменти винаги е била до мен.Тя е човек който обичам и ценя страшно много.Мога да и кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ.Като съм била малка може и да е споменавала някой от горепосочените изрази,но това не ми пречи да я ценя.Дано един ден и моите деца ме обичат и ценят,така както аз моята майка.

# 96
  • Мнения: 14 654
Ама че смешно и смотано въпросниче. Аз от моята и пердах съм яла, но я смятам за добра майка.

# 97
Моята майка за мен е най-добрата  Peace
Винаги когато съм имала нужда от нея ,тя е била до мен.
Радвам се , че точно тя е моята майка newsm10

# 98
  • Мнения: 112
Моята майка е най-добрата на света,тя живее за нас децата и внуците си. smile3521

# 99
  • Мнения: 97
Най-прекрасната, най- добрата и всичко най е моята майчица за мен. Не е споменавала нищо от горните неща, и макар да съм я разочаровала в някой моменти / беше одавна/ , никога не ми го е казвала или показвала. Изгледала ни е почти самичка със сестра ми, защото  татко пътуваше- професия, какво да се прави. Не съм я чула да каже лоша думичка дори за чужд човек. Просто нямам думи, нека да ни е жива и здрава още много дълго време, за да ни дарява с обич, подкрепа както до сега.

# 100
  • София
  • Мнения: 672
Моята е много благородна и добра... Да ми е жива и здрава!

# 101
  • Варна
  • Мнения: 289
Мам е супер..Досадничка е понякога,ама без нея не мога...Даже моя мъж не може без нея...Абе мама - мечта си е...
А как готви..

# 102
  • Мнения: 9 814
Не, не е добра или поне не е такава каквато искам да бъде, но друга майка няма да ми стане.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 31
майка ми е страхотна.Много я обичам newsm51

# 104
  • Мнения: 560
Най-добрата!Много си я обичам! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт