Iskam da otvoria magazin za bebeshki i detski dreshki v Germania.

  • 4 823
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Da znam che taka e trudno za chetene - sajaliavam, no moia lap-top, nestiga che sa mi razbarkani latinskite bukvi (ne e do nastroiki), a i niamam na klaviaturata bukvite na kirilica oboznacheni.

# 16
  • Мнения: 7 605
Da znam che taka e trudno za chetene - sajaliavam, no moia lap-top, nestiga che sa mi razbarkani latinskite bukvi (ne e do nastroiki), a i niamam na klaviaturata bukvite na kirilica oboznacheni.

Полzвай Кредора тогава, бутонът е горе до "Иzход"  Peace

# 17
  • Мнения: 1 298
Аз купувам често холандски дрехи, но не са евтини.
Незнам турските на какви цени ще ги продаваш.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Ако те интересува фирма от Пловдив - Вимакс имат малко цехче и магазинче в центъра от години купувам от тях и съм много доволна 

# 19
Здравей!
Аз сущо жиея в Германия и те поздравявам за смелоста ти да отвориш магазин тук/законите и изискжанията станаха жестоки за самостоятелен бизнес/.Аз се занимавам с тьрговия на едро.Продавам и детски дрехи за Бьлгария.Моят сьвет е да погледнеш в restposten.de .Има една хубажа книжка``Fabrikverkauf fuer Baby und Kind``там има информация за складове.Колкото до качеството-в днешно време тук даже и в АЛДИ има много качествени неща. Wink

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Друга качествена турска фирма е Puledro. Дрешките са за деца от 2.5год нагоре.

# 21
  • Мнения: 2 524
За турска фирма - Милет, барем бодитата разстат заедно с детето поне три месеца, но според мен не отстъпват на други фирми, дъращи дори по-високи цени. Не взимай Hippo - по-зле са и от китайските боклуци.
За българска фирма - ОПРЕДЕЛЕНО съм фен на Венера, но незнам защо не се зарежда от много бебешки магазини тук в БГ. Както и МИРЕЛА - ПЛОВДИВ. Захи също е добър избор.  Комес не ти ги препоръчвам, колкото неща съм взела на тази фирма, все нещо не е както трябва - или шев, или материя, или кройка.
Дано да съм била полезна. То зависи и към каква социална група ще ти бъде насочен магазина - германизирани туркини, германки "средна класа" или супер богаташки. И Мадъркеър в Англия, и Премама в Белгия са магазини за "средната" класа, но тук си мислим, че купуваме едва ли не бутиково производство от въпросните магазини. 
Освен в магазин "От А до Я" къде в София мога да намеря KANZ, защото имам дрешки от тях и съм много доволна.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
На тази турска фирма са много добри дрехите

http://www.ceylanbebe.com.tr/en/index.asp


# 23
За турска фирма - Милет, барем бодитата разстат заедно с детето поне три месеца, но според мен не отстъпват на други фирми, дъращи дори по-високи цени. Не взимай Hippo - по-зле са и от китайските боклуци.
За българска фирма - ОПРЕДЕЛЕНО съм фен на Венера, но незнам защо не се зарежда от много бебешки магазини тук в БГ. Както и МИРЕЛА - ПЛОВДИВ. Захи също е добър избор.  Комес не ти ги препоръчвам, колкото неща съм взела на тази фирма, все нещо не е както трябва - или шев, или материя, или кройка.
Дано да съм била полезна. То зависи и към каква социална група ще ти бъде насочен магазина - германизирани туркини, германки "средна класа" или супер богаташки. И Мадъркеър в Англия, и Премама в Белгия са магазини за "средната" класа, но тук си мислим, че купуваме едва ли не бутиково производство от въпросните магазини. 
Освен в магазин "От А до Я" къде в София мога да намеря KANZ, защото имам дрешки от тях и съм много доволна.
В СОФИЯ НЯМА ДРУГ, КОЙТО ДА ПРЕДЛАГА КАНЦ,НО В ГОЛЕМИТЕ ГРАДОВЕ ИМА МАГАЗИНИ , В КОИТО СЕ ПРЕДЛАГА МАРКАТА.ИМА САЙТ- WWW.KANZ.BG

Общи условия

Активация на акаунт